Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוויה מהנה ביותר עם Muscle car

banji man
שימו לב! השרשור הזה בן 764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הדגם הנ"ל מיובא ארצה בייבוא מקביל.

25 מכוניות עם שמונה צילינדרים הגיעו לכאן מתחילת 2021 - רובן עם המנוע הגדול יותר 6.4 / 485 כ"ס. המחיר? בין 300000 ל-400000 ש"ח

18 מכוניות הגיעו עם המנוע ה"קטן" 3.6 שישה צילינדרים עם 305 כ"ס "בלבד" במחירים בין 220000 ש"ח ל-300000 ש"ח.

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על הנתונים.  מסתבר שהרכב הזה חופף למחיר של הרכב הנוכחי שלי בארץ. 
 עם כל הכיף והדרמה סביב הרכב הזה,  ליום - יום מעדיף את השוודית שלי. 

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Froyne כתב:

נשמע חוויה!

איך הרכב ביחס לקמארו?

את הקמארו פחות אהבתי.  רכב צפוף יחסית. מנוע 2.0 טורבו לא מיוחד כמו ב DOGE.     הביצועים והעיצוב מצויינים.

CMRO.thumb.jpg.71545476ccf54720a5106836e15bceba.jpg

לפני 4 שעות, Itzik-b כתב:

בחירה מעולה לרכב השכרה כדי לטעום משהו שונה ומיוחד.מה העלויות של ההשכרה לרכב,ובאיזה חברה?

HERTZ.  עלות של 280$ לשבוע.  מדובר בתעריף עסקי מיוחד ללקוחות GOLD. 

עריכה אחרונה על ידי banji man

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

280 דולר לשבוע,במחיר הזה אפשר להשכיר פה אולי מאזדה 3.

הייתי בארהב שבוע עם מוסטנג gt כולל נסיעה של כמעט 4 שעות ברצף,נהנתי מכל רגע וגם האישה טיפה צפוף מוגזם אבל משדל אותך לעשות ״שטויות״ עם צליל מנוע של מנוע בשרני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחת לציין איפה העבודה ואם מחפשים עובדים :D

לגבי הרץ עד כמה שאני יודע אתה יכול להירשם להיות לקוח gold מתי שמתחשק לך, זה ללא עלות וכו'.

מה שכן, אם אתה כבר לקוח גולד, אתה בעצם צובר "קאשבק" נקרא לזה, ולפי זה נקבעת רמת הגולד שלך. יש גולד רגיל, יש פלטינום, ויש עוד אחד ששכחתי את שמו.

אהבתי את הסיקור ואת התמונות. בסדר גודל המחיר הזה, הציעו לך רכבים אחרים או שפשוט שאלת כמה האוטו הכחול הזה עולה והסכמת?

כ-1000 שח בארץ אחרי מע"מ בשבוע... אני בספק אם פיקנטו תעלה ככה. הזוי.

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הציעו רכבים ספציפיים.   נתנו לי לבחור באיזה רכב שאני רוצה מהחניה של הGold, וה prestige.

חוץ מרכבי סדאן גדולים היו שם גם מוסטנג ו pickup ענקית שפחות עינינו אותי.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אמריקאי קלאסי. לי אישית לא נמאס לראות אותו. רכב עם אופי.

לגבי השואה לקאמרו -ההשוואה הנכונה 

צריכה להיות לV8. מבחינת נהיגה הקאמרו בליגה אחרת אם כי העיצוב עם השנים מרגיש שהופך לפחות ופחות פרקטי ובמקום חלונות ושמשה מקבלים חרכי ירי.  

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנסיעה האחרונה חבר התעקש ולקח כזאת גם צהובה, היינו יוצאים מהמלון עם קפה ומניעים יושבים רק לשמוע את המנוע עובד זה חוויה, הבעיה להשתלט עליה בסיבובים ובפניות אם הכביש רטוב וגם כל יום היה הולך 80 ליטר מיכל זה שותה 1 ל 3 כשמרביצים בו ואי אפשר ש לא.

רכב מדהים וזול מאוד בארה"ב. מטחנת דלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2022 בשעה 19:31, banji man כתב:

את הקמארו פחות אהבתי.  רכב צפוף יחסית. מנוע 2.0 טורבו לא מיוחד כמו ב DOGE.     הביצועים והעיצוב מצויינים.

HERTZ.  עלות של 280$ לשבוע.  מדובר בתעריף עסקי מיוחד ללקוחות GOLD. 

מחיר מעולה ויפה עשית שבחרת ברכב "לא שגרתי" כי זה מה זבאמת צריך לעשות :)

שמח שחייכת הרבה וכעת יש לך משימה מה יהיה הרכב הבא - יש הרבה ממה לבחור 👿

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 10.6.2022 בשעה 19:31, banji man כתב:

HERTZ.  עלות של 280$ לשבוע.  מדובר בתעריף עסקי מיוחד ללקוחות GOLD

טוב, אתה לא משווה את המנוע הנכון בקאמרו…

כרכב לנהג, הקמארו משמעותית מרשימה מהדודג׳.

המחיר שקיבלת נמוך בטירוף יחסית לרמת המחירים ההזויה של רכבי השכרה שם (ובכל העולם למעשה) פוסט קורונה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את הקאמרו קיבלתי במדינה אחרת בארה"ב באותו המחיר.   כפי שאמרתי היא הייתה עם המנוע הקטן  - 2.0 טורבו.
 הרכב חזק וזריז אבל לא מרשים כמו הדודג'.  ההשוואה אכן לא הוגנת, אבל זה הנסיון שלי בהתאם למלאי בהרץ. 
 רכב מסקרן נוסף ומעניין - מוסטנג שלבי.

hertz.thumb.jpg.1712f03fbbb8cd2ba3ff5f8182ab8637.jpg

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, banji man כתב:

את הקאמרו קיבלתי במדינה אחרת בארה"ב באותו המחיר.   כפי שאמרתי היא הייתה עם המנוע הקטן  - 2.0 טורבו.
 הרכב חזק וזריז אבל לא מרשים כמו הדודג'.  ההשוואה אכן לא הוגנת, אבל זה הנסיון שלי בהתאם למלאי בהרץ. 
 רכב מסקרן נוסף ומעניין - מוסטנג שלבי.

hertz.thumb.jpg.1712f03fbbb8cd2ba3ff5f8182ab8637.jpg

אין על הנחש 😍

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...