Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמר, תזמון זה דבר חשוב, אתה יודע...

yoelbe
שימו לב! השרשור הזה בן 6715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

האם תצביע למפלגה שתתמקד בנושא המוטוריקה בארץ.  

192 הצבעות

1. 1. האם תצביע למפלגה שתתמקד בנושא המוטוריקה בארץ.

• כן , ללא תנאי
      98
    • כן , רק בתנאי ששאר המצע שלה יתאים לדעותיי הפוליטיות
      55
    • לא , יש דברים יותר חשובים להצביע בשבילם
      14
    • אין לי בכלל כוונה להשתתף בבחירות
      6
    • הייתי שוקל ,אבל לא נראה לי שהסיכויים ריאליים
      19

פוסטים מומלצים

אם מישהו יחליט אם בכלל להקים מפלגה

שעוסקת בספורט מוטורי וכו'

זה לא כל כך יעזור

כי כמה מנדטים הם יקבלו 1 2

וגם

כי אין מי יודע מה חובבי ספורט מוטורי בא"י

כי אין מודעות.

והם בכלל לא יוכלו להעביר חוקים בכנסת "שלנו" ...

וחוץ מזה כל ה"נחמדים" מאור ירוק כל יום נכנס להם פיפטה לראש

והם חושבים שפתרוםן X ו Y יפסיק את ההרג.

ושוב פעם זה חוזר לזה

שאם נהגים צעירים יעברו קורסים מתאימים

אולי ילמדו תרבות נהיגה הרבה יותר טובה וכו' וכו'....

אולי החלום יכול להתממש...

crazy... citroen ZX.

למכירה j-b weld יש לי שלוש חבילות.

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

חוק המפלגות, התשנ"ב-1992 ^1:

2. ייסוד מפלגה

מאה בני אדם או יותר, שהם אזרחי ישראל בגירים ותושביה, רשאים לייסד מפלגה על ידי רישומה בפנקס המפלגות.

...

4. בקשה לרישום מפלגה (תיקון: תשנ"ו) ^3^

(א) בקשה לרישום מפלגה (להלן - הבקשה) תוגש בידי מייסדיה לרשם; הבקשה תפרט את השם המוצע למפלגה, מטרותיה ומענה, וכן את השם, שנת הלידה, מספר הזהות, משלח היד והמען של כל חבר מייסד החתום על בקשת הרישום; לבקשה יצורף תקנון המפלגה.

(ב) הודעה על הגשת הבקשה תפורסם תוך ארבע עשר ימים מהגשתה, ברשומות ובעתונים יומיים כפי שיקבע שר המשפטים; פרטי ההודעה ייקבעו בתקנות.

(ג) הרשם ימציא העתקים מן הבקשה לחברי ועדת הבחירות המרכזית, לבאי-כוח הסיעות בכנסת, ואם הוגשו אותה שעה רשימות מועמדים בבחירות לכנסת - לבאי-כוח רשימות אלו.

...

14. תקנון

(א) למפלגה יהיה תקנון והיא תתנהל על פיו.

(ב) התקנון יכלול הוראות בדבר:

(1) התנאים לקבלת חברים למפלגה, השעייתם והוצאתם ממנה;

(2) הזכויות והחובות של החברים;

(3) מוסדות וסדרים בדבר הליכים משמעתיים נגד חבר המפלגה ואמצעי המשמעת;

(4) הסמכות של סניפי המפלגה באזורי הארץ;

(5) קביעת מוסדות המפלגה, תפקידיהם, הרכבם, סמכויותיהם ודרכי פעולתם, ודרך קביעתם של מועמדי המפלגה בבחירות לכנסת;

(6) מועדי התכנסות מוסדות המפלגה וסדרי הדיון בהם;

(7) הוראות בדבר ניהול ענייני המפלגה לפי חוק זה.

