Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיאט דובלו 2015 1.2 בעיה מוזרה מאד.

ברוך חזן

פוסטים מומלצים

סיפור ממושך שיש לי עם הפיאט דובלו 2015 צורה חדשה מנוע 1.2 טורבו דיזל. 

אני לא מאד טכניברכבים אבל אתאר כמיטב יכולתי את הבעיה. 

במשך כחצי שנה היתה כמות השמן גודלת עד שהיה נפרץ הפילטר שמן, ובמקביל הייתה הנעה קשה גם אחרי שהאוטו חם. 

הלכתי למורשה והוא לא איתר בעיה כלשהי

משכתי את הבעיה הזאת 8 חודשים בהם התופעה חזרה על עצמה פעמיים. 

בפעה השלישית הגעתי למוסך חדש שאמר שהבעחה היא במשאבת סולר משם נכנס סולר לשמן ומגדיל את כמותו, הוא החליף משאבת סולר וההנעה המשיכה להיות קשה. 

עברנו ל אינג'קטורים שהיו תקועים חזק מאד בגלל פיח שברח  כלפי מעלה ותקע את אחד האינגקטורים מאד מאד חזק. 

המוסך הביא אינג' קטורים שכנראה לא מתאימים (אמר לי משהו עם מחשב הרכב שלא מתממשק איתם). 

המצב כרגע שאני בכלל לא בטוח ממה נובעת הבעיה של הגדלת השמן והקושי בהנעה ושאני לא נכנס להוצה של חצי ממחיר הרכב סתם. 

מה אתם חושבים? 

לשפץ / להביא חדש / להביא מפירוק אינג'קטורים? להחליף את כולם או שיש דרך לבדוק אם הם עובדים? 

מכירים מכון אינגקטורים אמין וטוב באיזור בית שאן? 

האם זה קשור למשאבת סולר?

תודה רבה 💚 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מוזר. למה שמשאבת סולר תגרום לכניסת סולר לשמן? ככל הידוע לי, בד"כ משאבת לחץ גבוה משומנת ע"י סולר בלבד. האם בעיית עליית מפלס השמן נפתרה אחרי החלפת המשאבה?

בד"כ הסיבה לעליית מפלס השמן ברכבי דיזל הוא ניסיונות רגנרציה מרובים מדי עקב פילטר חלקיקים (DPF) סתום למחצה. כמה ק"מ לרכב? יש אצלך נורת DPF דולקת? הייתה התעסקות כלשהי ב-DPF? אתה נוסע בעיקר עירוני, או בין עירוני? עומד עם האוטו מונע הרבה שעות?

בכל מקרה, חשוב מאוד למצוא מוסך שמתמחה בדגם *וגם* מבין בדיזלים. מכון דיזלים יכול לבדוק לך אם המזרקים תקינים, בשביל זה כנראה תצטרך לנסוע קצת.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...