Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אופל קורסה gsi 1600 צריך חוות דעת,המלצות

shlomi123
שימו לב! השרשור הזה בן 6744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נראה לי שלא לנו חסר קשר לכדור הארץ. העובדות מדברות בעד עצמן (הכל תוקן ע"י UMI באחריות + מתן רכב חלופי).
שמע, אל תיקח את זה באופן כ"כ אישי, אני לא מנסה לתקוף אותך או לערער על אמינות הסיפור.

הוא פשוט נשמע תמוהה וגם אם קרה בדיוק כמו שאתה מספר, מדובר בתקלה נקודתית ברכב מסוים ואינה מעידה על הכלל.

גם בסיפור האסטרא לעייל ניתן רכב חלופי ותוקן ע"ח UMI, עד שהתגלה הגורם האמיתי לשפיכת המנועים ,ככה שיחס טוב מצד היבואן, לא פוטר את המשתמש מאשמה.

בברכה,יניב

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב :

בהתאם לכך הוציאה המחלקה הטכנית מסמך אשר בעל הרכב חתם עליו במעמד הקניה שידוע לו שיש קריאת תיקון, וברגע שנודיע לו שהגיעו החלקים, הוא מוזמן למוסך לביצוע התיקון.

עם הגעת החלקים, נשלחו מכתבים לכל בעלי הקורסה וכמו כן נוצר עם כולם קשר טלפוני.

בשל מיעוט (יחסי) של המכוניות האלה, הפעילה UMI שירות איסוף והחזרת המכונית. אתה לא צריך לבזבז זמן בכלל. רק למסור את הרכב, לקבל אותו אחרי כמה שעות מתוקן, שטוף, ומוכן לנסיעה.

יניב, ללא כל מחלוקת על דבריך ואמינותך, אני מוכרח לציין כי ב 2 המכוניות המדוברות, לא חתמו אבי (רוכש הרכב) או בן זוגה של אחותי על מסמך שכזה או כל מסמך בעל אופי דומה.

בנוסף, רק עם תיקון המנוע השלישי, הודו בחברה כי קיים כשל מובנה בתיכנון. עד לנקודה זו הם ניסו לתלות את האשם בנהג. יש לציין כי החברה עצמה הודתה כי הכשל הוא במנוע ולא באופי הנהיגה. אלו דברים שנאמרו על ידי U.M.I.

שלחת פקס למשרד ממשלתי ואתה רוצה שיענו לך? אתה עולה חדש? אתה לא מכיר איך דברים עובדים פה?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא פשוט נשמע תמוהה וגם אם קרה בדיוק כמו שאתה מספר, מדובר בתקלה נקודתית ברכב מסוים ואינה מעידה על הכלל.

יניב, מה יהיה עם הבנת הנקרא?

הרכב - Corsa GSI 16V לבנה.

שני רכבים בשתי מדינות

שלושה מנועים תקולים.

שאלות?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יניב, מה יהיה עם הבנת הנקרא?

הרכב - Corsa GSI 16V לבנה.

שני רכבים בשתי מדינות

שלושה מנועים תקולים.

שאלות?

falou....?

מה יהיה עם שיקול דעת וקצת הגיון?

אפילן לאחר תגובה של יניב אתה לא משתכנע? אולי תפסיק ללכת עם הראש בקיר?

Grand Torismo

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדעו לכם בתור אחד שהיה לו אסטרה GSI אז המנועים האלו אוכלים ת'טיימינג. במנועים הללו ברגע שמושכים את המנוע עד לגבול ה6 וה7 סל"ד אתם גומרים את הטיימינג פי 7 יותר מהר .סתם לידיעתכם ואני מחכה לתגובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שתדעו לכם בתור אחד שהיה לו אסטרה GSI אז המנועים האלו אוכלים ת'טיימינג. במנועים הללו ברגע שמושכים את המנוע עד לגבול ה6 וה7 סל"ד אתם גומרים את הטיימינג פי 7 יותר מהר .סתם לידיעתכם ואני מחכה לתגובה

על סמך מה האנליזה המדעית שלך? אפשר לקרוא את התזה?

