Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גידי קרונין בדרך לאליפות טורקיה בפורמולה פיאט סיינה

דובי מילר
שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי גידי,

אני אהיה מאחורי הזנב שלך, אולי רחוק אבל אדחוק בך כמה שאוכל אישי הצעיר :)

גם אני יוצא לטורקיה ואני נעשה יותר ויותר מתוסכל מחוסר היכולת להתכונן לאירוע שכזה בארץ,

כשאין מסלולים ואין אפשרות לבדוק את הגבולות במסלול בנוי היטב בו אני אוכל לפשל כמו שצריך

ועדיין לצאת בחיים ממנו.

הייתי מבואס לחלוטין בקשר למסלול שנבנה ונהרס וזה מעצבן לאללה שמכסחים לקהילה אוהבת הנהיגה שלנו

את הצורה עם מיסים מגוחכים על כל מכונית, חוקים מטופשים נגד מירוצים וצרות עין בלתי נסבלת בקשר לספורט.

קשה להגיד שזה מפתיע אבל כל כך כל כך מתסכל!!!!!!!

אני חדש בכל העסק הזה והתסכול חדש אצלי וזה מאוד קשה לי.

גידי בהצלחה עם הספונסורים ובתחרויות ותזכור, אל תסתכל במראה שלא תראה שור זועם מאחור שיפתיע אותך!

עירא מורסטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את דגל ישראל אני לוקח איתי לכל מקום.

לגבי כל הפוליטיקה הסובבת את העניין הזה אני מסכים איתכם ואף מודה שאיני בקיא יותר מידי בעניין או בדרך ה"נכונה" לפעול.

CASPER- שווה אולי לפתוח שרשור נוסף על העניין.

"איך לדעתכם ספורטאי (אם זהו ספורט מוטורי או לא) צריך לייצג את המדינה במקרה שאינו נתמך ע"י המדינה"

גידי

גידי,יישר כוח!כל הכבוד שלקחת על עצמך את היוזמה הזאת ואני בטוח שתייצג את עצמך קודם כל,ואחר כך את המדינה הקטנה שלנו.מחזיק לך אצבעות שתתן שם לכל הטורקים בראש!

יצא לי לנהוג על הרכבים האלה בקיץ במהלך הקורס,ואלה בהחלט רכבים מהנים לנהיגה למרות שהם נראים כמו משפחתיות לכל דבר.

העליתי פה תמונות מהקיץ

DSC_0295.jpg

DSC_0321.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חזרנו מטורקיה אתמול

יחד איתנו היו החברה שהולכים להתחרות

ואנשים , נראה לי שאנחנו הולכים לראות לפחות ישראלי אחד בפודיום כל מירוץ

גידי , שוב סחטיין על הזמנים

והמון בהצלחה לכולכם

:wink:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

בהצלחה גידי!

ד"ש מהפונטו ז"ל לפיאטים :-)

ואגב, לגבי - "איך לדעתכם ספורטאי (אם זהו ספורט מוטורי או לא) צריך לייצג את המדינה במקרה שאינו נתמך ע"י המדינה" - זאת לא אולימפיאדה, והמדינה לא מעניינת - אתה שם בזכות עצמך - תהנה, תנצח ;-), ותשכח מהפוליטיקה - זה משעמם ולא מעניין... חוץ מזה שחבל להפוך חוויה כיפית למסע צלב. הפוליטיקאים הדפוקים בארץ לא יבינו כמה טיפשים הם גם אם ישראלים יעלו על כל פודיום מוטורי אפשרי.

תן גז, תהנה, אה... כן... ותחזור שלם!

ניר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מילים חריפות, אבל אני מסכים.

גידי, כשיזמנו אותך לראיונות וכו' (אתה יכול לסמוך על זה שזה יקרה) אני הייתי נוקט בגישה שהיית שמח מאוד לייצג את מדינת ישראל ושזה החלום שלך, אבל לצערך אתה לא יכול לומר זאת בכלל העדר תמיכה מהמדינה אפילו ברמת הרעיון ויותר גרוע...התנכלות מצד הרשויות לספורט המוטורי.

גישה כזו תפיק את האפקט הפרובוקטיבי במידה הנכונה אך לא תהיה פרובוקטיבית מדי.

מעבר לכך, אני מאחל לך הצלחה מדהימה.

אני חושב שאתה עומד להגשים חלום של רוב האנשים פה.

אל תשכח לעדכן אותנו על ההתקדמות!

ראשית אפתח בקריאת השתאות! :-o לא כל יום רואים מישהו שמוכן לקחת צעד כזה גדול (ויקר) כדי להגשים חלום.

שיהיה הרבה הצלחה!

אבל ברשותכם לפני שאתם משמיצים את המדינה בכל פה.. עם כל הכבוד, במדינה שהחינוך כושל, הצבא מדדה, הפשע גואה ושחיתות ממאירה בכל אולי אין כרגע משאבים לפיתוח הספורט בכלל והספורט המוטורי בפרט...

ברור שהייתי מעדיף לראות תמיכה יותר רצינית בתחום אבל בואו נשים את הדברים בפרופורציה.

אני מאמין גדול במאבק למען הספורט המוטורי בארץ - ההשפעות החיוביות שיהיו לכך הם אדירות (כלכלית, בטיחותית וכד').

הצהרות שלילות כאלה לא רק שלא נאות לכם, אלא גם עלולות לפגוע במטרתינו.

שיהיה המון בהצלחה,

God Speed

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דביר, שים לב שאין יותר מדי בקשות למשאבים. מסלולים יש לנו (כרגע מנחתים ומגרשי חניה\שבילי עפר, מסלולי מירוץ רציניים יותר נבנים ביוזמה פרטית), מכוניות יש, נהגים יש. רק המשטרה החליטה שזה לא חוקי. למה? ככה!

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנחתים זה מסלול מרוצים ?

מגרשי חנייה זה מסלולי מרוצים ?

המשטרה לא החליטה שמרוצי מכוניות זה לא חוקי אלא שבמדינה שלך החליטו שבכדי לקיים ספורט מוטורי צריך חוק שיאפשר זאת .

המשטרה רק אוכפת את החוק או לשם דיוק את האין-חוק כרגע .

ממתי המשטרה היא הרשות המחוקקת ?

לדעתי כדאי שתחזור לשיעור אזרחות שמדבר על עיקרון הפרדת הרשויות במדינה .

ואגב , הויכוח הזה שייך לשרשור אחר.

בוא נשאיר את השרשור הזה לדברים חיוביים, כמו ההשתתפות של גידי באליפות טורקיה.

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דובי, לאחר כמה שעות שינה אני לוקח את דברי חזרה :). בקשר למנחתים, הם מתאימים למירוצי דראג, שבילי עפר מתאימים לראלי ומגרשי חניה מתאימים לאוטוקרוס.

ככה זה גם בעולם (טוב נו להם יש מסלולי דראג יעודיים).

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6256 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...