Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התייעצות עם המומחים לפני מהלך מעניין (- לא מצליח למכור רכב)

נתנאל1

פוסטים מומלצים

הי חברים. אני לא מצליח כבר חצי שנה למכור את הרכב הקודם שלי גם במחיר נמוך מאוד ממגוון סיבות. חבר אעלה לי רעיון לקנות מחברות שמציעות רכבים יד שניה עם טרייד אין רכב שהשוק והמצב שלו יותר טוב ומחיר דיי זול ולהעיף עליהם את הרכב שלי ואז בהמשך לנסות למכור את הרכב שקניתי. מה אומרים ממליצים או דוחים על הסף? אשמח עזרתכם

רוצים להצטרף למעצמת החסד של נאמני עזר מציון ולהרויח בגדול? פנו בפרטי או למייל 

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא סיפרת באיזה רכב מדובר ומה מצבו.

מגרשי הטרייד אין מתפרנסים ממסחר ברכב, כלומר קונים בזול (מחירון מינוס עשרות אחוזים) ומוכרים ביוקר (מחירון). מצד שני, רכב שעומד בחניה עולה לך בין מאות לאלפי שקלים בחודש, תחשוב לכמה זה מצטבר בחצי שנה. עכשיו תחשוב איפה אתה מפסיד פחות - במכירה למגרש או בתשלומים שוטפים וירידת ערך משך כמה חודשים, ותתקדם בהתאם.

אגב, אם אינך סוחר ממולח, ואתה כנראה לא כזה, כל עסקת קניה ומכירה תביא לך הפסדים. ההצעה של חברך מוסיפה צמד עסקות, הפסד נוסף כמעט מובטח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 4
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין רכב שלא ניתן למכור.

יש מוכר שלא הוריד מספיק מהסכום שהוא מבקש, (מהמון סיבות, אבל בסוף זה עניין של מחיר)

הרעיון של חבר שלך לא טוב.

• אהבתי 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אגלה לך סוד - יש עסקאות טרייד אין בהן המחיר עם טרייד-אין (כולל ה"זיכוי" השלילי) יקר נומינלית יותר מהמחיר בעסקת מזומן.

• רעיון טוב! 2

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי חברים תודה רבה

בלילה לא היה לי כל כך זמן אז לא פירטתי על הרכב, פרסמתי אותו כאן כמה פעמים גם כן

מדובר בניסן קשקאי +2 (7 מקומות) עם גפ''מ מודל 12 

נתונים: 275 אלף ק''מ והחלפת מנוע  יבוא מלפני שנה

אני גר גם באזור קו העימות הצפוני שככה גם מי שיתקשר לברר היה מהמרכז /דרום ככה שהמרחק מנע כמה עסקאות או אפילו את המינימום לראות את הרכב

מחירון לוי יצחק אחרי שקלול עומד על כ 40 אלף ש''ח הורדתי ל25 אלף ש''ח ועדין לא מתקדם

החשיבה שלנו הייתה שמחיר כזה יתנו בטרייד אין כי הוא ממש נמוך ואז בקנית רכב יותר מבוקש אחרי חיפוש היטב למחיר טוב אוכל למכור את הרכב שנקנה פחות או יותר במחיר שקניתי מהחברה

עריכה אחרונה על ידי נתנאל1
  • רעיון טוב! 1

רוצים להצטרף למעצמת החסד של נאמני עזר מציון ולהרויח בגדול? פנו בפרטי או למייל 

[email protected]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של לוי יצחק בכל הקשור לדגם הזה מנותק לחלוטין מהמציאות. דגם שכמעט לא עולה לאף אחד לראש כאשר הוא חושב על 7 מושבים כי הוא לא באמת 7 מושבים אלא 5+2 וגם זה בקושי, כאשר באותו מחיר אפשר לרכוש רכבי 6-7 מושבים גדולים ומרווחים יותר. הרכב שלך נחשב בשוק הישראלי לרכב מת, ק"מ מאוד גבוה ועוד החלפת מנוע. 

