Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונת שרשרת 5 רכבים, את מי לתבוע?

פוסטים מומלצים

אני מעריך שלהפך. ספג מכה חזקה מאחור ורק נגע קלות ברכב שלפניו.

אבל שתי המחשבות הן ניחושים. יתכן שהרכב המוביל עצר בצורה חדה, פות״ש שמר מרחק אבל התקרב בעצירה ולאחר שעצר נפגע מאחור (בסרטונים שראיתי הסנריו הזה נפוץ מאוד). בסופו של דבר שמירת מרחק נועדה למנוע פגיעה שלך בגלל האנרגיה האצורה ברכב שלך, לא פגיעה שנובעת מאנרגיה שהועברה. מרכב שמאחוריך.

סרטון ממצלמת הדרך וצילומי התאונה והנזקים יאפשרו להבין את מנגנון הפגיעה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, gamer777 כתב:

יש לי צילום מהמצלמה קדימה ואחורה שהרכב מאחורי פוגע בי (הרכב השלישי),  ואני נוגע בקטנה ברכב הראשון. ולמה שהראשון יתבע אותי אם לא נגרם לו שום נזק? אפילו לא הכי קטן..

הסרט מהמצלמה הקדמית יראה אם בלמת בזמן ורק נדחפת לעבר הרכב הראשון.

• רעיון טוב! 1

אסקורט, טריומף, אלפאסוד, מטרו, אונו, פונטו, I30, קונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי פעם מעורב בתאונה כזו. בגלל שאחד הרכבים בשרשרת היה מרצדס והנזק שלו היה יקר, חברות הביטוח ניסו להפיל את האשמה אחת על השניה.

בעיקרון עבור כל רכב בשרשרת, חוץ מהראשון והאחרון, אפשר לשאול האם קודם פגע ברכב שלפניו ואז נפגע מאחור, או אם הפגיעה מאחור גרמה לו לפגוע ברכב מלפנים.

המקרה שלי קרה לפני למעלה מ20 שנה ולא היו מצלמות ברכבים, כך שבסוף השופט חילק את סך כל הנזקים לכל הרכבים, בין כל חברות הביטוח.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וחברות הביטוח הרוויחו את כל ההשתתפויות העצמיוות

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...