Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה עדיין נשארים לי כתמים על הזכוכית?

שימו לב! השרשור הזה בן 665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 8 שעות, Super_T כתב:

יש ל-KOCH CHEMIE מגבות מעוינים מעולות לחלונות 

יש שני סוגים, אחת יותר אגרסיבית לניקוי יסודי ואחת מעט יותר עדינה - אבל עדיין פנטסטית.

את ה-KOCH אני קונה בקריות בחנות שמחזיקה מוצרים שלהם,

את הדגם העדין יותר (אני משתמש בהן נון סטופ) אפשר גם לקנות כאן.

אגב, 

יש ל-CARPRO מוצר מעולה שנקרא SPOTLESS שמסיר כתמי מים (עד רמה מסויימת, לרוב זה עובד - אם אין הזנחה מסויימת) מהשמשות, לפעמים צריך שניים שלושה "סיבובים" אבל זה עובד , מניסיון.

בהצלחה.

יש לי מסיר כתמים של מגווירס

אבל נראה שמלכתחילה המים לא נספגים בניגוב

זה עניין של מגבת ?

איך 3 מגבות שונות לא מספיק טובות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Transporter כתב:

אבל נראה שמלכתחילה המים לא נספגים בניגוב

זה עניין של מגבת ?

ככל הנראה.

תקנה לך סט מיקרופייבר טוב שיהיה לך.

לי יש מגבת מיקרו לחלונות קבוע גם בתוך הרכב. תמיד טוב שיש.

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Super_T כתב:

ככל הנראה.

תקנה לך סט מיקרופייבר טוב שיהיה לך.

לי יש מגבת מיקרו לחלונות קבוע גם בתוך הרכב. תמיד טוב שיש.

יכול לצלם?

יש ךי מיקרופייבר

היא משאירה סימנים

כבר בזמן הניגוב נשאר סימן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משהו לא מובן קורה בתהליךשלך. לפי מה שהצלחתי לראות בתמונות אתה סובל מכתמי אבנית קשים. ככל הנראה מקור המיים שממנו אתה מזין את הצינור/דלי מאד לא מוצלח, זה קורה בהרבה מיקרים שהברז הוא ברז לא מסונן בכלל, מאוד נפוץ בחצרי מפעלים ובדרך כלל מסומן גם כמים לא ראויים לשתייה. (ברזי השקייה בגינות ציבוריות למשל) 

במידה ולא כך הדבר, אז משהו בתהליך שלך בין סיום השטיפה לניגוב והניגוב הסופי ( buffing) לא מוצלח, כי המיים מתייבשים על הרכב במהירות ולכן נותרים כתמי אבנית.

חבל שלא הגעת למפגש, אולי אם היינו רואים מקרוב במה מדובר, אפשר היה לנסות לעזור. לי יש מרסס (היה של נוזל חלונות רגיל) שמלאתי בתמיסת ONR. ואני מחזיק הרכב כמה מטליות של the rag company על כל מקרה. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, zaf כתב:

משהו לא מובן קורה בתהליךשלך. לפי מה שהצלחתי לראות בתמונות אתה סובל מכתמי אבנית קשים. ככל הנראה מקור המיים שממנו אתה מזין את הצינור/דלי מאד לא מוצלח, זה קורה בהרבה מיקרים שהברז הוא ברז לא מסונן בכלל, מאוד נפוץ בחצרי מפעלים ובדרך כלל מסומן גם כמים לא ראויים לשתייה. (ברזי השקייה בגינות ציבוריות למשל) 

במידה ולא כך הדבר, אז משהו בתהליך שלך בין סיום השטיפה לניגוב והניגוב הסופי ( buffing) לא מוצלח, כי המיים מתייבשים על הרכב במהירות ולכן נותרים כתמי אבנית.

חבל שלא הגעת למפגש, אולי אם היינו רואים מקרוב במה מדובר, אפשר היה לנסות לעזור. לי יש מרסס (היה של נוזל חלונות רגיל) שמלאתי בתמיסת ONR. ואני מחזיק הרכב כמה מטליות של the rag company על כל מקרה. 

אני לא יודע אם זה אבנית

בכל מקרה אחרי שעברו 12 שעות והרכב התייבש מן הסתם נעלמו הכתמים שהיו שניה אחרי הניגוב, זה כאילו כתמי מים שאפשר לנגב ואז הם חוזרים מיד

אני לא שוטף כל פעם באותו ברז.יצא לי להשתמש בכמה ברזים שונים, בטח לא גינות ציבוריות או מפעלים

מה שמצחיק שאת הרכבי עבודה אני שוטף בכל ברז שאני נתקל בדרך, מנגב עם נייר סופג של רמי לוי והכל נקי

אז למה כשמדובר ברכב פרטי זה אמור להיות תהליך כל כך מורכב ומסובך?

לצורך העניין אתמול שטפתי ב 20:00 ..זאת לא שעה שיש שמש לוהטת והכל מתייבש מיד...

יש לי גם מסיר כתמי מים של מגוויירס. השאלה אם נכון להשתמש בו לניקוי חלונות באופן קבוע, נראה לי קצת הארדקור לשימוש  על בסיס שבועי

אשמח שתצלם את המגבות שלך

למרות ששוב

מצחיק שאת הרכבי עבודה אני מנגב עם נייר הכי פשוט שיש

ולרכבים הפרטיים אני צריך אני צריך יעוץ של מנתח לב כדי לבחור מגבת מתאימה..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.7.2022 בשעה 01:43, Super_T כתב:

ת ה-KOCH אני קונה בקריות בחנות שמחזיקה מוצרים שלהם,

את הדגם העדין יותר (אני משתמש בהן נון סטופ) אפשר גם לקנות כאן.

איפה המקום נמצא אם אני רוצה איסוף?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Transporter כתב:

איפה המקום נמצא אם אני רוצה איסוף?

איזור תעשיה קרית ביאליק

"אפקס חלקי חילוף לרכב"

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף אולי מצאתי מגבת טובה

שטפתי היום את הרכב עם מגבת מיקרופייבר

אחריה ניגוב סופי עם עוד מיקרופייבר

ואת כל הזכוכיות עשיתי עם מגבת וופל שהזמנתי מאליאקספרס

הכי במקרה, קפצה לי פרסומת באינסטגרם או במקום אחר, הייתה נראית טוב הזמנתי וכנראה עושה עבודה טובה

סוף סוף לא נראה שנשארים כתמים על החלון (לפחות לא מיד אחרי הניגוב כמו בעבר) 

בוא נראה מחר מה ישאר

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...