Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת שטיפה בלחץ אלחוטית ניידת

שימו לב! השרשור הזה בן 553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום השתמשתי עד כה במכונת שטיפה בלחץ עם חיבור לצינור וחשמל אבל זה מסןרבל לי מאוד  מבחינת חיבור לנקודת חשמל ומים.

אני רוצה לעבור למכונה אלחוטית ראיתי למשל jw31 מחפש משהןו שמתחבר למיכל מים ועובד על סוללה ושעדיין יהיה עוצמתי אם גם יש סוללה ספייר שאפשר לרכוש למכונה שאתם מכירים ומיכל לסבון ומקצים שמגיע איתה.

תקציב בין 500-1200 אשמח להצעות וביקורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני מעודכן יש 3 דגמים פופולריים. 

1. הגימי שכתבת. לא יודע כמה הוא חזק, לא חקרתי עליו ממש. 

2. וורקס הידרושוט - חיפשתי לחבר אבל משום מה רוב מה שנמכר היה בלי סוללה ובלי אביזרים ובמחיר יותר גבוה ממה ששילמתי (קניתי לפני שנתיים). 

3. דגם חדש של קארשר שנקרא k2 battery. 

המחיר של ג’ימי באזור 500, וורקס עלה לי 800, והקארשר אמור לעלות כ 1300 שח. 

מישהו העלה לפה לפני חצי שנה פוסט על הקארשר וזה נראה מאוד טוב, אבל מצד שני מאוד מסיבי וגדול. 

הוורקס לא כזה חזק, והסוללה מספיקה לבערך 15 דקות עבודה. מספיק לרכב קטן, גבולי לרכב משפחתי. 

אני משתמש בוורקס בעיקר כדי להרטיב את האוטו לפני ואחרי סיבון. אני לא ציפיתי ממנו שיוריד בעצמו את כל הטינופת מהרכב (והוא גם קצת צולע בזה), ובגלל שהוא לא כזה חזק (גרניק רגיל שמחובר לחשמל מפיק לחץ של כ 120 באר [או psi, שכחתי לרגע את שם יחידת המידה] לעומת הוורקס שמפיק כ 31) גם המקציף שלו לא וואו. 

לא משנה מה ניסיתי. סבון להקצפה טוב יותר, סבון להקצפה טוב פחות, קניתי בקבוק הקצפה שונה מהמקורי, קניתי עוד בקבוק מקורי מהיבואן למקרה ששלי תקול. 

שום דבר לא עזר לי לקבל קצף של גרניק חשמלי מן הסתם, אז לא לפתח ציפיות בקטע הזה. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת גיגלתי קצת שבוע שעבר על הנושא לראות מה חדש, אבל מה שיצא לי לראות אלו רק דגמים גנריים חסרי שם. 

אולי לא חיפשתי מספיק טוב, אבל בכל אופן אין לי מידע לגבי עוד דגמים. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ יש לך:

K2 סוללה- כמו אחיו החשמלי, זה עובד על סוללה שמספיקה עד 15 דקות עבודה. עד 110 bar.

וורקס הידרושוט- אקדח לחץ מים על סוללה. 

24bar.

שיאומי ג'ימי- לדעתי דומה מאוד לוורקס מבחינת נתונים ועיצוב. 

עם זאת, אני אישית מתחבר לוורקס. 

בחו"ל יש לך: 

K2 follow me- יצרן קרשר, יבואן שיאומי. נמכר רק בסין.

אפשר לקנות אותו בעליאקספרס. 

הוא נייד על גלגלים ומיכל מים 70 ליטר. 

תקע אירופאי, מתאים לשקע בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@1000Ibiza

הוורקס יכול לעבוד 15 דקות על מצב רגיל, והוא חולק סוללה עם עוד כל מיני מכשירים שלהם (חלק, לא כולם). 

לגבי השאר אין לי שמץ. 

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
בתאריך 15.5.2022 בשעה 21:53, iEminem כתב:

@1000Ibiza

הוורקס יכול לעבוד 15 דקות על מצב רגיל, והוא חולק סוללה עם עוד כל מיני מכשירים שלהם (חלק, לא כולם). 

לגבי השאר אין לי שמץ. 

לוורקס יש מצב רגיל וחזק? לא ראיתי כפתור שמעביר בין מצבים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@ROEI-A

זה לא מצב רגיל וחזק, אלא חלש ורגיל. 

יש כפתור Eco או כפתור High/Low על המכשיר. אין מה לצפות מהמצב החלש ליותר מדי. יעזור אולי להשקיית צמחים וכאלה.  

ניסיתי לשלוף תמונה מגוגל. מקווה שיעזור. 40E3EA8B-6E6E-4B75-A430-DC08136F0BCB.thumb.jpeg.0e4e43b1a7421e01b55446bc547fe226.jpeg

Ford Fiesta 2014 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, iEminem כתב:

@ROEI-A

זה לא מצב רגיל וחזק, אלא חלש ורגיל. 

יש כפתור Eco או כפתור High/Low על המכשיר. אין מה לצפות מהמצב החלש ליותר מדי. יעזור אולי להשקיית צמחים וכאלה.  

ניסיתי לשלוף תמונה מגוגל. מקווה שיעזור. 40E3EA8B-6E6E-4B75-A430-DC08136F0BCB.thumb.jpeg.0e4e43b1a7421e01b55446bc547fe226.jpeg

אצלי אין כפתור כזה 

כנראה שיש כמה דגמים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

גם לא בפתח תקווה אצל קרשרסטור? שווה לבדוק עם היבואן דן-שלדן אולי יגיע בקרוב.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מוצרים סינים שמבטיחים 100 באר ?

אפשר לנסות משהו כזה?

גימי אני לא מוצא כבר בארץ

וצריך משהו זמין לשטיפה פעם בשבועיים שלוש כשאין לי גישה לצינור

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 553 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...