עכשיו לא הבנתי מה אתה רוצה, למכור את הרכב שלך ולעשות מה? מדוע אתה רוצה לרכוש רכב ולמכור אותו מיד? אין כאן שום הגיון כלכלי. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להבין אנשים שלא רוצים לנסוע לקו האימות
יש כאלו שגם אם תיתן להם את הרכב בחינם לא יקחו בגלל הנסיעה לצפון
תוסיף לזה מותג שזוכה לשם מפוקפק בנושאי אמינות, יבואן שלא מעט נכוו ממנו, ק"מ גבוה מאוד (זה שהחלפת מנוע, לא אומר ששאר המערכות לא על סף המוות) ולשלם על "נבלה" כזו 40K... נו באמת
למי זה יכול לקרוץ? למשפחות חרדיות דלות תקציב
בצפון יש לא מעט סוחרי רכב, תתחיל בלעשות נסיעה בין הסוחרים ותראה מה מציאים לך
אח"כ אתה תמיד יכול לרדת עוד במחיר
או להשאיר את הרכב אצל חבר או משפחה באיזור המרכב, ע"מ שאנשים יוכלו להראות את הרכב ובמידה ויהיה קונה רציני, אתה תגיע למרכז
זה מה יש!

עריכה אחרונה על ידי סולל הדרך
  • רעיון טוב! 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, נתנאל1 כתב:

אוקי חברים תודה רבה

בלילה לא היה לי כל כך זמן אז לא פירטתי על הרכב, פרסמתי אותו כאן כמה פעמים גם כן

מדובר בניסן קשקאי +2 (7 מקומות) עם גפ''מ מודל 12 

נתונים: 275 אלף ק''מ והחלפת מנוע  יבוא מלפני שנה

אני גר גם באזור קו העימות הצפוני שככה גם מי שיתקשר לברר היה מהמרכז /דרום ככה שהמרחק מנע כמה עסקאות או אפילו את המינימום לראות את הרכב

מחירון לוי יצחק אחרי שקלול עומד על כ 40 אלף ש''ח הורדתי ל25 אלף ש''ח ועדין לא מתקדם

החשיבה שלנו הייתה שמחיר כזה יתנו בטרייד אין כי הוא ממש נמוך ואז בקנית רכב יותר מבוקש אחרי חיפוש היטב למחיר טוב אוכל למכור את הרכב שנקנה פחות או יותר במחיר שקניתי מהחברה

החשיבה שלכם כנראה לא רלוונטית. יש ברכב הזה המון דברים שמרתיעים אנשים:
א. ק"מ גבוה.
ב. מערכת גפ"מ.
ג. גיר ידני.
ד. כמו שאמרת, המצב שנקלעתם אליו ואיפה שהרכב נמצא.
כנראה ש-15 הוא מספר יותר הגיוני אם בכלל.

אתה אולי יכול להשתמש בטרייד לדבר אחד, להבין כמה הרכב שלך שווה, אני אומר אולי כי יש מצב גדול שהם יגידו לך שהם לא מעוניינים ברכב שלך כמו שקרה פעם למייק בווילר-דילרס כשהוא בא לקנות רכב שהתגלה כנבלה והמוכר הציע לו אותה+לנצ'יה פולביה במחיר מסויים "אני אשלם לך את המחיר ותשאיר אצלך את הנבלה".

עריכה אחרונה על ידי farkash7

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פספסתי את הגיר הידני (על הגפ"מ אפשר להתווכח)
אכן 15... בדוחק

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין משהו אחד...למה לעשות טרייד אין על רכב אחר ואז לנסות למכור אוחו במוחיר שקנית? לא תמכור במחיר שקנית לפחות מהסיבה שנוספה יד ואנשים לא אוהבים לקנות מכוניות שהיו ברשות הבעלים האחרון זמן קצר. 

סוחר יכול לקנות ממך רכב לא מבוקש עם נתונים לא טובים בידיעה שהוא יפסיד עליו רק אם הוא מוכר לך רכב אחר בסכום גבוה מערך השוק שלו, כזה שיכסה את ההפסד על הרכב שלך.

לכן פשוט מאוד, תמכור את הרכב לאותו סוחר שיסכים לקנות ואל תקנה ממנו כלם כי הרי את הרכב החדש שלך כבר קנית. 

זהו, אין מה לעשות, זו הדרך אם לא מצליחים למכור לבד.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...