Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

בקשר לאופל קורסה gsi

הלו_מאדאם
שימו לב! השרשור הזה בן 7343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי את האפשרות לקנות את האוטו הנ"ל במחיר של 6000 שקל כאשר המחירון שלו נאמר לי שעומד על 32000 שקל, האוטו צריך לעבור מסכת טיפולים של אוברול וקצת שיפוצים מכניים כמו רדיאטור אלטרנטור וכו'

הגיר תקין! השאלה שלי זה האם שווה לי להשקיע בכזה אוטו? ההשקעה תעלה לי גג 7000 שקל כי דוד שלי מוסכניק,חיצונית האוטו נראה די טוב! פוליש ווקס והאוטו חדש לגמרי!

האם כדאי לי ההשקעה?

האוטו אמין?

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שכדאי

אם המנוע תכלס תקין...

תקין = קומפרסיה כמו שצריך

אין חופש בקראנק

אין שמן במיים/מיים בשמן/גאזים במיים/גאזים בשמן/דלק במיים/דלק בשמן (הודות לאטם ראש תקין)

אין נקישות שסטומים מיוחדות...

בכל מיקרה גם יש שילדה וכל זה ואתהמעריך שתוכל לימכור אותו במקרה הכי גרוע ב 10 מיתחת למכירון אז בכל זאת תרויח ותיסע על רכב של 30000 ב 2 שקל

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את האפשרות לקנות את האוטו הנ"ל במחיר של 6000 שקל כאשר המחירון שלו נאמר לי שעומד על 32000 שקל, האוטו צריך לעבור מסכת טיפולים של אוברול וקצת שיפוצים מכניים כמו רדיאטור אלטרנטור וכו'

הגיר תקין! השאלה שלי זה האם שווה לי להשקיע בכזה אוטו? ההשקעה תעלה לי גג 7000 שקל כי דוד שלי מוסכניק,חיצונית האוטו נראה די טוב! פוליש ווקס והאוטו חדש לגמרי!

האם כדאי לי ההשקעה?

האוטו אמין?

קובי.

לא לקנות.

בעיה כרונית עם רצועת הטיימינג.

אני מכיר בעלים של אחת שאיבד מנוע, פעמיים...

עוד אחת שעשתה זאת בארץ.

ועוד אחת שאיבדה רצועה, והפעם באנגליה.

אחרי שיובאו מספר דוגמאות לארץ הייבוא הופסק בשל "חוסר התאמה לתנאים".

מצד שני, האוטו זול.

מצד שלישי, עכשיו אתה יודע למה...

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מספר דוגמאות...האוטו יובא לארץ ביבוא סדיר

רצועת טיימינג לא ניקרעת סתם אחרי שלש לחיצות גז...

מי שקנה רצועה תחליפית ב 80 שקל בימקום אורגינלית שעולה 220 אז שלא יתפלא שהיא תיקרע

חוצמזה יש אחריות למוסכי UMI ל 10000 ק'מ לרצועת טיימינג אז למרות שבדך כלל מחליפים טיימינג אחרי 50K-60K אפשר ליפתוח את מיכסה הרצועה אחת לחצי שנה וליראות את מצבה

רצועה ללא סדקים לא תיקרע בחיים

חוצמזה אם אתה מדבר על אנגליה...באנגליה ווקסול הכניסו לשימוש רצועות שונות ממה שנהוג ליקנות מ GM והם רצועות עם שיניים שטוחוצת ולא עגולות

הם גילו שהעיגול הוא זה שיוצא את הסדקים בימהרה בין השיניים

אפשר להזמין כאלו רצועות דרך UMI באותו מחיר רק צריך לחכות חודשיים

לי יצא להזמין וקיבלתי אותה תוך 3 שבועות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מספר דוגמאות...האוטו יובא לארץ ביבוא סדיר

רצועת טיימינג לא ניקרעת סתם אחרי שלש לחיצות גז...

מי שקנה רצועה תחליפית ב 80 שקל בימקום אורגינלית שעולה 220 אז שלא יתפלא שהיא תיקרע

חוצמזה יש אחריות למוסכי UMI ל 10000 ק'מ לרצועת טיימינג אז למרות שבדך כלל מחליפים טיימינג אחרי 50K-60K אפשר ליפתוח את מיכסה הרצועה אחת לחצי שנה וליראות את מצבה

רצועה ללא סדקים לא תיקרע בחיים

חוצמזה אם אתה מדבר על אנגליה...באנגליה ווקסול הכניסו לשימוש רצועות שונות ממה שנהוג ליקנות מ GM והם רצועות עם שיניים שטוחוצת ולא עגולות

הם גילו שהעיגול הוא זה שיוצא את הסדקים בימהרה בין השיניים

אפשר להזמין כאלו רצועות דרך UMI באותו מחיר רק צריך לחכות חודשיים

לי יצא להזמין וקיבלתי אותה תוך 3 שבועות

למה אתה מקשקש בלי לדעת עובדות?

