Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הערות על תפקוד המועדון

אבי נוף
שימו לב! השרשור הזה בן 6708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אבל רן החליט בסוף להצטרף למועדון אז כנראה שהוא הפנים כמה דברים, כלומר שאולי..רק אולי..אני צודק באיזה...מממ...3%?

אולי תבוא בעקבותיו?

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 237
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אבל רן החליט בסוף להצטרף למועדון אז כנראה שהוא הפנים כמה דברים, כלומר שאולי..רק אולי..אני צודק באיזה...מממ...3%?

אולי תבוא בעקבותיו?

בני שכנעת אותי שינוי אמיתי יבוא רק מבפנים....כמו בגין ז"ל יגיע המהפך, קובי בוא נצרף את המועדון שלך אלינו.....רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בני הנקודה הינה שאנני מוצא סיבה הגיונית אחת להצטרף למועדון, וכפי שציינתי באחת ההודעות הקודמות, אני ציוני אבל אני לא אצטרף למועדון רק כדי להיות עוד שם שיקשט את הרשימות, כי התחושה שאתה משדר ומתקבלת היא, שאתה והאחרים מתייחסים למועדון כ"בייבי פרטי" שלכם לעולמי עד, אתם לא נותנים למשל את ההרגשה שיש לי או לאחרים סיכוי בכלל לשרת במוסדות העמותה כי אתם לא מפנים מקום, וכמובן בבחירות הבאות מי שיבוא אם בכלל

יהיו שוב אותם האנשים שמכירים אותך ואת האחרים ושאתה מכיר אותם ואך טבעי שיבחרו בך שוב, אילו הייתה הגדרת קדנציה להנהלת המועדון האמן לי שזה היה למשל תמריץ לי ולעוד הרבה להצטרף דרך אגב סתם שאלה כמה זמן אתה בוועד ?

לגבי רן, זה בדיוק משקף את מה שאני אומר, הוא לא מצטרף מהסיבות הנכונות, אלא אך ורק שתפסיק לנפנף בעובדה שהוא איננו חבר מועדון ולכן ביקורת אובייקטיבית שלו או שלי פסולה

If you don't chew Big Red, then f-*bleep* you.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאת צדיק, "המביא דברים בשם אומרם, מביא גאולה לעולם......."

אגב בני כל מנהל שהיה מתהדר ב-3% הצלחה היה ניבעט ע"י הבעלים....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה לאילן

אמנם אני לא מסכים עם כל מה שאמרת וכבקשתך לא אטחון שוב. אבל תודה על ההתיחסות.

בני

אני מאוד מבקש ממך לא להשתמש במשפטים (ביחוד שלי) בהקשר לא נכון.

מעולם לא ביקשתי ממך לא לטחון, המשפט שעוסק בטחינה, שהזכרת, מופיע, בתגובתי (3), בהקשר אחר וכתגובה לנושא הטחינה שאתה העלית בתגובתך הבעייתית (25).

הודעתי האחרונה (113) נכתבה במלוא הרצינות, הנימוס והשיקול, והעלתה מספר נקודות לדיון בהתייחס לניתוח שעשית לעינייני שרשור זה (109), הנושא חשוב והנקודות שהעליתי הן לעניין. אני חושב שעליך לענות עליהם, במקום להתחבא מאחורי מחסה סמאנטי שבנית מלבנים לא נכונות.

עוד דבר, בני, למרות שתגובתך (119) ניראית קורקטית, נימוסית וחמודה, שנינו יודעים שאתה מכניס לי אותה ב"קטנה" כמו שאמר פעם אדם גדול, ועדות לכך הוא ענין הטחינה, שתלוש מהמציאות ואין לו מקום כאן. ודע לך, שדברים כאלה מכניסים את הפורום ללימבו של "כסאח".

בצער

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן טחינה..לא טחינה..אני את שלי אמרתי ולא אטחן שוב כי הדברים חוזרים על עצמם.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדברים הכלליים והחינוכיים שלך בטח שאין לי תשובה. כתבתי תשובה ענינית וזכותך או לקבל או לא לקבל אותה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי

יש פה מעגל קסמים, או מילכודד 22 .....אם אתה חבר מועדון, אתה ראוי לתגובה, אבל אם אתה לא חבר מועדון אז לא.... אבל בשביל להיות חבר מועדון אתה מחפש תשובות, ואם אתה לא מקבל תשובות אז אתה לא מצטרף למועדון.... ואם אתה לא חבר מועדון אז........

ברגע שמישהו יפנים שהלקוחות הם לא רק חברי המועדון, כי הם שילמו כבר את הקנס הכספי....אלה דווקה אלה שבחוץ...ולא רוצים להיצטרף כי לא משתלם להם, אז אולי יבוא השינוי (או המשיח)....רן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה סיכמת ידידי המלומד.........

בנתיים, אני חושב וזאת דעתי האישית הרוב מוצאים מסגרת זאת או אחרת מחוץ למועדון ה5.

לדוגמא מועדון אלפא יש שם מספיק רכבי אספנות שהם לא חברי מועדון ה5 וגם אני מאמין שלא כל חברי מועדון סבארו קלאסי הם חברי מועדון ה5... או מועדון BMW או מועדון ה חיפושיות.

