Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חווית נהיגה בסילברסטון

יבגניפ

פוסטים מומלצים

עד כמה המסלול סלחני למישהו שהוא לא חובב נהיגה? מהתמונות נראה שיש הרבה מרווח של דשא מעבר לשוליים. אז אם שומרים מרחק מהנהגים האחרים, סיכוי סביר לצאת בשלום?

יש השתתפות עצמית על נזק לרכב במקרה של תאונה?

לאיזה מהירות אפשר להגיע בישורת?

תודה על הסיקור.

• רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, פינדר כתב:

עד כמה המסלול סלחני למישהו שהוא לא חובב נהיגה? מהתמונות נראה שיש הרבה מרווח של דשא מעבר לשוליים. אז אם שומרים מרחק מהנהגים האחרים, סיכוי סביר לצאת בשלום?

יש השתתפות עצמית על נזק לרכב במקרה של תאונה?

לאיזה מהירות אפשר להגיע בישורת?

תודה על הסיקור.

המסלול די קליל, ולא חייבים לנהוג מהר. רק בשביל הרפרנס, הפער ביני לבין הנהג הכי איטי שהיה במקצה שלי היה בערך 20 שניות להקפה (שזה נצח במסלול שזמן הקפה בו הוא סביב דקה), ולי היו עוד 3 שניות להוריד בערך לזמן מהיר לביקור ראשון (שזה גם די נצח). דווקא הדשא די מסוכן, כי אם מחליקים עליו, אני לא בטוח שיש משהו שיכול לעצור את הרכב, חוץ מהמחסומים (וזה גם מה שהמדריך אמר לנו). אבל בכלליות לא הרגיש לי מאיים מדי, והדבר היחידי שמפחיד בזה, זה העקיפות, כי אתה צריך לסמוך על מישהו שאתה לא מכיר שגם באמת יחזור לקו שלו אחרי שעברת אותו, וגם לא ינסה "להחזיר" לך ויבלום אל תוך הזנב של הרכב שלך בפניה הבאה. וכמובן, בניגוד לנהיגה בכל רכב דו מושבי, אין לידך מישהו שצועק לך "תבלום" או משהו כזה. והאחריות על הקצב, נקודות בלימה וכו' היא על הנהג בלבד.

לא בטוח אפילו אם היה שעון שהראה מהירות ברכב. לא הסתכלתי בכל מקרה. קראתי שמגיעים לאיזור ה-170 קמש, שזו גם היתה בערך התחושה שלי (אם כי היא יכולה להיות מאוד לא מבוססת :)). 

מודה שלא קראתי את האותיות הקטנות, אבל לפי הפרסום זה אמור לכלול כיסוי ביטוחי מלא.

• אהבתי 1
תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא מחיר אטרקטיבי, ממש טוב למי שרוצה לטעום חווית מירוצים.

יש לך פרטים טכניים על הרכב, מנוע ותיבת הילוכים?

כשמישהו צועק טיפש ואני מסתובב, זה אומר שאני טיפש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש קצת נתונים פה, באתר של סילברסטון. היו גם כל מיני סרטונים של חבר'ה שנהגו שם שראיתי (יש לא מעט מהם ביוטיוב).

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...