Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת סינגל בארה"ב

avargel
שימו לב! השרשור הזה בן 708 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חברים

במסגרת גישושים ראשוניים בדרך להשקעה ראשונה בארה"ב בתקציב של כ100k$ כולל נלוות

הכיוון הכללי הוא סינגל בבעלות פרטית, כמובן שאיתור רכישה וניהול בעזרת איש מקצוע

יש ים אינפורמציה בגוגל וקצת קשה לסנן

אשמח לשמוע ממי שעשה זאת, טיפים, המלצות לאנשי מקצוע בתחום, וכו'

תודה מראש לעונים

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי שום נסיון, אבל חבר הפורום הוותיק oryo עוסק בזה באיזור אוסטין אאל"ט.

הוא לא נמצא פה כבר בפורום, אבל אתה יכול לחפש אותו בפייסבוק:

or yochanan the investory

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, avargel כתב:

שלום חברים

במסגרת גישושים ראשוניים בדרך להשקעה ראשונה בארה"ב בתקציב של כ100k$ כולל נלוות

הכיוון הכללי הוא סינגל בבעלות פרטית, כמובן שאיתור רכישה וניהול בעזרת איש מקצוע

יש ים אינפורמציה בגוגל וקצת קשה לסנן

אשמח לשמוע ממי שעשה זאת, טיפים, המלצות לאנשי מקצוע בתחום, וכו'

תודה מראש לעונים

יכול לייעץ לך, מניסיון אישי, לגבי השקעה באזור מילווקי. מוזמן לשלוח הודעה.

בגדול, הסכום אמור להספיק לרכישה של נכס, כולל כל העמלות, שיפוצים וכדומה. תשואה נטו בסביבות ה-8-10% (יכול להיות גם יותר, תלוי במזל).

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, פינדר כתב:

אין לי שום נסיון, אבל חבר הפורום הוותיק oryo עוסק בזה באיזור אוסטין אאל"ט.

הוא לא נמצא פה כבר בפורום, אבל אתה יכול לחפש אותו בפייסבוק:

or yochanan the investory

תודה

אני בקשר עם אור, ומאוד רוצה להשקיע דרכו. הוא תותח.

אבל סף הכניסה באוסטין קרוב יותר ל400k$ וזה לא סכום שאני מוכן להעמיד לטובת העניין כרגע ללא מינוף (וטרם מצאתי אפשרות חוקית קלה וזולה להתמנף בארה"ב כאזרח זר)

• אהבתי 1
ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 דקות, Derish כתב:

האם אני היחידי פה שחשב שפות"ש מעוניין לקנות תקליטור עם שיר בודד מאמן שטרם הגיע לרדיו הישראלי? 🤔

זה בגלל שאתה זקן. ומה זה בכלל תקליטור?

@avargelממליץ לך לדבר עם רוני ועדי מ- family exit.

• רעיון טוב! 1

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, redroze כתב:

זה בגלל שאתה זקן. ומה זה בכלל תקליטור?

הדבר העגול והנוצץ שבא עם החולצה כשאתה זוכה בתחרות של זהו זה. עדיין נותנים זהו זה בטלוויזיה, לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, gadik6 כתב:

תשואה נטו בסביבות ה-8-10% (יכול להיות גם יותר, תלוי במזל).

תשואה נטו אחרי ארנונה, תיקונים, evictions, חודשים אבודים, דמי ניהול ומיסים בארץ? אני בספק.

ההמלצה שלי היא שאם אין לך כוונה ויכולת להמשיך לרכוש בארה"ב עוד ועוד נכסים רד מזה.
מה שתרוויח מנכס אחד לא שווה את ההתעסקות.
ממה שתיארת אני מבין שאין לך את היכולת הזו כי הזכרת את עניין המימון. מימון למי שלא אזרח שם הוא מאוד בעייתי, ולך תביא כל פעם 100K$ מהבית.

אם אתה מתאבד על העניין והגישה שלך היא להמשיך לשלוח לשם עוד ועוד כסף אולי, אבל לדעתי זו לא הדרך. אחד הדברים היפים בשוק הנדל"ן האמריקאי הוא עניין המימון/refinance, זו הדרך לגדול, ולך יהיה קשה לעשות את זה.

עריכה אחרונה על ידי farkash7
  • אהבתי 1

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, Derish כתב:

הדבר העגול והנוצץ שבא עם החולצה כשאתה זוכה בתחרות של זהו זה. עדיין נותנים זהו זה בטלוויזיה, לא?

זהו שלא זה.

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 36 דקות, farkash7 כתב:

תשואה נטו אחרי ארנונה, תיקונים, evictions, חודשים אבודים, דמי ניהול ומיסים בארץ? אני בספק.

ההמלצה שלי היא שאם אין לך כוונה ויכולת להמשיך לרכוש בארה"ב עוד ועוד נכסים רד מזה.
מה שתרוויח מנכס אחד לא שווה את ההתעסקות.
ממה שתיארת אני מבין שאין לך את היכולת הזו כי הזכרת את עניין המימון. מימון למי שלא אזרח שם הוא מאוד בעייתי, ולך תביא כל פעם 100K$ מהבית.

אם אתה מתאבד על העניין והגישה שלך היא להמשיך לשלוח לשם עוד ועוד כסף אולי, אבל לדעתי זו לא הדרך. אחד הדברים היפים בשוק הנדל"ן האמריקאי הוא עניין המימון/refinance, זו הדרך לגדול, ולך יהיה קשה לעשות את זה.

תתפלא, אבל זאת התשואה (לפחות ב-2021, שלא הייתה שנה "קלה" מבחינת תשלומי דיירים, פינויים וכדומה).

