Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונאה מעצבנת באינטרנט שנפלתי בה

anonport

פוסטים מומלצים

קיבלתי הודעת סמס על עסקה חשודה בכרטיס אשראי ולצערי נאלצתי לבטל את הכרטיס מיד. מתברר שמדובר באתר שהציע תכנית הרזיה שעשיתי לחברה שעובדת איתי ועברנו ביחד על השאלון הארוך כי זה נראה טוב (רק לי יש מחשב נייח נוח לקריאה). את התכנית קיבלנו בתמורה לחצי דולר לשבוע וזה מה שחשבתי. התברר שמאז עברו 7 שבועות שבכל שבוע גבו 35 דולר. יש מה לעשות נגדם? התשלום בוצע באשראי דרך גוגל פיי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא שמת לב לחיוב שבועי של מעל מאה שקלים במשך קרוב לחודשיים עד שכחברת האשראי עדכנה אותך, תן לעצמך כאפה ותגיד תודה שזה נגמר בסכום נמוך יחסית. מילא שבוע-שבועיים, אבל רבאק... התנהלת כלכלית באופן חסר אחריות, תסיק את המסקנות ותתייחס לזה כשכר לימוד לעתיד.

• רעיון טוב! 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון בשורה התחתונה האחריות שלי. מצד שני חברת האשראי הפסיקה לשלוח דפי פירוט בשנה האחרונה וזה מקשה לעקוב כי פעם הייתי מסמן וי לצד כל חיוב ועכשיו כבר לא. בנוסף אני קונה המון מעליאקספרס והם מורידים לי מכל מיני מדינות שונות וגם זה הופך כל הורדה מחו"ל לפחות חשודה.

אבל רגע זה לא העניין עכשיו. היו מלא הגנות צרכניות בשנים האחרונות כי אני לא היחיד. יש חוק או תקנה או אני לא יודע מה שמגנים עליי ממקרים כאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק יגיד. שאפשר לקבל פירוט למייל. פעם בחודש. וגם להכנס לאתר של חברת האשראי.

זה שתיי דברים שעשיתי. 

אני מקבל קישור במייל. מוריד תדף. מדפיס. ומתיק בקלסר. באתר של ישרכארט. אפשר להוריד דרך האתר קובץ אקסל. לא חייבים להדפיס.

את כל זה עשיתי. שהפסיקו לשלוח. היה מגיע באיחור.

מידי פעם נכנס לאתר שלהם. לצפות בחיובים. מסגרת אשראי. אפשר לראות גם חיובים לאחור.

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, anonport כתב:

אבל רגע זה לא העניין עכשיו. היו מלא הגנות צרכניות בשנים האחרונות כי אני לא היחיד. יש חוק או תקנה או אני לא יודע מה שמגנים עליי ממקרים כאלה?

יש חוק אבל לא הבאת את ההסכם שלו הסכמתם או כל פירוט אחר למה שקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, mcaspi כתב:

יש חוק אבל לא הבאת את ההסכם שלו הסכמתם או כל פירוט אחר למה שקרה.

כתבתי מייל למועצה לצרכנות ונראה מה יענו. החברה בחול ואולי דווקא זה יכול לעזור לי, אולי לגרום להם לתבוע אותי אם ממש בא להם (וברור שהם לא יעשו).

לפני 3 שעות, garicho כתב:

תסביר מה קרה יותר בפירוט. 

כתבתי אבל הנה שוב: הופיעה פרסומת ומשם למלא שאלון מאוד ארוך יותר מחצי שעה. זה באמת יוצר אמינות. בסוף בשביל לקבל את הדוח התבקשתי לשלם אבל סגרתי את החלון, ואז הופיע חלון נוסף של חצי דולר למסלול של חמישה ימים. שילמתי דרך גוגל פיי וחשבתי שכאן נגמר הסיפור. מסתבר שלא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...