חוק מימון מפלגות תשל"ג 1973:

2. הזכות למימון (תיקון: תשנ"ד, תשנ"ו)

(א) כל סיעה זכאית, לפי הוראות חוק זה -

(1) למימון הוצאות הבחירות בתקופת הבחירות;

(2) למימון הוצאותיה השוטפות בכל חודש החל בחודש שאחרי פרסום תוצאות הבחירות לכנסת ועד החודש שבו פורסמו תוצאות הבחירות לכנסת הבאה.

חמש תווים

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעוניין להירתם ולהיות פעיל בכל הבחינות,אם תחליטו לקחת את זה הלאה קחו אותי בחשבון.

אז אם אתם מספיק רציניים, הודעה בפורום לא מספיקה,צריך להתחיל להזיז את התחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי זה חלום ותו לא.

לרוב חברי הפורום אין כוח,,השפעה וממון מספקים בשביל להרים מפלגה,מצע ופרסום מספק.

בכל מקרה אני בעד ומוכן לקחת חלק פעיל בכל העניינים הנוגעים לדבר.

בתור סטודנט של אוניברסיטת בן גוריון, אני מוכן לנסות לפרסם פה את הנושא ולחק סטיקרים,פרסומות וכל דבר אפשרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף,כסף,כסף ועוד פעם כסף.

ח"כ זה עניין של כמה מליוני דולרים ,ואני לא צוחק.

אין אידיאולוגיה , רק כסף.

אם אין איך לגייס סכומים כאלה ,חבל על הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כסף,כסף,כסף ועוד פעם כסף.

ח"כ זה עניין של כמה מליוני דולרים ,ואני לא צוחק.

אין אידיאולוגיה , רק כסף.

אם אין איך לגייס סכומים כאלה ,חבל על הזמן.

תמשכנו את פורום אספנות:roll:

crazy... citroen ZX.

למכירה j-b weld יש לי שלוש חבילות.

פרטים בה"פ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלומות באספמיה. להקים מפלגה זה לא כזה קל כמו שאתם אומרים, יאללה נארגן חתימות וזהו, צריך להרים תקציבים של כמה מיליונים טובים, תשדירי בחירות, עצומות, הזמנת סקרים, ולעבור את אחוז החסימה. בשביל כל זה צריך כסף שאין לנו, ומעבר לכסף צריך קשרים והרבה.

לגייס 60 אלף אנשים זה כלל וכלל לא פשוט. מה עוד שרוב הישראלים כלל וכלל לא מעניינת אותם מוטוריקה ותרבות נהיגה. אז בתאכלס אולי יש 10-20 אלף שגולשים בפורומים, ואולי חצי מהם יציבעו למפלגה הנ"ל, ומה עם שאר הקולות? נהגי המשאיות, המוניות האוטובוסים והשאר (נגיד עוד 10-20 אלף אפילו יותר אולי), יצביעו לפרץ. ככה שדיבורים לחוד ומעשים מחוד, ומפלגה לא נבנית מדיבורים.

ויתרה מכך, נגיד ונקבל אפילו נקבל 2 מנדטים, הלאה מה? מישהו מבטיח לנו את תפקיד שר התחבורע? בכל זאת להעביר חוק בכנסת צריך תמיכה, זה לא קל כמו שזה נשמע.

פליקס

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו זוכר איך אור ירוק אספו חתימות?

אני בטור אחד שלמד ב"שבח" בתל אביב, הלכתי לי לאוטובוס הביתה שנמצא בתחנה המרכזית, ואך שאני מגיע לתחנה, מתנפלת עלי איזו אחת (ולא, לא כדי לגנוב לי את הפלאפון או הארנק, וגם לא להציע ל"חגוג") ומבקשת חתימה (ולא בגלל שאני מפורסם או משהו) ובאיומי עט כתיבה אומרת תחתום פה! שאלתי אותה מה זה? היא אמרה שזאת עצומה של אור ירוק לשיפור מצב הכבישים בארץ והזהירות הכללית. כמובן שלא חתמתי, אמרתי לה "לא תודה" והמשכתי בדרכי...

