Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו 4 כדאי?

רנו
שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בטוח שאני רוצה לקנות חלקים מאדם שמתבטא ככה...

וחוץ מזה יש לנו את כל מה שאנחנו צריכים בלי תשלום. התמורה היא חברות ושיתוף נטו.

PEUGEOT 205 XR 1992

חבר במועדון רנו 4 הישראלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 4.8 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תקנה סופרלק 202 שחור מבריק ותיצבע את הרנו 5

תתחדש

בסוף לא לקחתי... יש לי כ"כ הרבה מה לעשות עם 3 אלף (שממש אין לי מיותרות!), וכ"כ מעט זמן ויכולת לטפל ברנו המסכן הזה- שזה היה סתם ביזיון, לו הייתי עושה זאת. אתמול באתי עוד הפעם, עשיתי עליו סיבוב, היום בבוקר שחר התקשר ואמר, שהולך לגריטה, והאם אני החלטתי- החזקתי את עצמי בביצים, ועניתי- כן... אני לא לוקח!:cry: אני לא יכול להציל את כל העולם... וגם להחזיק בהכל...:cry::?:-(:evil: אז, יהי שלום...:cry::cry::cry:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע מה הבעיה שלך שאתה חושב שמגיע לך בלי כסף.

ממש לא. לא איכפת לי לשלם, אבל לא לבן אדם שמתבטא ומביע זלזול בצורה כזאת.

ותודה רבה לך על הניתוח הפסיכולוגי המוצלח.

PEUGEOT 205 XR 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור ,אים היתי מפרסם למכירה טסות או פסי ניקל.מיד היו קופצים.אבל ונטילטור מנוע ,ותריס שעשיתי בגג לאיורור.אין תגובה.ניראה אתכם נוסעים מזיעים בסיני וניתקעים על ונטילטור מנוע גמור,(אין שם ממסי,אולי הטסות יעזרו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן ברור ,אים היתי מפרסם למכירה טסות או פסי ניקל.מיד היו קופצים.אבל ונטילטור מנוע ,ותריס שעשיתי בגג לאיורור.אין תגובה.ניראה אתכם נוסעים מזיעים בסיני וניתקעים על ונטילטור מנוע גמור,(אין שם ממסי,אולי הטסות יעזרו).

אני לא מבין.

אתה בא אלינו בטענות שאנחנו לא קופצים וקונים מיד את כל הסחורה שיש לך להציע?? :shock: ובאיזה זכות אתה מזלזל?

עם כל הכבוד, החלקים שיש לך לא נדירים בכלל. ניתן להשיג אותם בלי שום בעיה, ויש לי מלאי במחסן.

אלטרנטורים ומניפות אפשר להתאים מהמון סוגים של מכוניות.

אתה יכול לצחוק עד מחר, אבל טאסות או פסי ניקל - קשה להשיג, כי אותם אף אחד לא שמר, ואותם בד"כ אי אפשר להתאים מסוגים אחרים.

PEUGEOT 205 XR 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים !

אני מבקש !

בלי אלימות מילולית - לעבור ישר לאלימות פיזית .... :wink:

וברצינות , לדעתי לחברי מועדון רנו 4 יש מלאי מכובד של חלקים שאותם אנו נותנים אחד לשני ללא תמורה או בעד סיבוב על האוטו , נחמד לדעת שיש עוד אחד עם חלקים , אם נרצה נקנה ואם לא אז לא ....

אגב :

למישהו יש טאסות ופסי ניקל לרנו 4 ? :lol:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נישארו כמה צלחות מהסרוויס של סבתא ננה למעונינים!

במידה ויהיו לי חלקים לרנו -4 (לא מצאו לו הצרפתים שם אמיתי?)

אני מבטיח לתת חינם, אבל רק דרך רמי מילון! - רן

פעם האופנועים היו מברזל והרוכבים מפלדה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון , אני יודע שאם אני אגיע לירושלים אני אקבל את החלקים וגם קוזל קרה כקרח .... :twisted:

אלוף צפון אמריקה בפינג פונג כיס !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וברצינות , לדעתי לחברי מועדון רנו 4 יש מלאי מכובד של חלקים שאותם אנו נותנים אחד לשני ללא תמורה או בעד סיבוב על האוטו

הנה עוד פסיכי שחושב שהכל מגיע לו חינם... :wink: מחר אני מתקין בפרוספר מנגנון גביה (כמו במכוניות צעצוע לילדים בקניון).

מכניסים שקל ומקבלים חצי דקה סיבוב!

נחמד לדעת שיש עוד אחד עם חלקים , אם נרצה נקנה ואם לא אז לא ....

בדיוק! ולכן הצורך של upetar לתקוף אותנו על זה שאנחנו מעזים לחפש טאסות וניקלים (במקום הדבר האמיתי) לא במקום!

אני כמוך!!! :lol::lol::lol:

PEUGEOT 205 XR 1992

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו טוב גם במיגרש בקדש ברנע היו כמה רנו 4 שפרקתי לחלקים .וגם בנחל ב"ש פרקתי איזה רנו אחת.אז אני מבין שהיום אין בעיה.איך שזמנים מישתנים.(וטסות ,בכול המכוניות שהיו לי ,דבר ראשון זה טסות לזבל).אגב יש גם ספר הינס.ומתנות אני נותן רק לרפי(שכר לימוד).

PICT0301.JPG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש גם ספר הינס וגם ספר של מיוחד של מכונאים מקצועי שהיה במוסכים

שם הפרוט יותר גדול וגם יותר קריא

לגבי חלקים תמיד יש בנמצא מי שצריך יכול לקבל גם אצלי חלקים מגרוטאה שיש לי

לגבי הבחור שהציע חלקים אז אחרי שראינו את החלקים אני בטוח שמי שירצה

יפנה אלך

בכול מקרה תודה על ההצעה

אפה נעלמו התמונות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים יש תמונות - בעזרת הקדוש ברוך הוא - המחשב של אח שלי(והיוטיוב) - יהיו מחר סרטונים!

בעקבות התרגיל (שלמרבה הצער בכלל לא שמעו אותו אי שם בעיירת הנופש נהרייה), הסתובבו הרכבים ששומרים עלינו, הטכנולוגיה הכי חדישה של צה"ל.

לי אין בעיה עם רכבים ישנים, אבל איפה ביטחון המדינה?!

102_5765.jpg

102_5764.jpg

102_5766.jpg

102_5772.jpg

102_5771.jpg

SWELL

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1384 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...