Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניווט ליעד בעברית

mrmiki1234

פוסטים מומלצים

אהלן

אני משתמש בGOOGLE MAPS/WAZE לסירוגין

משום מה לא מצליח לקבוע את שפת הקלט לכתובת כעברית, והעוזרת של גוגל או אפילו בלחיצה ישרה דרך האפליקציה במסך המגע של הרכב מתמלל אנגלית

מישהו יודע למה/איך משנים את זה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו שפת קלט המכשיר עצמו באופן קבוע (השפה שבה כתובים שמות האפליקציות, תפריטים, הגדרות וכו)? 

להבנתי הדלה יחסית, אם המכשיר מוגדר על אנגלית, הוא יישאר באנגלית- כנ"ל בעברית.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר. אני משתמש (או יותר נכון, השתמשתי עד שהחלו השיבושים) בוייז. המכשיר מוגדר באנגלית, שפת הווייז מוגדרת באנגלית, אבל כשאני מקליד בעברית הוא מוצא את הכתובת בלי קושי. במפות גוגל אני מקליד בעברית והוא בוחר את שם היעד לעתים בעברית ולעתים באנגלית (למשל, אם אני מקליד "יר" אני מקבל "ירושלים" כרחוב בחיפה, אבל Jerusalem כעיר).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, ברווז כתב:

באיזו שפת קלט המכשיר עצמו באופן קבוע (השפה שבה כתובים שמות האפליקציות, תפריטים, הגדרות וכו)? 

להבנתי הדלה יחסית, אם המכשיר מוגדר על אנגלית, הוא יישאר באנגלית- כנ"ל בעברית.

המכשיר עצמו רץ על אנגלית. האפליקציה מקבלת קלט קולי בעברית מצוין. אתה חושב שצריך להחליף את שפת המכשיר? אני מאוד רגיל לאנגלית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, mrmiki1234 כתב:

אתה חושב שצריך להחליף את שפת המכשיר?

אני לא יודע... 

המכשיר שלי מוגדר על עברית דווקא, ומוציא אותי מדעתי שרוב החיפושים הקוליים שלי הם באנגלית והעוזרת הוירטואלית  לא מבינה מה אני רוצה מהחיים שלה. 

אבל לתת פקודות, כמו להפעיל טיימר, זה אני משתמש בה- באנגלית ישירות. והיא מבינה יופי.

נסה להיכנס להגדרות הישירות של כל אפליקציה בנפרד, אולי משם תצליח. 

לפעמים ההגדרות שאתה רוצה מתחבאות בתפריט פחות קשור.

ולפעמים דווקא לחפש את השאלה בגוגל תיתן פתרונות. 

לי אין פתרון כלשהו לבעייה הזו, אני פשוט חי עם זה ככה. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...