Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דואר ישראל מסווג גומיות להכנת תכשיטים ככלי נשק קרים.

Alkash
שימו לב! השרשור הזה בן 560 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני חייב לחלוק איתכם את התסכול והחצי צחוק שלי.
אם מישהו כאן זוכר אישתי עוסקת כתחביב בהכנת תכשיטים בבית.
החבילה הקודמת נעצרה במכס, חבילה על סך 80 ש"ח. כחלק מההמלצה שלכם פשוט וויתרנו על הכסף כדי לא להכנס לסיפור הזה.
אישתי הזמינה עוד חבילה לאחר כמה חודשים הפעם על סך 150 ש"ח במחשבה שזה היה מקרה חד פעמי.
החבילה נעצרה שוב במכס ולכן החלטתי לחקור את הנושא לעומק.
אתם לא תאמינו מה הסיבה:
המכס החליט שהגומיות שבפנים שמשמשות כבסיס להכנת הצמיד או השרשרת, יכולות לשמש כגומי להכנת רוגטקה!
" יש גומי לרוגטקה המצריך באישור כלכלה על פי צ"ח"

ועכשיו דורשים ממני לא פחות ולא יותר ממילוי טפסים באורך הגלות לייבוא נשק קר לארץ מסין.
אני מצטער שאני נשמע כמו נער נלהב, אבל בפאקינג 2022 אני צריך למלא טופס ייבוא של נשק קר מהמכס כי אני עלול להכין עם גומיות רוגטקה!
תודה על ההקשבה.

• מצחיק 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם לצחוק או לבכות.

רץ לחנות לקנות גומיות, בתקווה שלא יבקשו ממני רישיון לנשק או יעצרו אותי בבידוק הבטחוני.

Life is a journey,

Enjoy the ride...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מצב שהיא יכולה לחצוב לעצמה שוק נישה חדש - תכשיטים להגנה עצמית.

• מצחיק 2

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע, זה דפוק אבל כנראה שאתם על הכוונת ועכשיו כמעט כל דבר יכול לעצור.

ממליץ בחום להזמין בשנה הקרובה דרך חברים/משפחה עד יעבור זעם. ובחבילות קטנות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעבר לתסכול המובן, מה הבעיה עם זה ?

זה שאתם יודעים שמטרת הגומיות היא הכנת צמידים - מגניב.  אבל אם לשים את הרגשות האישיים בצד, אכן ניתן להשתמש בגומיות הנ"ל להכנת רוגטקה (מישהו בכלל עוד מכין את זה היום ??).

הפתרון הוא להגיש ערעור על החלטת הסיווג/ לבקש לשנות סיווג.

קודם כל, יש לפנות לבית המכס הרלוונטי ולבקש לשנות סיווג. ראה פרטי יצירת קשר בקישור המצ"ב :

https://www.gov.il/he/Departments/General/ta-contact-us

במידה ולא עזר, יש לבקש מכתב ממעריך ראשי, ורק אז לפנות בערעור להנהלת המכס (לא יטפלו בנושא לפני מיצוי האפשרות מול בית המכס) :

https://www.gov.il/he/service/appeal-goods-categorization

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, Coro כתב:

יש מצב שהיא יכולה לחצוב לעצמה שוק נישה חדש - תכשיטים להגנה עצמית.

זו נישה קיימת, אגב. 

אין אפשרות כלשהי לשחרר הצהרה לגבי השימוש המיועד באתר המכס או משהו כזה? מיועד לתכשיטנות וזהו?

• רעיון טוב! 2

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...