Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יש לי מערכת ואני מתקשה לכוון אותי...

Guest amirrr
שימו לב! השרשור הזה בן 6535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חחחחח איזה תפיסה שגויה,

אבל מילא, אהבתי :wink:.

רק לרקורד, מערכת ממוצעת יכולה להשמע טוב יותר ממערכות יקרות יותר רק בשל איטום טוב וכיוון נכון של המערכת, כיוון של הרכיבים בזווית הנכונה ועוד ועוד...

תופתע לדעת מה אנשים יכולים לעשות עם רכיבים בינוניים,

אני בטוח שיום שישי נזכה לראות כמה כאלה ..

שימי.

מחפש מגבר 2 ערוצים, 100W ומעלה מבית איכותי בלבד.

להצעות שלחו לה"פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה בחור קרוע.... SQ עם רמקולים של לאנטיכס.... עאלק במה... זה במה זה?

לא שאני מזלזל בך, ואני בטוח שאתה חובב אודיו כמו כולנו. אבל קח ת'זמן ותתקדם, ואז תפציץ. אגב, התחביב שלי הוא גם אודיו ביתי ברמות מטורפות (20K ומעלה) ואני מתעניין והולך לתערוכות ויודע להעריך מערכת טובה וכו'.... אבל מה? בבית יש לי מערכת KENWOOD XD550 פשוטה (טוב... חוץ מהאוזניות סנהייזר והמערכת ברכב... פרט שולי :)). זה לא אומר שאני לא חובב אודיו מטורף, פשוט אני בצבא ואין כסף. אין בזה כל רע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור אתה משעשע אותי.

קודם כל תחכה לרשיון שלך ואז תתחיל להרכיב מערכת.

הרעיון הוא שאתה תהנה ממנה לא שאחרים יהנו ממנה.

מה אתה משיג בזה שאתה משקיע את כל הכסף שלך ברכיבים, מה אתה בעצם עושה עם זה? עומד בחנייה עם אוטו מונע ומחליף דיסקים? מה הרעיון?

כל הכבוד על המוטיבציה, אבל אתה צעיר, צעיר מדי לתחום. לכל דבר יש זמן, וזהלא הזמן הנכון בשבילך להכנס לתחום.

בברכה, שי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבין ! משתתפים בתחרות אנשים שהציוד שלהם עולה יותר מהמכונית .:wink: אז כדאי שתבוא רק כדי להיתרשם. תמיר

זה משפט/עצה - הכי דבילי/דבילית ולא מקצועי/מקצועית שראיתי או שמעתי ......

רק בריאות.

בהצלחה לי ולכל המשתתפים בתחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6535 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...