להמשיך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה סיכמת ידידי המלומד.........

בנתיים, אני חושב וזאת דעתי האישית הרוב מוצאים מסגרת זאת או אחרת מחוץ למועדון ה5.

לדוגמא מועדון אלפא יש שם מספיק רכבי אספנות שהם לא חברי מועדון ה5 וגם אני מאמין שלא כל חברי מועדון סבארו קלאסי הם חברי מועדון ה5... או מועדון BMW או מועדון ה חיפושיות.

להמשיך?

ואיך קוראים למועדון הזה עם המכוניות האמרקאיות המשוגעות.....??? פיול.... לס????

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכולם

אכן שירשור ארוך ומייגע.

הועלו פה נושאים חשובים ונשאלו שאלות חכמות.

התשובות שהתקבלו, היו אותן תשובות לא מספקות, שקיבלנו לפני הרבה זמן, והרבה פעמים.

דבר אחד למדנו כולנו, משישור זה: ההנהלה של המועדון מאוד מנומסת, אבל הנימוס זה כל מה שהיא מוכנה לתת במישור השיחתי, עם כל ההשלכות מכך.

האם אנחנו, החברים, באמת כאלה אפסים בעיני ההנהלה ?

לסיכום ברור

של זה השירשור

סוף עצוב

לדו-שיח עלוב

אילן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלו זאת דעתך..............

לא דעתי..........

ולא יודע מה בקשר לרן הוא אדון לעצמו...........

אם אתה מרגיש אפס זאת הבעיה שלך.............

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן שלום,

הערותי בכחול בגוף ההודעה שלך, ותוספות בסופה.

לכולם

אכן שירשור ארוך ומייגע. אנחנו בהחלט מסכימים בנקודה זו.

הועלו פה נושאים חשובים ונשאלו שאלות חכמות. נכון. לא כולן, אבל בהחלט חלקן.

התשובות שהתקבלו, היו אותן תשובות לא מספקות, שקיבלנו לפני הרבה זמן, והרבה פעמים. בדרך כלל, תשובה שלא מתאימה לרצונו של השואל אינה מספקת, אבל זה לא הופך אותה ללא לגיטימית.

דבר אחד למדנו כולנו, משירשור זה: ההנהלה של המועדון מאוד מנומסת, אבל הנימוס זה כל מה שהיא מוכנה לתת במישור השיחתי, עם כל ההשלכות מכך. ראשית, זו לא הנהלה, אלא ועד נבחר, וזה לא רק הבדל סמנטי. בנוסף, לדעתי האמירה הזו שלך נובעת מכך שהתשובות אינן מספקות אותך. אם אני חבר מועדון ומסכים לדרכו של הוועד, הרי שהתשובות שקיבלתי (או לפחות חלקן) הן הרבה יותר מנימוס גרידא.

האם אנחנו, החברים, באמת כאלה אפסים בעיני ההנהלה ? אני לא מרגיש "אפס" גם במקרים בהם לא מקבלים את דעתי, אבל כמובן שלכל אחד יש זכות להרגיש כרצונו. השאלה היא מה מרגישים רוב החברים, והאם המכנה המשותף אליו צריך הוועד לשאוף הוא אכן מייצג. כפי שציינתי בהודעה קודמת, יש כלים לבדוק זאת, ואני מקווה שהוועד ישתמש בהם.

לסיכום ברור

של זה השירשור

סוף עצוב

לדו-שיח עלוב למעט כמה התנצחויות אישיות ומיותרות שהיו כאן, אני לא חושב שזהו שירשור עלוב. כאשר מוחלפות דעות בצורה מנומסת, הדו-שיח אינו "עלוב" גם אם לא מגיעים להסכמה.

אילן

לעניות דעתי יש כאן מספר סוגים של אנשים:

1. חברי מועדון שמרוצים מהמצב הקיים ולא מעוניינים בשינוי, וזו כמובן זכותם המלאה.
  2. חברי מועדון שבדרך-כלל מרוצים, אבל סבורים שאפשר וצריך לשפר.
  3. חברי מועדון שמאד לא מרוצים - גם מהמצב, וגם מאי-ההסכמה של הוועד לקבל את ההצעות שלהם.
  4. אנשים שאינם חברי מועדון, שיש להם הצעות לגבי שיפורים ושינויים - לגיטימי, והועד צריך להיות קשוב להם משום שהם פוטנציאל להצטרפות למועדון. יחד עם זאת, לחברים רשומים, לדעותיהם ולרצונותיהם צריכה להיות עדיפות.

אני אישית שייך לקבוצה מספר 2, ולכן קשה לי להסכים עם ההגדרות שלך לגבי השירשור ועם הדעות שלך לגבי התנהלות המועדון. זכותנו כמובן להחזיק בדעות שונות, אבל מכאן ועד לכינוי "שירשור עלוב", או "האם אנחנו אפסים בעיני ההנהלה" הדרך רחוקה. זה בוודאי לא תורם לפתיחות והבנה הדדית.

תרשה לי גם הערה מעט אישית, אם כי בפומבי - הסגנון הזה הוא בדיוק מה שגורם אח"כ ל"התנפלות עליך", שעליה התלוננת בהודעות קודמות. במילים אחרות - אתה ממש "מזמין" את זה - חבל.

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...