Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הדלק מתייקר פעמיים , ביום שבת הקרוב וביום ראשון הקרוב

tomitom
שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גנבים.......

על כל עליה של 1% בשוק הדלק העולמי אנחנו נדפקים בעליה של 2% בשל שיטת המיסוי.......

במקרה כזה על הממשלה לקבוע אחוזים רק עד סכום מסויים וכפי שהופיע בתקציב ההכנסות שלה לשנה.....

עם ישראל עם של פריירים........ כל עוד אנשים לא יצאו לרחובות שום דבר לא ישתנה......

ובכן בדרך זו........ היכונו לצמיחה שלילית, מיתון קשה ורעבים בכל פינה

הפוך גוטה, הפוך.

על עליה של 2% אנחנו רואים רק 1% בערך.

למה?

כי המס על הדלק בישראל ("בלו") הוא קבוע לליטר (2.2 שקלים לליטר) ולא יחסי באחוזים. וטוב שכך.

אם לדוגמא מחיר דלק לפני מס היה 3, והתייקר ל-6 (הוכפל) - המחיר אחרי מס ייתייקר רק מ-5.20 ל-8.20, עליה של 57% בלבד.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עתיד, ממש מצאת איזה ממשלה תתחשב באזרחיה :?

אני בעד הרעיון של שמוליק, חייבים לעשות משהו!

זה דלק. כל אחד ישמח לשלם פחות, בטח שהמחירים הגיעו לרמה כזאת. וכאן כן יש לנו כוח, אנחנו כעם חייבים לפעול לטובת האינטרס של כולנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עתיד, ממש מצאת איזה ממשלה תתחשב באזרחיה :?

אני בעד הרעיון של שמוליק, חייבים לעשות משהו!

זה דלק. כל אחד ישמח לשלם פחות, בטח שהמחירים הגיעו לרמה כזאת. וכאן כן יש לנו כוח, אנחנו כעם חייבים לפעול לטובת האינטרס של כולנו.

מה אפשר לעשות?

אני קונה חופשי חודשי מחרתיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אפשר לעשות?

לחסום את הכנסת, אין כניסה ואין יציאה!

אנחנו צורכים את הדלק, אנחנו מממנים אותו, הכוח בידינו!

אני לא מבין איך אנחנו נותנים שידפקו אותנו ככה, כל יום העלאת מחירים נוספת.

יודע מה? אני לא אתפלא אם גם לא נעשה כלום שהמחיר יגיע ל-8 שקל, ובקצב הזה? הוא יגיע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אפשר לעשות?

לחסום את הכנסת, אין כניסה ואין יציאה!

אנחנו צורכים את הדלק, אנחנו מממנים אותו, הכוח בידינו!

אני לא מבין איך אנחנו נותנים שידפקו אותנו ככה, כל יום העלאת מחירים נוספת.

יודע מה? אני לא אתפלא אם גם לא נעשה כלום שהמחיר יגיע ל-8 שקל, ובקצב הזה? הוא יגיע.

תארגנו משהו ואני מגיע. אם זה יעזור אני אלך לחסום בזה הרגע איזה צומת. ואני עושה משהו...עובדה....אני קונה חופשי חודשי כי זה יחסוך לי כסף. נכון צריך לצאת יותר מוקדם כדי להספיק לכל מקום ובמקום לנסוע בכיף באוטו שלך עם מוזיקה אני אצתרך לינסוע עם 20 ערסים באוטובוס ועוד 30 אנשים מסריחים שחזרו מהשוק אבל לפחות פעם ביום אני אהנה מנסיעה של 5 דקות בערב לים בלי לבכות על הדלק.:|

איפה הזמנים שהיתי מתדלק ב30 ש"ח ועושה סיבובים בחיפה וחושב קצת על החיים. היום כשאני רוצה לחשוב על החיים אני הולך לשירותים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

even in the states the gas is crazy , in jersey one of the cheapests states in gas a gallon cost around 2.9$

* צריך לבצע תמיד ברמה גבוהה יותר מאחרים זהו סימן ההיכר של מקצוען אמיתי

* המקום היחידי שבו הצלחה מופיעה לפני עבודה קשה הוא במילון

* ברגע שאתה מתחיל לדבר על מה שתעשה כשתפסיד, הפסדת

* אל תשקיע בהירהורים על העבר, אך אל תשכח אותו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יעשה כלום עד שלא יצאו לרחובות אני לא יודע מה איתכם אני במחשבה למכור את האוטו לא משתלם פשוט אומנם זו אהבה ותחביב אבל בשביל התחביב אני לא הורס לעצמי את שאר החיים...

hu: jvc kdlhx501 amplifier1: nakamichi pa1004 amplifier2: magnat pantera one sub:cerwin vega v-max front stage: xetec gravity 5.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק בעיתון היום בדף מרכזי מה אדון פואד טוען:

סעו עם חברים, תצטופפו ברכב, אל תסעו אלה אם אתם חייבים,תחזיקו פחות מכוניות ועד כמה הצעות דביליות בעניין מחירי הדלק, ולבסוף הפאנצליין הוא שזאת רק תחילתה של העלייה ובצד עוד שמים גרף שמראה עלייה של 2.5 שקלים לליטר בנזין מתחילת השנה - פשוט טימטום מוחלט.

אגב, מה קורה עם ה 98? כמה יעלה ליטר 98?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מודאגים!

אני לא מצטרף לנסיעה לירושלים, יודעים למה?

אותי לא מעניין,אם מחיר הדלק עולה ,כל פעם אני מתדלק רק ב- 150 ש"ח.

לא נותן לממשלה להרויח.

דוד

דוד מזרחי נפטר ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מודאגים!

אני לא מצטרף לנסיעה לירושלים, יודעים למה?

אותי לא מעניין,אם מחיר הדלק עולה ,כל פעם אני מתדלק רק ב- 150 ש"ח.

לא נותן לממשלה להרויח.

דוד

תגיד, מאיפה נחתת עלינו ?

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבוקר , יום ו', ריאיינו את השר פואד בן אליעזר בקשר לעליות המחירי הדלקים והרכב המס המגולם בו. מר בן אליעזר פשוט מוצא זאת טבעי ובקיצור העם יכול לקפוץ! לשאלה : מתי בפעם האחרונה הוא עלה על אוטובוס ? הוא לא התבלבל וענה כי לפני שנה וחצי. אני מאחל לכל השרים להיות תלויים אך ורק בתחבורה הציבורית.

נוסע רגוע, חסכוני וגם בטוח:wave2:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6792 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...