Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפשת רכב חסכוני, אמין ומרווח עד 35K

אושריתת
שימו לב! השרשור הזה בן 604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

היי, חסרים פרטים, איזה גודל רכב את מחפשת סופר מיני מרווח כמו הונדה גאז או משפחתי מרווח כמו יונדאי i35? לצורך העניין.

יש ילדים? צורך בתא מטען? 

כמה קמ הרכב צפוי לעבור בשנה? עיקר הנסיעות בעיר/מחוץ לעיר?

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ווי..... מלאן פרטים...

הכיוון שלי זה הונדה ג'ז היברידית, פשוט תהיתי האם יש רכב מומלץ יותר מבחינת ביצועים/ אבזור, אך שעונה גם על היתרונות של ההונדה ג'ז.

אני צריכה תא מטען בגודל סביר, תא המטען של ההונדה מתאים לי כרגע.

עיקר הנסיעות מחוץ לעיר, צפוי לעבור כ- 17,000 קמ בשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחפשי הונדה ג'אז בנזין, לא היברידית.

היא חסכונית מאוד, ללא חשש לתקלה יקרה במערכת היברידית, בגאז' קצת יותר גדול.

אופציה נוספת - טויוטה ספייס ורסו.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיברידית מעט יותר חסכונית אני לא יודע על אופציה לביטוח סוללה במאיר (היבואן) והסיכון לתקלה במערכת ההיברידית לא מצדיק רכישה שלה. 

שאלת לגבי ביצועים, הגאז לא חזקה במיוחד אבל אמורה לספק את הנהג הממוצע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל שנוסעים יותר בפקקים ובתנועה עירונית היתרון של ההיברידי גדל, בחיים הנורמליים ההפרשים ביניהם לא משמעותיים, ספציפית הגאז לא מסוגלת לנסוע על המנוע החשמלי לבד בניגוד לטויוטה/יונדאי וכו. 

דווקא לאזור הררי כמו ירושלים ההיברידי מאבד מהיתרון שלו, ביחוד שהסוללה לא טעונה מספיק נדרש מהמנוע הבנזין מאמץ גדול יותר שכמובן גורר צריכת דלק גבוהה וביצועים חלשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אושריתת כתב:

רק מעט יותר חסכונית?

אני לא צריכה חזקה במיוחד, אך כן שתסחוב היטב בעליות של ירושלים ובכלל- בעליות.

לג'אז בנזין  צריכת דלק 1:15

להיברידית 1:18.

מחוץ לעיר ובמיוחד בעליות  כמעט אין הבדל.

כל רכב תקין מסוגל לעלות לירושלים על בסיס יומי.

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 35 דקות, daniel204 כתב:

ככל שנוסעים יותר בפקקים ובתנועה עירונית היתרון של ההיברידי גדל, בחיים הנורמליים ההפרשים ביניהם לא משמעותיים, ספציפית הגאז לא מסוגלת לנסוע על המנוע החשמלי לבד בניגוד לטויוטה/יונדאי וכו. 

דווקא לאזור הררי כמו ירושלים ההיברידי מאבד מהיתרון שלו, ביחוד שהסוללה לא טעונה מספיק נדרש מהמנוע הבנזין מאמץ גדול יותר שכמובן גורר צריכת דלק גבוהה וביצועים חלשים.

אני בהחלט נוסעת גם בפקקים עירוניים. זו לא עיקר הנסיעה, ב"ה, אך קיים.

מה פירוש לא טעונה מספיק? 🙈

לפני 19 דקות, vladclar כתב:

לג'אז בנזין  צריכת דלק 1:15

להיברידית 1:18.

מחוץ לעיר ובמיוחד בעליות  כמעט אין הבדל.

כל רכב תקין מסוגל לעלות לירושלים על בסיס יומי.

1:15 נחשב חסכוני.....?

וברור שכל רכב תקין מסוגל לעלות לירושלים, אבל יש הבדל בין לעלות על 80 קמש גג לבין לעלות נורמלי.... אז אני רוצה כזה שעולה נורמלי, סוחב בקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ג'אז עולה סביב 80-90, ושומעים את המנוע טוב, כי הרכב עובד על טורים יחסית גבוהים. 

אי אפשר לקבל הכל ב 35 אלף שקלים. ובדרך כלל, ככל שהרכב חזק יותר, הוא פחות חסכוני.

ו 1:15 משולב זאת צריכת דלק טובה לרכב בנזין.