ועל איזו התעסקות אתה מדבר?

עיקר ההתעסקות היא למצוא חברה אמינה ומקצועית, משם הכל מנוהל על ידם. כל ההתעסקות היא בעיקר בתהליך הקנייה (העברת הכסף לרכישה, מילוי טפסים ועוד). משם הכל זורם, בוודאי כשקונים עוד נכס.

הרבה יותר פשוט מלהתעסק בהשכרת דירה בישראל (בהנחה וזה לא מנוהל על ידי מתווך/חברת ניהול).

ואתה ממש לא חייב להביא כל פעם "100 אלף דולר מהבית". ראשית, אפשר למצוא נכסים גם באזור ה-70-80 אלף דולר כולל הכל (רכישה, שיפוץ ועמלות), וזה אחרי עליית המחירים הדי פסיכית שקרתה בארה"ב.

שנית, מכיוון שמדובר בסכומים נמוכים יחסית, אפשר אפילו להסתפק בהלוואה על כמעט מחצית מעלות הנכס (בהנחה ותקבל תנאים טובים מהבנק).

עריכה אחרונה על ידי gadik6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי 2021 הכל שאלה של מיקום והתנהלות.
ישנם אזורים שהופעלו תוכניות שבהם שולם שגר דירה ע"י הstate ישירות למשכיר. זה הצריך מעט מילוי תפסים באינטרנט אבל לא משהו מיוחד, אז יש בעלי בתים שדווקא יגידו ש2021 הייתה אחלה מבחינת דיירים.

לגבי התשואה אם מדובר לאחר שאתה מוריד את המיסים בארץ (15% לפחות מהנטו או אלוהים ישמור מהברוטו), אז מדובר בתשואה טובה++, בדרך כלל מי שקונה בית בדרך שפותח השרשור ציין יקבל 6 נטו אחרי הכל ולא יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רוצה לציין משהו - בתים שעולים 100 אלף (אפילו דירות) - א ח ר י שיפוץ וclosing cost - רק שתיהיו ראלים - נמצאים באיזורים שאיך נגיד את זה בעדינות - בעייתיים - או חור רציני ביותר.

זה אפילו לא חצי ממחיר של בית סביר בפרבר סביר (לא קרוב לשום עיר גדולה ובטח לא בסטייטים העיקריים)

2020 , 2021 - לאנשים היה תזרים מזומנים סבבה. עכשיו שאינפלציה מתחילה לעלות ונראה שהשוק נוטה לכיוון יותר בעייתי - הראשונים שירגישו את זה - זה אלו שלא ממש סוגרים את החודש.

מחירי המימון פה מתחילים לעלות והשכירויות ומחירי הבתים נראים שמתחילים לרדת.

אני חייב לציין - שמי שקונה עכשיו - יש לו ביצי ברזל.

• אהבתי 5
  • רעיון טוב! 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, gadik6 כתב:

עיקר ההתעסקות היא למצוא חברה אמינה ומקצועית, משם הכל מנוהל על ידם

ברור, ואז אתה מקבל חשבונות תיקון אסטרונומיים בלי יכולת להגיב למשל או עלויות פינוי גבוהות. חברת ניהול חוסכת המון כאבי ראש אבל מייצרת אחרים שהם נדירים יותר אבל חדים וכואבים.

לפני כשעה, gadik6 כתב:

אתה ממש לא חייב להביא כל פעם "100 אלף דולר מהבית". ראשית, אפשר למצוא נכסים גם באזור ה-70-80 אלף דולר כולל הכל (רכישה, שיפוץ ועמלות), וזה אחרי עליית המחירים הדי פסיכית שקרתה בארה"ב.

שנית, מכיוון שמדובר בסכומים נמוכים יחסית, אפשר אפילו להסתפק בהלוואה על כמעט מחצית מעלות הנכס (בהנחה ותקבל תנאים טובים מהבנק).

ברור, לבית בslums עם שוכרים בהתאם. אתה בונה על תזרים מזומנים יציב של 8%-10% נטו במקומות כאלה? אני באמת חייב להבין איך אתה עושה את זה.
לגבי הלוואה מהבנק בארץ, אתה יכול לקבל אחלה הלוואה לכל מטרה הבעיה שזה יושב לך על המסגרת, כשתבוא לבקש משכנתא מהבנק או הלוואה אחרת לצורך קצת יותר דחוף ההלוואות האלה ישפיעו על יכולת ההחזר שלך שהבנק מחשב. לך תספר לאישתך שאתם לא יכולים לקחת משכנתא/הלוואה לרכב חדש, כי קנית דירה בארה"ב באיזה חור עם הלוואה.

כמובן שיש דרכים שזה לא ישפיע, נגיד לקחת הלוואה לפחות משנתיים, אבל אם אתה לוקח $70K לפחות משנתיים זה החזר לא קטן בכל חודש... למישהו עם תקציב מוגבל זה לא בדיוק פיקניק.

אני אמרתי את דעתי. בתקציבים האלה חבל על הכסף באמת, קנה דירת סטודנטים בבאר שבע, לפחות הכסף יושב פה, אתה לא חשוף לדולר, אין פתיחת תיק במס הכנסה, אין מילוי דוחות מס, אין התעסקות עם רואי חשבון אמריקאים אין התעסקות עם חברות ניהול מעבר לים. רק אתה והסטודנט. כן תעשה רק 3% נטו בשנה אבל אם תחשיב את המינוף (משכנתא) התמונה משתנה... (ולא דיברתי על השקט ולא לקבל מכתבים מאיימים ממס הכנסה).

עריכה אחרונה על ידי farkash7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...