במכונית המדוברת הלכה הטיימינג הראשונה לאחר פחות מ-10K ק"מ. הוחלף ראש מנוע באחריות.

היא לא ספיקה לגמור את האחריות והלכה עוד רצועת טיימינג.

החליפו את כל המנוע.

כל הטיפולים, ההחלפות והרכב החלופי (סונומה...) נעשו וסופקו ע"י המרכזי של UMI לאוטו חדש דנשדש.

האוטו אולי יובא בייבוא סדיר במשך כשנה, אבל הגיעו מספר דוגמאות והיבוא הופסק בגלל בעיות אמינות (לפחות זה מה שנאמר בזמנו במרכזי).

עכשיו, בעל הרכב המדובר שסבל מהבעיות הנ"ל פגש עוד בעל קורסה דומה שהלכה לו... נכון, רצועת טיימינג.

בדיוק כמו לקולגה שלי לעבודה באנגליה. כן, גם היא קיבלה את ה-GSI ישירות מהסוכנות, כלומר אוטו חדש, וגם לה הלך הטיימינג.

פעמיים.

שאלות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובאה סדיר מ 92-95

נו אז ניתקלת בכמה שהלך להם הטיימינג דיי מהר...

שאני יגיד לך כמה מכוניות ניתקלתי בהם שאחרי חודש מהחברה עף טלטל מהבלוק

זה שגם אני אומר שהטיימינג רגיש באוטו הזה..זה לא אומר שמהסיבה הזו שבנאדם לא יקנה את הרכב

לפני מספר שנים חבר שהיה לו GSI כזה קיבל את עצתי וקנה את הרצועה עם שיניים השטוחות

הוא עקב אחרי הרכב ואחרי 75000 ק'מ לא היו בה סדקים ואז הוא כבר לא רצה להיסתכן והחליף רצועה..

אז אני זה שמבלבל במח נכון...(אגב תודה על המחמאה ומעניין אם הייתי עומד מולך הייתה אומר לי את זה..)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יובאה סדיר מ 92-95

נו אז ניתקלת בכמה שהלך להם הטיימינג דיי מהר...

אז אני זה שמבלבל במח נכון...(אגב תודה על המחמאה ומעניין אם הייתי עומד מולך הייתה אומר לי את זה..)

קודם כל לא אמרתי שאתה מבלבל במוח, כתבתי שאתה מקשקש מבלי לדעת את העובדות, ובהקשר של איזו רצועת טיימינג שמו ומי טיפל באוטו זה גם נכון. לגבי שנות היבוא, אני זוכר אחרת וייתכן שאני טועה. וכן, הייתי אומר לך את זה גם בפרצוף. זה לא שאמרתי "שאמא שלך וכו'..."

לעניין, כאשר נתקלים בשלושה(!) אקזמפלרים חדשים במדינות שונות שלשניים מהם הלך הטיימינג...

...

פ-ע-מ-י-י-ם...

ואני חוזר שיהיה ברור...

ש-ת-י פעמים...

...בתקופת האחריות אפשר להניח שיש כאן בעייה טיפוסית שחוזרת על עצמה. בעייה שגורמת לכך שמישהו שאין לו כסף מיותר יצטרך לקנות בגללה מנוע חדש. זה סיכון לא קטן, הלא כן?!

אז אם אתה מוסכניק מיומן ויודע לבדוק את הרצועה לבדך ולהעריך את הסיכון, סבבה. קנה איזו גרוטאה שאתה רוצה שפץ, שמור ותחזק לבד.

אבל האיש ביקש המלצה על רכב, לא המלצה לתחביב, ורכב עם בעייה קארדינלית טיפוסית, מהסוג שמחסל לך את המנוע, לא מומלץ.

עכשיו, בו נוסיף את ה הנתון שמישהו נותן כאן "במתנה" רכב שאמור להיות שווה כ-30 אלף ב-6 אלף, הייתי אומר שזה מריח לא טוב.

