Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה FR - החלפת מתלים וברקסים?

שימו לב! השרשור הזה בן 6270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא נהג דנדש בקושי חודשיים בלי מלווה.

הוא לא אחד שהוא רוצה להרוס את האוטו בסיבובים וכאלה הוא לא מחפש להשתולל(לקרוע את האוטו), שוב הוא מחפש את התחרויות בכבישים וכמה שיותר רעש.

יש לך פה סתירה פנימית, ולמרות שאין בעיה בהנאה ברכבים אבל לא התחרות על הכבישים ! אתה מסכן את עצמך ואת האנשים מסביבך . תמצאו מקום שומם שאין בו רכבים שנוסעים (ואתם יכולים למצוא תאמינו לי) שבו תלמדו על הרכבים וגם תתחרו . אני לא טוען שאתם משפרים כדי להשאיר את זה על הנייר אבל תחרויות וזה ברבים בכביש זה לא ממש מתכון לחיים ארוכים .

שיהיה בהצלחה ;)

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאור

ממליץ לך לקרוא את המאמר שכתבתי גם על סיאט (לאון)

נמצא בהודעות הדביקות בראש הפורום (כמו שמוטי אמר, כנראה התעלמת מהן)

לגבי החבר שלך, גם אם הוא ייסע רק בקו ישר , עדיין הוא צריך לעצור.

בקיצור, קרא את 11 הדיברות של מוטי ופעל לפיהן

1. שהחבר שלך יעשה קורס - והוא בפירוש לא פוגע בנהיגה אם הוא רק חודשיים נוהג !!!

2. השיפור הראשון הוא צמיגים, צמיגים בני 3-4, גם אם הם נראים במצב חדש ובם מהסדרות המקצועיות, אבדו הרבה מיכולתם

3. לפני שיפורי כח, אחיזה והתנהגות.

מקווה שהבנת :|

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את שני המאמרים הללו ממזמן וגם את המאמר של המתלים, פשוט אף פעם לא שמתי לב שיש את ההכרזות למעלה, את כל הדביקים כן קראתי וחלק מהנושאים שבהכרזות שאנשים נתנו קישרוים שלהם בשישורים.

כל מי שרוצה לעשות קורס נהיגה מתקדמת חייב לפחות חצי שנה ניסיון על הכביש, לחבר שלי אין עדיין את הזמן הזה, ואני מאמין שיגע הזמן בקרוב הוא יעשה זאת,

חברים אני מצטער אבל לא מצאתי בשום מקום ועדיין אף אחד לא ענה לי על השאלה מה המחירים של הפריטים שרשמתי, וד"א מה מחיר ממוצע של 4 צמיגים של טויו כמו שהוזכרו קודם בשירשור?

אלוהים ברא לכל אדם נתיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מי שרוצה לעשות קורס נהיגה מתקדמת חייב לפחות חצי שנה ניסיון על הכביש,

אני עשיתי את הקורס הזה פחות מחודש אחרי סוף המלווה.

עשיתי אותו ב"מסלולים" היה מהנה ומלמד.

אתה סותר את עצמך- מצד אחד אתה אומר שהוא נהג חדש (מה שאומר חסר ניסיון בדיוק כמוני וכמוך) ואתה טוען שקראת את הדביקים למעלה (ז"א שקראת את העניין שבראש ובראשונה צריך לשפר את הנהג).

ומצד שני אתה שואל פה על שיפורים שאפילו אנשים עם ניסיון גדול יותר לא תמיד מצליחים להשתלט עליהם.

אני הבנתי אחרי חודש-חודשיים אחרי סוף המלווה וקריאה פה בפורום שקודם כדאי לצבור ניסיון ואח"כ לנהוג אגריסיבי יותר, לעבור לרכב חזק יותר ולשפר אותו (וכמה שזה נכון!)

מקווה שעזרתי בן

- 306 XSI -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סותר את עצמי, אני ביררתי בקשר לעצמי, ולגבי המידע שהמורה לנהיגה שלי נתן לי שהוא גם קצין בטיחות ושוטר במקצועו

הבנתי כי צריך חצי שנה ניסיון על הכביש כולל המלווה.

וד"א כמה שילמת במסלולים?

ואיזה קורס לקחת?

ומהי מידת היעילות שלו?

אלוהים ברא לכל אדם נתיב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך המלצה חמה.

יש בפורום עשרות ת'רדים שנפתחו עם הכותרת:

"שוב עשיתי תאונה ...."

"הלך לי האוטו"

"טוטל לוסט"

"כמעט נהרגתי"

אותם אנשים התחילו עם ת'רדים דומים לשלך על "שיפורים" וכ"ו !!!

תעבור בבקשה יחד עם החבר שלך על השירישורים, בכל הרצינות !!!

my 2 cents

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא סותר את עצמי, אני ביררתי בקשר לעצמי, ולגבי המידע שהמורה לנהיגה שלי נתן לי שהוא גם קצין בטיחות ושוטר במקצועו

הבנתי כי צריך חצי שנה ניסיון על הכביש כולל המלווה.

וד"א כמה שילמת במסלולים?

ואיזה קורס לקחת?

ומהי מידת היעילות שלו?

אתה יכול לברר גם באינטרנט, יש בו המון מידע.

לקחתי את הקורס הכי בסיסי שם שנקרא "קורס נהיגה מתקדמת".

לגבי המחיר אני לא ממש זוכר תתקשר אליהם ותשאל.

כמו כן אתה יכול לחפש עוד מקומות, ישנם מספר בתי"ס לנהיגה כמו מסלולים במקומות שונים בארץ.

הקורס היה יעיל וגרם לי להבין כמה דברים:

1. עד כמה אני חסר ניסיון.

2. איפה המגבלות של הרכב שלי בנוגע לאחיזה ובלימה.

3. תירגול מצבי חירום (דבר חשוב מאוד).

4. כיף :-P

מקווה שעזרתי בן

- 306 XSI -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6270 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...