אם הרכב צפוי לנסוע לרוב מחוץ לעיר, ג'אז בנזין עושה זאת עם 1:16.- 1:17.

עריכה אחרונה על ידי vladclar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר בדיוק בהונדה איך המנוע החשמלי עובד אבל העיקרון אמור להיות זהה. בכל אופן ביונדאי/טויוטה/קיה שנהגתי הרכב בזמן בלימה מטעין את הסוללה, הסוללה משמשת כמנוע עזר כך שאם הגעת לעליה ארוכה במצב סוללה נמוך בזמן העליה הרכב מן הסתם לא מטעין וכך את תמצאי את עצמך באמצע העליה נוסעת רק על מנוע בנזין שהוא בדרך כלל קטן יחסית והביצועים בהתאם, שוב זה לא סוף העולם אז עולים ב20 קמש פחות ולאט לאט מסגלים נהיגה מחושבת.

כתבת נכון כל רכב מודרני יעלה לירושלים ויגיע לכל נק בארץ השאלה באיזה מהירות, ככלל מנוע טורבו יהיה תמיד חזק יותר אם לשם את מכוונת אבל העסק הופך למורכב יותר וכך סבירות לאמינות פחות טובה. 

תנהגי בגאז תראי אם היא עונה לדרישות שלך, סהכ מדובר ברכב אמין, מרווח, חסכוני ומאוד מוצלח. 

ממליץ לך ללכת על הבנזין הרגיל ולא על ההיברידי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, vladclar כתב:

אז ג'אז עולה סביב 80-90, ושומעים את המנוע טוב, כי הרכב עובד על טורים יחסית גבוהים. 

אי אפשר לקבל הכל ב 35 אלף שקלים. ובדרך כלל, ככל שהרכב חזק יותר, הוא פחות חסכוני.

ו 1:15 משולב זאת צריכת דלק טובה לרכב בנזין.

אם הרכב צפוי לנסוע לרוב מחוץ לעיר, ג'אז בנזין עושה זאת עם 1:16.- 1:17.

80-90?!! זה מזעזע! אתה בטוח?!

הקורולה שלי החמודה נסעה את זה הרבה יותר מהר ועלתה לי 22 אלף :( (ואכן לא חסכונית)

לפני 18 דקות, daniel204 כתב:

אני לא מכיר בדיוק בהונדה איך המנוע החשמלי עובד אבל העיקרון אמור להיות זהה. בכל אופן ביונדאי/טויוטה/קיה שנהגתי הרכב בזמן בלימה מטעין את הסוללה, הסוללה משמשת כמנוע עזר כך שאם הגעת לעליה ארוכה במצב סוללה נמוך בזמן העליה הרכב מן הסתם לא מטעין וכך את תמצאי את עצמך באמצע העליה נוסעת רק על מנוע בנזין שהוא בדרך כלל קטן יחסית והביצועים בהתאם, שוב זה לא סוף העולם אז עולים ב20 קמש פחות ולאט לאט מסגלים נהיגה מחושבת.

כתבת נכון כל רכב מודרני יעלה לירושלים ויגיע לכל נק בארץ השאלה באיזה מהירות, ככלל מנוע טורבו יהיה תמיד חזק יותר אם לשם את מכוונת אבל העסק הופך למורכב יותר וכך סבירות לאמינות פחות טובה. 

תנהגי בגאז תראי אם היא עונה לדרישות שלך, סהכ מדובר ברכב אמין, מרווח, חסכוני ומאוד מוצלח. 

וואו, כמה ידע, מידע והשקעה 🌷 תודה רבה! 

לפני 20 דקות, daniel204 כתב:

רגע, מה ז"א שהמנוע בנזין קטן יחסית? בהיברידית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהיברידית אם אני זוכר נכון המנוע בנזין מספק כ-82 כס והמנוע החשמלי עוד כ-15 כ"ס, זאת אומרת שעם סוללה ריקה הרכב מתנהג כמו רכב עם מנוע שמספק כ-80 כס לעומת הבנזין רגיל שמספק 95-100 כס את יכולה לחפש ברשת את המס המדוייקים. 

בנסיעה יומיומית הרכב אמור לספק את השילוב של שניהם אנחנו מדברים על מצב פחות שכיח של נהיגה בעליות ארוכות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אז בעליות ארוכות/ תלולות- הונדה ג'ז בנזין רגילה תסחוב נורמלי? או 80-90 קמש כמו שאמר vladclar וזעזע אותי עמוקות?

עריכה אחרונה על ידי אושריתת
דיוק השאלה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 604 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...