מאוד לא טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו אתה לא מכיר את אלא שמוכרים רכב עם מנוע שבור בלפחות 15 פחות מהמחירון בעוד מנוע מפירוק עולה 5000

ובזה שהערתי לגבי התיאור שנתתלי זה רק הדגמה לזה שישר ומישו פה חושב אחרת אז הוא ישר מיתפרץ עם דברים כמו :

מה הבילבולי מח האלו

מה אתה מ*** בשכל

טמבל

טיפש וכאלו...

ישר מיתפרצים כאילו מישו כבר נתן ערבות לכך שאתם צודקים והשאר אמרו את ההיפך לחלוטין

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישר מיתפרצים כאילו מישו כבר נתן ערבות לכך שאתם צודקים והשאר אמרו את ההיפך לחלוטין

נו מה אתה מצפה לאחר תגובה לא מבוססת כזו:

"רצועת טיימינג לא ניקרעת סתם אחרי שלש לחיצות גז... מי שקנה רצועה תחליפית ב 80 שקל בימקום אורגינלית שעולה 220 אז שלא יתפלא שהיא תיקרע".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון אישי שלי עם כמה וכמה אופלים, ביניהם אסטרה GSI וקורסה GT, לאופלים מהשנים ההן יש בעיה כרונית עם מערכות החשמל/מחשב מנוע, ובמיוחד עם האלטרנטור. כמו כן, הרדיאטורים לא נוטים להחזיק הרבה, מה שמייקר גם כן את האחזקה, שלא לדבר על נטיה לקריעת רצועות תזמון, רגישות גבוהה מאוד למים רגילים במערכת הקירור, התבלות מהירה של הגימור הפנימי ועוד. יש לקחת בחשבון גם שרכבים אלו עברו בד"כ לא מעט ידיים, מהסוג הלא נכון...

והערה לסיום, מכוונת אל GSI 16V - ראשית, רצוי לא לגלוש לפסים של איומים וכו', כי אתה אף פעם לא יודע מה גודלו של ה"פרטנר" שלך להתכסחות וכמה חברים יש לו... ושנית, אנא פתח מילון לפני שאתה כותב הודעות - לדוגמא, אין בעברית מילה כזו "מישו", ואולי זה נשמע מגניב עם החבר'ה לדבר כך, אבל כאן זה פשוט צורם! :?

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והערה לסיום, מכוונת אל GSI 16V - ראשית, רצוי לא לגלוש לפסים של איומים וכו', כי אתה אף פעם לא יודע מה גודלו של ה"פרטנר" שלך להתכסחות וכמה חברים יש לו...

אני לא חושב שעמיתי המלומד התכוון לאיים.

ובגילי אין לי כבר חברים מאיימים.

יש לי עו"ד... 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 גאונים אתם...צורם לכם באוזן...אל תקשיבו

מינסיון שלכם...ביגלל זה האופלים ניראות ככה

הייתם צריכים ליראות איזה אופל היה לי ומהניסיון שלי כל מה שרשמתם הינו הבל הבלים...לא אלטרנטור ולא חלודה..לא רדיאטור..ולא חשמל...לא מחשב..ולא טיימינג והיה לי אותה 6 שנים...

אהה ובפנים...יותר חדש מיחדש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 גאונים אתם...צורם לכם באוזן...אל תקשיבו

מינסיון שלכם...ביגלל זה האופלים ניראות ככה

הייתם צריכים ליראות איזה אופל היה לי ומהניסיון שלי כל מה שרשמתם הינו הבל הבלים...לא אלטרנטור ולא חלודה..לא רדיאטור..ולא חשמל...לא מחשב..ולא טיימינג והיה לי אותה 6 שנים...

אהה ובפנים...יותר חדש מיחדש...

מה שרשמתי זה הבל?

כלומר זה שהלך טיימינג פעמיים באוטו של חבר שלי זה מפרי דימיוני הקודח?!

ליצן...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיון אישי חשוב, אבל אסור להכליל ע"פ נסיון עם רכב אחד את הדגם כולו. לטוב ולרע.

לעניין, כאשר נתקלים בשלושה(!) אקזמפלרים חדשים במדינות שונות שלשניים מהם הלך הטיימינג...

פ-ע-מ-י-י-ם...

ואני חוזר שיהיה ברור...

ש-ת-י פעמים...

fixxxer, עם כל הכבוד, פה זה לא מועדון אופל. (גם למשפחתי יש אופל בבית... :? )

פה זה מועדון העובדות בשטח.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7343 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...