The New Opel Astra :grin: Trust Your Eyes

www.opel.de

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

falou....?

אפילן לאחר תגובה של יניב אתה לא משתכנע? אולי תפסיק ללכת עם הראש בקיר?

Grand Torismo

אתה בטח מאלא שלא נותנים לעובדות לבלבל אותם.

תחזור, תקרא את הכל ואם יש לך שאלות תשאל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, בדבר אחד אני בטוח, שניינו צודקים.

אני צודק במה שסיפרתי ואתה צודק בחוויות שעברת עם ה GSI.

אם תישאל אותה שאלה על טויוטה קורולה ובמקרה שלושת או ארבעת המשתמשים בפורום שהייתה להם קורולה, אכלו מרורים ותקלות אין סופיות ממנה,אז זה הופך את הטויוטה קורולה לרכב לא אמין?

זה אחד מסוסי העבודה האמינים ביותר.

דבר דומה נראה לי, קורה פה עם הקורסה GSI.

אתה מעיד על הפרט (או 2-3 פרטים).

אני מעיד על הכלל.

מתוך נקודת הראיה שלי (בזמנו כל תקלה לא מכנית או לא נורמלית ב GSI (אסטרה/קורסה) הייתה חייבת לעבור דרך המחלקה שלי, אפילו אם הרכב נגרר לשם כך מבאר שבע), מנועים אמינים ביותר ואני חושב שההוכחה לכך היא כמויות הרכבים שעדיין נוסעים על הכבישים.

שיהיה לנו רק טוב

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, בדבר אחד אני בטוח, שניינו צודקים.

אני צודק במה שסיפרתי ואתה צודק בחוויות שעברת עם ה GSI.

אם תישאל אותה שאלה על טויוטה קורולה ובמקרה שלושת או ארבעת המשתמשים בפורום שהייתה להם קורולה, אכלו מרורים ותקלות אין סופיות ממנה,אז זה הופך את הטויוטה קורולה לרכב לא אמין?יניב

כמה Corsa GSI מכרו בארץ?

מתוכן אנחנו יודעים על שלוש מכוניות עם בעיות אקוטיות במנועים.

זה לא מדגם מייצג, אבל זה מאוד מחשיד.

יכול להיות שמדובר במחלת ילדות (או שתיים) שמרגע שהתגברו עליהם תמו צרותיו של הדגם.

אבל העובדות הן עובדות.

המנועים האמורים שפכו לאגר מהר מאוד בדמי ימיהם ושכל אחד יסיק בעצמו מה זה אומר על אמינות הרכב כיום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תראה, אכן הייתה בעיה במייסבי הקאמשפט פליטה. ברגע שהמייסבים (והקאמשאפט) מקבלים חופש, גם רצועת הטיימינג מקבלת חופש, ומכאן ועד לגמירת מנוע המרחק קצר.

בזה אתה צודק ללא ספק!

אבל..... כל מי שטיפל בקריאת השרות בזמן, חסך לעצמו כאב ראש גדול.

לא הגיוני שמישהוא הגיע לקריאת שרות וחלק התקול הוחלף בחלק תקול אחר.

יכול להיות שהמנועים שהוחלפו אצלך הגיעו חדשים דנדשים מהמפעל (מה שבד"כ קורה אצל היבואן) ואז גם הם הגיעו עם חלק תקול ובשל רשלנות של המוסך לא הוחלף החלק האמור במעמד התקנת המנוע.

אם זה המקרה, אז אכן זאת רשלנות משוועת של המוסך, אבל עדיין לא אשמה של אופל או המנועים .

אני יכול להגיד לך בוודאות שהמנועים האלה אמינים ביותר.

צר לי שאכלת כ"כ הרבה ח$ה עם המנועים האלה שהרסו לכם את ההנאה מהאוטו.

בברכה,

יניב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי שאכלת כ"כ הרבה ח$ה עם המנועים האלה שהרסו לכם את ההנאה מהאוטו.

בברכה,

יניב

המכונית לא היתה שלי.

אני קונה רק מכוניות אמינות, כלומר צרפתיות...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6744 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...