Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20N - בקרוב מאד החל מ-169900 ש"ח

PriceDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רכב ספורטיבי עם גיר ידני הגיע לפה זה כבר נס. גם ככה ימכרו ממנו 200 חתיכות בלחץ. 20K לפה או לשם מה זה משנה... עדיף להשקיע ביטים של עמוס במחאה על מחירי הקורולה.
למען הסר ספק ואם זה עוזר למישהו - כן זה יקר.
במצב הנוכחי בארצנו מה שלי אישית מפריע זה כמות המס שאני אשלם למדינה, אבל זה יותר וויכוח פוליטי.
אם יקר למישהו יש 208GTI שאפשר לקנות ביד 2 בפחות מחצי מחיר, תהנו!

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • רעיון טוב! 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 157
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני שעתיים, nadavd4 כתב:

במידה ואתה צודק, אם מחיר הרכב בנמל הוא 100 אש"ח והיבואן לוקח עוד (נגיד) 30 אש"ח, המס שנשלם הוא 104 אש"ח (80 אחוז מ 130).

איפה המע״מ בחישוב שלך?
יותר מזה, בדקתי עכשיו במסמכי הרכישה של שתי מכוניות שקניתי בשנים האחרונות וגיליתי שקצת טעיתי (בדקתי את זה גם במקורות נוספים). טעיתי בהנחה שהמשטר הלבנטיני לא נושך מע״מ על מס הקניה אבל הוא כן. לכן שיעור המס הכולל הוא לא 100% אלא 114%. המחיר של המכוניות הזו לפני מס בישראל הוא 82,000 ש״ח (לעומת 98,000 שקל בבריטניה).

קטגורית, התמחור פה לא נובע מחמדנות ייחודית של היבואן (ביחס למקובל בעולם) אלא מחזירות של משטר סורר שלא יודע שובע (וחשוב להבהיר שהטענה לא מצומצמת רק לאסופת העסקנים הנוכחית אלא גורפת).

• מבאס 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מסכים שהמשטר כאן, לדורותיו חומד את כספנו (כדי לממן את אלה שלא מעוניינים לעבוד....). כדי לשנות זאת יש צורך במאמץ ניכר של כל העם. אולם שלא נחשוב שליבואנים אין יד בדבר, וכאן יש לנו יכולת לשנות (אמנם במאמץ אך לא כמו הנדרש לשינוי מיסי המדינה). והראיה, ראו מבצעי רכב של היום לאחר שלא היו מוכנים לעשות שקל הנחה.

חוזר שוב: זה "נבלה" וזה "טרפה", אך ניתן לשנות את ה"נבלה" בקלות רבה יותר מאת ה"טרפה".  

עריכה אחרונה על ידי print
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולגבי ה i20n, ההפרש באנגליה בין i20 רגילה ל N הוא כ 15%, עם זאת בארץ הוא כ 45% (עבור רמות גימור דומות). סביר להניח שעלות הייבוא שלה לא שונה בהרבה מהדגם הרגיל, מה שאומר שהיבואן גוזר כאן קופון הרבה יותר גדול.

להשוואה, בפולו ההפרש הוא 40% ובפיג'ו 208 הוא היה 30-40%. האם ההפרש הזה מייצג רמת סיכון מבחינת מכירה/שיווק של הרכב או עלויות נוספות על היבואן? לא יודע, הרכבים האלה נחטפים ולא יקרים לתחזוקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, print כתב:

אני מסכים שהמשטר כאן, לדורותיו חומד את כספנו (כדי לממן את אלה שלא מעוניינים לעבוד....). כדי לשנות זאת יש צורך במאמץ ניכר של כל העם. אולם שלא נחשוב שליבואנים אין יד בדבר, וכאן יש לנו יכולת לשנות (אמנם במאמץ אך לא כמו הנדרש לשינוי מיסי המדינה). והראיה, ראו מבצעי רכב של היום לאחר שלא היו מוכנים לעשות שקל הנחה.

חוזר שוב: זה "נבלה" וזה "טרפה", אך ניתן לשנות את ה"נבלה" בקלות רבה יותר מאת ה"טרפה".  

יבואן שנתקע עם מכוניות שיושבות בבונדד שנה חייב לרשום אותן כיד יבואן. הדבר כרוך בהפסד כספי ואם הוא רואה שיש לו יותר מדי מכוניות כאלה ופחות מדי מכירות אז הוא יצא במבצעים שהם בבחינת מזעור הפסדים. מבחינתי, זה לא בהכרח מדד לתמחור גזלני כשבפאזה הבאה החשש הוא שהם פשוט יפסיקו למכור דגמים.

