Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת פרייסבי

סקודה VRS

פוסטים מומלצים

לפני שעה, סקודה VRS כתב:

מה אתם אומרים על חברת פרייסיבי היא אמינה או שלא ?

כדאי לחפש בגוגל מה אנשים אומרים על החברה בשם המוכר יותר שלה, חברת קרסו. הם התחילו רק לאחרונה להשתמש בשם "פריסבי".

יונדאי i-20 ,  שמח שלא הקשבתי לשונאי הגיר הרובוטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל רכב צריך לבדוק.

תחת השם הקודם ( קרסו טרייד אין) היה מקום יחסית בטוח לרכוש רכב יד 2. מדובר בטרייד אין רשמי השייך ליבואן רנו/ ניסאן. נמכרו שם בעיקר רכבים שהגיעו בטרייד ושל חברת ליסינג שגם היא שייכת לאותו היבואן .

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד תבדוק את הרכב, תנסה לאסוף כמה שיותר מידע עליו, שגרת טיפולים, היסטוריה ביטוחית, בדיקה מטעמך במכון שאתה בוחר וכו...

פריסבי היתה פעם קראסו טרייד, בסך הכול מדובר בחברה גדולה ובטוחה יותר מאשר מגרש מכוניות מנתניה, תמיד יהיה מי שיתלונן, תמיד יהיה מי שיתלונן גם בצדק. 

לא מעט פעמים הם מוכרים רכבים שעשו בעצמם טרייד אין ורכשו רכב חדש מהחברה כמו רנו/ דציה/ ניסן ואז הם בעצמם לא תמיד יודעים בוודאות מה יש להם ביד ואת כל ההיסטוריה שלו.

מצד שני מי מבטיח לך שהמוכר הפרטי שאתה קונה ממנו הוא אדם ישר ? לא טחן את האוטו, לא שם גז למזגן שעה לפני שנכנס לבדיקה במכון כך שהמדחס התקול לא התגלה בבדיקה וגילית שאתה צריך להחליף מדחס כמה ימים אחרי הקניה (לא צוחק זה מקרה שקרה לי, לא היה סיכוי למכון הבדיקה לעלות על זה והרכב יצא תקין בסעיף המיזוג).

כל קניה של רכב יד 2 היא סוג של הימור, עד כמה גדול ההימור תלוי בהתנהלות שלך והבחירות שאתה עושה. אם תעשה את כל הצעדים הדרושים וההכרחיים תקטין את גודל ההימור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 59 דקות, שחר 1 כתב:

היו עוד מקרים רבים, ברשת מסתובבים לא מעט כאלה וגם של חברות אחרות.

אני נכוותי פעם מאלדן שהסתירו ממני שהרכב עבר אובראול מנוע ממש לפני שקניתי אותו. אחרי שגיליתי זאת התגובה שלהם הייתה "זה שהאוטו עבר פתיחת מנוע זה לT עניין שלך".

כך שגילוי נאות לא באמת היה שם.

כמו שאמרתי קודם לבדוק היטב את הרכב, את ההסטוריה שלו, לוודא ברשיון שתואם פחות או יותר למה שהיה כתוב פעם אחרונה שהרכב עבר טסט, פחות הגיוני למשל שרכב עשה כמה מאות קילומטרים מאז שעבר טסט לפני 10 חודשים אלא אם שכב חודשים ארוכים במגרש הטריידאין, ולנסות לצמצם את ההימור.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Roycohen1979 כתב:

ולנסות לצמצם את ההימור.

הדרך שלי לצמצם את ההימור היא לקנות ממוכר פרטי, ולא מסוחרים או חברות ליסינג/טרייד אין.

כמובן שגם שם אפשר ליפול, אבל הסיכוי להגיע לעסקה טובה גבוה יותר. (כמובן שחובה לעשות כמה שיותר בדיקות לפני - דוח סליקה, היסטורית טיפולים וכו').

עריכה אחרונה על ידי שחר 1
  • אהבתי 1

פורד פיאסטה 1.25 ידנית 2012

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, beastmodeisr כתב:

הם נחשבים ליחסית בסדר אבל גם אני בדעה שאם אפשר לקנות מאדם פרטי אז עדיף.

זאת הכללה.

לאחרונה חיפשתי רכב מאדם פרטי, עם קילומטראז' לא גבוה. מה שלרוב פגשתי, לא שונה מרכבים שנמכרים במגרש סוחרים סוג ז'.

4 שנים הרכב לא נכנס לטיפול ( 50 אלף קילומטרים ללא החלפת שמן), המושבים נראים כמו בפרסומת לנוזל כביסה ( כאילו בכוונה שפכו מיץ פטל ומרחו נוטלה ).

טיפולים במוסך מדרכה, שקרים, תאונות ששכחו מהן, ללא טסט 8 חודשים, צמיגים סיניים גמורים, הייתי מפחד לנסוע מטר ככה .

נראים אנשים נורמטיביים לחלוטין, שמחזיקים ברכב לא מעט שנים..

עריכה אחרונה על ידי vladclar
  • מבאס 1

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להגיד שרכבי רנו, הם רכבים מדהימים, וזה ממש ממש נכון.

מצד שני, היבואן הרס את רנו בארץ ואני באופן אישי, נכוותי מהיבואן, לכן אני ממליץ לך להדיר את רגליך ולהתרחק מפריסבי/קרסו ולא לרכוש שום רכב מהם, בשום צורה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קצת מוזר ואפילו מאכזב שיבואן ידוע שפעיל בשוק עוד מלפני קום המדינה קם וזונח את שם המשפחה הידוע. ומה זה "פריזבי" השם האמריקוקי הזה ליבואן רנו? מי המציא את זה? אולי לובינסקי עכשיו יחליפו ל"פוטבול".

ראיתי לאחרונה פרסומת לסניק חשמלית. בסוף הפרסומת כתוב: on a tout changé sauf le nom

שזה אומר "שינינו הכל חוץ מהשם". בארץ מסתבר שדווקא את השם כן שינו...

אם כבר פרסומות רנו, אני חושב שהפרסומת הכי נועזת ומעניינת למכונית שראיתי לאחרונה היא גם כן לסניק, 50 שניות ראשונות של זה. (ההמשך גנרי). כמו מיני-סרט דרמטי שצריך אומץ ויצירתיות בשבילו. המוטו הוא "אל תשנו את איך שאתם חיים עם מכוניות. תשנו את המכוניות". אלא שלא אנחנו (הנוסעים והקונים) משנים אותן אלא היצרניות...

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם החלפת שם הוא חלק ממסקנה של צורך בהתרעננות כללית שמתייחסת גם לשינוי תהליכים שדרשו שיפור - אז יופי. בניית מותג חדש עם ערכים וקבלות.

אם זה סתם רק שם... אז חבל... או שאולי מדובר בהכנה לכך שיום אחד המשפחה תצא מהעסק... ואז בעצם כלום לא קרה. (ואישית אני לא חושב שהם כאלו גרועים!)

עריכה אחרונה על ידי מיץ פטל
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...