Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חושב לקנות האצ'בק 96+

paintjob
שימו לב! השרשור הזה בן 6962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה אתם אומרים יש לי תקציב 50שקל למכונית אני רוצה האצ'בק שנת 96ומעלה

איך המכונית אני יודע ש1400אבל לא משנה נהגתי באחת ולא חלשה בכלל ואני כבר בונה עליה

אני רוצה לצבוע אותה כתום מטאלי tangelo orange כמו הסיאט שבאה למפגש בחיפה

ואני גם רוצה לשים עליה 17אינץ גנטים של lenso ולהרכיב לה פילטר פתוח וסעפת פליטה עם ממיר ואגזוז (החלפת המערכת הפליטה מהסעפת) מה אתם אומרים שווה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם אומרים יש לי תקציב 50שקל למכונית אני רוצה האצ'בק שנת 96ומעלה

איך המכונית אני יודע ש1400אבל לא משנה נהגתי באחת ולא חלשה בכלל ואני כבר בונה עליה

אני רוצה לצבוע אותה כתום מטאלי tangelo orange כמו הסיאט שבאה למפגש בחיפה

ואני גם רוצה לשים עליה 17אינץ גנטים של lenso ולהרכיב לה פילטר פתוח וסעפת פליטה עם ממיר ואגזוז (החלפת המערכת הפליטה מהסעפת) מה אתם אומרים שווה?

נתחיל מזה שעם ג'נט 17 היא לא תוכל לנסוע בכלל (בניגוד ל1.6 ששורפות צמיגים:wink: )..

פילטר פתוח - נשמע הגיוני ובדגם הזה צפציפית לא תקבל כח ממנו ! סעפת פליטה???????? בשביל מנו 1.4 שבקושי פולט גזים ?? תחשוב על זה שוב ! אגזוז - לא יתן כלום חוץ מכאב ראש והורדות מהכביש !

בקיצור - לא שווה אחד גדול !

נ.ב

אוטו נחמד - לא לשיפורים !

JDM :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד לי מענין אותך רק איזה צבע האוטו יהיה ?

לדעתי אתה מתמקד בדברים שוליים מאוד !

קודם תמצא לך הונדה שאין לה 10 ידים וקילומטארז של 400K ובלי תאונות שאסי כמובן, ובמצב מכני טוב , ואחרי זה תחשוב על איזה צבע ועוד שיפורים ושטויות (שבכלל לא יוסיפו לך כלום בהונדה חוץ מרעש של איזה אוטו "מפחיד" אהלק).

כפיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6962 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...