וזה לא כאילו שאין פה קבוצה של יבואנים שמלכתחילה לא מוכנים להתעסק עם מכוניות שהן לא חומוס צ׳יפס סלט. מאזדה מוכרת הרבה תתי דגמים של ה3, עם תיבות ידניות, עם מנועי טורבו או מנועי skyactivex חסכוניים אבל לא תראה כאלה בארץ. תכנס לדלק ותבקש להזמין אחת בשבילך, ואפילו אם תסכים לחכות שנה ולשלם תוספת, הם יצחקו לך בפרצוף ויקראו למאבטח.אתה מוזמן גם לנסות את זה אצל יוניון עם gr yaris. גם מצב שבו אין מבחר וכולם נאלצים לקנות את אותו הדבר הוא מצב רע מאוד.

ולא, אני רחוק מלחשוב שהיבואנים הם חסידי אומות עולם. הקומבינות שהם עושים עם חברות הליסינג מראות שגם להם יש מרווח תמרון מכובד אבל אלה בעיות מסדר שני בזמן שבחדר יש ממותה משתוללת.

עריכה אחרונה על ידי omerkot
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, farkash7 כתב:

אם יקר למישהו יש 208GTI שאפשר לקנות ביד 2 

כשמחליטים להשוות ליד 2, אפשר להגיע להרבה דברים מעניינים מאוד במחיר הזה, וגם לא ישנים. אבל, זו בכל מקרה השוואה בעייתית.

לכשעצמו -  כבוד ליצרנים וליבואנים שממשיכים לספק סחורה כזו. בהעדר תחרות ישירה, המחיר הגיוני.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
  • אהבתי 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

תתחדש!

עשית בחירה מאוד נכונה לדעתי.

אין ל i20N תחרות במחיר שלה, ואני אפילו חושב שהתמורה די טובה.

אכן כל המשלוח הראשון נגמר. 

עריכה: נהגתי בה כמה מאות ק"מ, והמבחן עליה יעלה בשבועיים הקרובים ב car-pad. 

• אהבתי 3

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

אשתף כאן שקניתי i20n, ואני מחכה לקבל אותה בימים \ שבועות הקרובים. 

תתחדש! לא תצטער, הרכב עילוי ויסב לך אושר רב בנהיגה, באחריות. אין דברים כאלה!

לפני 4 שעות, יבגניפ כתב:

מאוד ניכר בתהליך שהסוכנים לא מכירים כל כך את הרכב, ואין בכלל לכל המותג N, לפחות כרגע, מישהו שמזכיר את עומר גלברט מסמלת, או אנשי מכירות דומים אחרים, שחיים את התחום וכו'.

צודק במאה אחוז אבל זה גם לא מעניין אותם. תן להם למכור טוסון, קונה, ואת שאר השעמום המוטורי שהם מוכרים לכלל עם ישראל ואל תטריד אותם בשטויות כאלה, בדמות רכבים מסדרת N. אין להם מושג מה זה הרכבים האלה ולמה שמישהו יתעניין בהם בכלל ובטח שאין להם גם הבנה שצריך סוג של "גלברט" במותג הזה. מצד שני, אנשים שקונים את הרכב הזה, לא זקוקים לנציג מכירות שישכנע אותם, זה אנשים שמבינים ויודעים בדיוק מה זה הרכב הזה. 

תיהנה וסע בדרכים טובות. יכול להגיד לך שהרכב הזה לא פחות מהנה לנהיגה מהברז, למרות שהנעה קדמית. 

עריכה אחרונה על ידי BRAVO30
  • אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגניפ. תסלח לי האיתי חייב. תומר הדר.

https://www.calcalist.co.il/local_news/article/bkytb2ih2

וכמובן תתחדש. 

• אהבתי 3
  • מצחיק 1

אני אדם דסלקט ולכן יופיעו שגיאות כתיב וחסר סימני פיסוק    נקודות  מקווה שתקבלו זאת 

תודה🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון לעכשיו עלו 7 יחידות בבעלות פרטית של ה i20N, ויחידה אחת בודדת של אחותה הגדולה. כל היתר הן כנראה הדגמה.

https://data.gov.il/dataset/private-and-commercial-vehicles/resource/053cea08-09bc-40ec-8f7a-156f0677aff3?filters=kinuy_mishari%3AI20N|kinuy_mishari%3AI30N

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 315 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...