Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש פתרון לנוזל הברקה דולף במדיח בוש

דניאל1983
שימו לב! השרשור הזה בן 748 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

לפני כמה שבועות הנוזל הברקה התחיל לנזול.

החלפתי את הדלתית לפני שבוע, כמה ימים זה החזיק ולא נזל אבל היום התחיל לנזול עוד פעם.

מישהו נתקל בתופעה והצליח לתקן?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלה מוכרת לי וגם אני לא הצלחתי לתקן אותה, אבל בשלב מסויים עברתי לקפסולות משולבות עם נוזל הברקה של Fairy ומאז פשוט הפסקתי להשתמש בו. בתור בונוס, הכלים שלי התחילו לצאת נקיים יותר וללא משקעים, בלי קשר לאיך אני מעמיס אותם במדיח או איזה וודו אני עושה לפני/אחרי.

הייתי ממליץ לנסות אותן באריזה קטנה, ובהמשך לרכוש בסיטונות באמאזון אם הקונספט יוכיח את עצמו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, Derish כתב:

התקלה מוכרת לי וגם אני לא הצלחתי לתקן אותה, אבל בשלב מסויים עברתי לקפסולות משולבות עם נוזל הברקה של Fairy ומאז פשוט הפסקתי להשתמש בו. בתור בונוס, הכלים שלי התחילו לצאת נקיים יותר וללא משקעים, בלי קשר לאיך אני מעמיס אותם במדיח או איזה וודו אני עושה לפני/אחרי.

הייתי ממליץ לנסות אותן באריזה קטנה, ובהמשך לרכוש בסיטונות באמאזון אם הקונספט יוכיח את עצמו.

איך רווק ערירי וקל התחייבויות כמוך ממלא מדיח איך? 

• מצחיק 2

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 26 דקות, Derish כתב:

זה הדבר הראשון שעשיתי...

הבעיה היא שברגע שנדלקת נורה שהנוזל הברקה נגמר המדיח מיד מוסיף עוד 5 דקות לכול תוכנית, והכי מעצבן שבלי נוזל הברקה התוכנית האוטומטית תמיד נמשכת שעתיים וחצי ולא מתקצרת בהתאם לכמות הכלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה? זה חדש לי.

לפני 9 דקות, nitch כתב:

איך רווק ערירי וקל התחייבויות כמוך ממלא מדיח איך? 

מדיח קטן, על השיש. מחזיק כאלה כבר מעל עשור.

raw.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Derish כתב:

ובהמשך לרכוש בסיטונות באמאזוןimage.png.e65b1b1d3b37573c84f4c80c29a85e59.png

לפני שעה, דניאל1983 כתב:

החלפתי את הדלתית לפני שבוע, כמה ימים זה החזיק ולא נזל אבל היום התחיל לנזול עוד פעם.

מישהו נתקל בתופעה והצליח לתקן?

נראה כמו חלק/אטם לא איכותי/מתאים/מקורי. תחזיר למוכר, ותנסה אולי לרכוש מהיבואן אם לא רכשת ממנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא דיברתי על להזמין ארגזים, אבל 18 חודשים זה מספיק זמן כדי לגמור חבילה של 100 קפסולות. כמו עם הפילטרים של בריטה שמזמינים מאמזון UK בחבילות של 12.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 42 דקות, mcaspi כתב:

נראה כמו חלק/אטם לא איכותי/מתאים/מקורי. תחזיר למוכר, ותנסה אולי לרכוש מהיבואן אם לא רכשת ממנו.

זה חלק מקורי שזהה לחלק שהיה מותקן במדיח. כנראה הבעיה לא באטם אלה במשהו אחר...

החנות לא מקבלת החזרים.

היבואן מוכר את כול המכלול

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנצל"ש - גם לי מדיח בוש. בחודשים האחרונים עברתי מטבליות לג'ל הדחה, שאינו שוחק את הכלים כמו הטבליות. הבעיה - הוא דולף מהמיכל הקטן שבדלת. יש למישהו רעיון לפתרון?

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבקות אברזיביות כמו טבליות. לא פותר את שחיקת כלי הזכוכית.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתכם החלפה של כול המכלול תפתור את הבעיה?

או שאולי כול המכלולים האלה לא מתוכננים טוב וכולם נוזלים?

זה לא הגיוני שחלק מקורי חדש שהחלפתי נוזל בדיוק כמו החלק הישן...

https://197.co.il/spare_parts_for_electrical_appliances/product/תא-סבון-למדיח-כלים-בושמקט-102542/

16567626535627915817681101150809.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 27 דקות, sperial כתב:

אבקות אברזיביות כמו טבליות. לא פותר את שחיקת כלי הזכוכית.

השחיקה היא לא מכנית, אלא איכול כימי של הזכוכית כתוצאה מעודף חומרי ניקוי, ו/או מים רכים מדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Derish כתב:

אתה משתמש בכאלה?

https://ksp.co.il/mob/item/178593

ניסיתי פעם להשתמש בקפסולות (לא ג'יל) 3 ב1 של פיניש ותוצאות היבוש היו גרועות.

הרבה יותר גרועות מאשר עם נוזל הברקה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם טבליה בודדת גורמת לאיכול, יחד עם המים הקשים של חיפה (לפי צריכת המלח לא נראה שהם מרוככים מדי), ואילו כמית נדיבה של ג'ל לא גורמת תתופעה - אני מעדיף להשתמש בג'ל בלי קשר למנגנון הפיזיקלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...