:evil: לא תצליחו לעצור אותי, לא תצליחו להשתיק אותי! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. ל"אור ירוק" היה מימון כבד. של אבי נאור (לפחות. להערכתי היו עוד מי שבחשו בקלחת ,אבל אין לי שמץ של הוכחה).

2. ל"אור ירוק" הייתה רק עצומה. לא חייבה אותך לכלום ולא ממש השפיעה עליך. מה איכפת לך לחתום.

3. "אור ירוק" החתימה על עצומה בלאנקו. ממש צ'ק פתוח. כאן אתה מדבר על הליכה עם אג'נדה מסודרת. לא אותו דבר.

4. מה עם המישנה הפוליטית ? הרי ברגע שמפלגה X נמצאת בכנסת - היא מתעסקת בכל תחומי החיים .

במי נתמוך ? הדיעות הפוליטיות שלי הן שמאל קיצוני. של משה ימין קיצוני , של דויד מרכז, ואברהם סתם רוצה שקט. נצביע יחד עם אריק ? עם ביבי ? עם עמיר פרץ ? עם ה-עוב-דים ? :roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער על המחיקה, ההודעה שופרה קלות:

אף אחד לא מקים את "מפלגת הספורט המוטורי". מקימים מפלגה שמטרתה לטפל באופן מקצועי בנושא התחבורה והבטיחות בה.

כחלק מזה, חוק הספורט המוטורי יעבור שיפוץ קל וירוץ קדימה.

כחלק מזה, ירדו פלאים תעריפי הביטוח לאופנועים.

כחלק מזה, תשונה שיטת לימוד הנהיגה. יבוטל לאלתר "טסט לילה", ויתווסף לימוד נהיגה מתקדמת.

כחלק מזה, התשתיות יעברו את המאה ה-19 בו הם נמצאות וידלגו את המאה ה- 21.

כחלק מזה, אכיפת המשטרה תמקד במקומות הנכונים, ולא במהירות בכביש ישר.

כחלק מזה, שוטרים יכוונו תנועה בצמתים פקוקות, ולא יגידו לך במשטרה "מה לעשות, יום שישי היום..."

כחלק מזה, המיסוי על חלקי החילוף ירד, למען שיפור בטיחות כלי הרכב.

כחלק מזה, התקנת גגון לא תחשב עוד "שינוי מבנה הרכב" לעזאזל...

כחלק מזה, יהיה יותר בטוח לסוע בכבישים.

כחלק מזה, משרד התחבורה ינצל את ההון האנושי הקיים בארץ, המתמחה בענייני נהיגה בטוחה.

כחלק מזה, יש עוד הרבה חלקים. כל אחד מוזמן להציע, בטוב טעם, למצע המפלגה.

בסוף נערוך את המצע כראוי ונכתוב תקנון פי החוק.

שמר- כיוון שמטרתינו אחת היא ומוצהרת: שיפור הבטיחות והתחבורה בארץ, אנו נתמוך בכל משלה, ללא קשר למצעה הפוליטי והמדיני, תמורת תיק התחבורה קומפלט.

אין פה עניין של ימין ושמאל, גם ככה כולם פועלים באותה דרך.

dirty old man

need love too

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האופנוענים במצב בכי רע כבר זמן מה. גם שם נשמעים חרחורי הקמת מפלגה, אך ברור לכולם שזה לא יעבוד כמפלגת אופנוענים בלבד. מה שכן, יש שם גרעין קשה למדי, ונרחב למדי, שישמח להצטרף למפלגה עם בסיס כזה.

יש לנו מספיק נציגים במקומות שונים ומשפיעים (עיתוני רכב, למשל) שאולי יתנו כתף לעניין הזה.

נשארת בעיית המימון. לורינסר עדיין בפורום?

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המפלגה לא תכלול במצע שלה רכב ליסינג יפני, 1.6 אוטומט, חלונות חשמל ומערכת MP3 לכל דורש, לדעתי הרבה קולות לא נראה שם.

מדינת ישראל. אני כבר מזמן איבדתי תקווה.

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6715 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...