Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

Audi A3 1.8T

Albert172
שימו לב! השרשור הזה בן 6484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אני מתכוון לרכוש בקרוב Audi A3 T שנת 98.

מס' שאלות:

1. האם מבחינת אחזקה שוטפת של האוטו (טיפולים בחברה + תיקונים) עולה יקר יותר מ- VW\Seat?

2. האם היצרן ממליץ על תדלוק בבנזין 98 או 95? על דלת התדלוק רשום 95, אבל לפי מה שאני יודע, בכל מנועי טורבו של VW ההמלצה היא 98...

3. איך היא מבחינת אמינות?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש את אותו מנוע ב-A6. דלק 95 הוא די והותר. המנוע חסכוני למדי (1:10 בממוצע אצלי, אם שלך תהיה ידנית - אפילו 1:11 ומעלה). הטיפולים, עם זאת, לא זולים אבל גם לא נוראים. בדוק שהרכב עבר החלפת טיימינג - זה עולה למעלה מ-2500 ש"ח... בהצלחה! מיקי.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום!

בעבר היתה בבעלותי A3 1.8T 2002.

1.האחזקה של הA3 לפי דעתי לא יקרה בכללי בלי קשר לסיאט, אבל אני מאמין שטיפולים יעלו לך כמו סיאט VW.הם מאותה משפחה ובשלושתם מטפלים באותו מוסך (צמפיון).

2.אני תדלקתי רק 98, זה מה שהמליצו לי במוסך.

3.בחצי שנה שהיא הייתה אצלי לא היו שום בעיות אמינות, אבל הכל תלוי באיך טיפל ברכב הבעל הקודם.

אם יש היסטורית טיפולים, בדיקה טובה, אני לא רואה סיבה שיהיו לך בעיות אמינות.

בהצלחה בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או לאון טורבו..

פלוס העובדה שבכל אלה בעזרת צ'יפ את מעלה את ההספק ל220\230 כ"ס

ככה שאוטו כזה ממש מספק..

(מחירון 65 בערך לדעתי (בדקתי לא מזמן) אותו המנוע אבל שנת 2002 שזה שידרוג משמעותי ביותר..

(ועוד דבר לעדתי היא נראת ממש הרבה יותר טוב..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי כמה כאלה ביד 2...

ולדעתי שווה לך לעבוד קשה כדי למצוא לאון טורבו כי אתה תקבל הרבה יותר ..(קצת פחות פוזה הרבה יותר שנתון)

תחפש טוב טוב תשקיע על זה קצת יותר זמן ותצא ברווח..אני בטוח שעם מספיק זמן תמצא אקזמפלר מוצלח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בעד הלאון

חיפשתי, התעקשתי, ובסוף מצאתי לאון-4 נקי, מטופל, לא קרוע, במצב חדש ובמחיר הוגן.

לאחר חצי שנה עם הרכב, אני יכול להגיד בלב שקט שהוא שווה כל אגורה !!! אמינות טובה מאד, טיפולים יקרים כמו בכל VAG + אצלי על ה4X4

ליאור

Keep The Rubber Side Down ...And...Pedal To The Metal

"מוות לשיעמום"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...