Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מזגן VRF מיני תדיראן או טושיבה?

arco1
שימו לב! השרשור הזה בן 350 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני שעתיים, Nakamichi כתב:

היום לטורנדו יש את מערך השירות הכי טוב.

תקרא קצת על תדיראן והשירות שלהם בשנים האחרונות וביחד עם זה שטושיבה כבר לא טושיבה, והייתי יורד מהם.

אני יודע שתדיראן ירדו מגדולתם, אבל על סמך מה טורנדו במקום הראשון? לפי הלוגיקה שלך אני צריך ללכת על מיצובישי HEAVY כי היבואן זה טורדנו ...

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 151
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 3 שעות, Nakamichi כתב:

היום לטורנדו יש את מערך השירות הכי טוב.

תקרא קצת על תדיראן והשירות שלהם בשנים האחרונות וביחד עם זה שטושיבה כבר לא טושיבה, והייתי יורד מהם.

ברצינות?!?! על מה בדיוק (גם) הקביעה הזאת מבוססת? על הפרסומים שלהם?

לאקון יש שנים של נסיון במיזוג מורכב ולא בהדבקת מדבקות.  זה בעצם תקף גם לפוגיטסו (עבר למיני ליין)\דייקין (נרכש ע"י אלקטרה) ודומיהם.

הבעיות בכורים של ווסיטנגהאוס-טושיבה הובילו לקריסה,פחות או יותר, שלה והיום נשאר מעט מאוד מטושיבה. אבל השותפות במיזוג עם קרייר קיימת מ99, השאלה מה תהיה איכות המוצרים העתידים לא הנוכחיים.

https://www.toshiba-carrier.co.jp/global/about/index.htm

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם שואלים לגבי השירות?

בגדול מניסיון אישי, סקרי שביעות רצון וביקורות ברשת.

אגב, טורנדו מתחייבים לטכנאי תוך יום. 

היה ראיון עם המנכל שלהם שהסביר שהוא החליט להתמקד בשירות. 

התייחסתי בתשובה שלי לטורנדו מול אלקטרה ותדיראן שהם בעצם מחזיקים ברוב השוק ועימם יש לי ניסיון.

אין לי ניסיון עם אקון, מיניליין או ח.י.

אני ומגנוס שוחחנו ביננו בזמנו, כי גם אני התעניינתי במזגן של הייסנס.

כרגע אני אישית לא מצאתי מספיק מידע עליהם. כיוון שמדובר במזגנים מאוד יקרים ומערכות מאוד יקרות, אני חושש לקנות "חתול בשק".

בעבודה הקודמת היה לנו מיצובישי שלא היו אמינים. או שהיו אמינים אבל כשהיו תקלות הטכנאים שהוזמנו ע"י החברה לא ידעו לתת מענה הולם.

זה לא אומר הרבה. לכל חברה יכולות להיות תקלות. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Nakamichi כתב:

בעבודה הקודמת היה לנו מיצובישי שלא היו אמינים. או שהיו אמינים אבל כשהיו תקלות הטכנאים שהוזמנו ע"י החברה לא ידעו לתת מענה הולם.

זה גם מה שלי נאמר, שגם אם מגיע טכנאי, הוא לא יודע רוב הזמן לאתר את התקלה ושלכן מה שאקטיבית מתרחש (אם המתקין שלך רציני) שאתה מתקשר אליו, הוא מתפעל בדיקה ראשונית באמצעותך ואו מגיע בעצמו או ישר מתקשר לחברה להזמין חלפים אחרת אפשר להיתקע בלי מזגן שבועות.

לענין ה"חתול בשק" - זאת הסיבה שלא שקלתי כלל את מיצובישי HEAVY, שרק נכנסו, למרות שהם חלק מטורנדו. זה ללא ספק ה-יתרון של דייקין וטושיבה - שיש אבא. הייסנס בהחלט סימן שאלה, וזה לא שהמערכת הזאת עולה חצי או שליש, ההפרשים כאמור הם 10-30%.

לפני 3 שעות, shake כתב:

לאקון יש שנים של נסיון במיזוג מורכב ולא בהדבקת מדבקות.  זה בעצם תקף גם לפוגיטסו (עבר למיני ליין)\דייקין (נרכש ע"י אלקטרה) ודומיהם.

ספציפית כאמור אצלי מיצובישי לא מתאים לדירה, אבל בכל ההיתקלויות השונות שלי עם אקון טק הם היו עם האף בשמיים ושירותיות אפס. שמעתי תלונות רבות מאנשים שיש להם מיצובישי בבית על רמת השירו תועל כך שהטכנאים של אקון טק באים ואין להם מושג איך לתקן. דרך אגב גם סמטק בעייתיים - משאירים הודעה, לא חוזרים וכו'.

פוג'יטסו לא רלוונטי כי להבנתי המדחס VRF הכי גדול שלהם סביבות 45,000 BTU שזה קטן מדי ואפילו אם היו להם מדחסים גדולים יותר, לא רואה יתרון שלהם על פני דייקין (והמחיר דומה ממה שנאמר לי) בטח כאשר דייקין זה אלקטרה. אבל לדייקין גם יש בעיות של חלפים ... בקיצור אין תשובה ברורה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מיצובישי HEAVY אומנם חדשים בארץ, אבל יש מספיק מידע בעולם איתם.

בסופו של יום הביקורות ממה שקראתי טובות ולמעשה הם שווים ברמה שלהם לאלקטריק.

שוב, אם הייסנס עם מדחס של מיצובישי - זה כבר היה מוריד לי 80% מהדאגה. 

לגבי המחיר - נכון זה לא חצי מחיר. אבל מדובר בפער של מעל 10 אלף שקל לדירה לא גדולה ומעל 20 לדירה גדולה. ובכלל כל הסיפור הזה של מעבר דירה הוא הוצאה בלתי נגמרת, ובכל דבר שאתה נוגע בו - תמיד אם תוסיף עוד קצת אז תקבל טוב יותר וכו' וכו' וכו'.

קח לך איזה יום. תנסה לאתר מידע על מזגני הייסנס VRF. איזו חוות דעת. ביקורת. משהו. 

אין כלום. הכל זה מידע פרסומי מהרבה מדינות. זאת לא חברת מדבקה. זה יצרן שמוכר וכנראה הרבה בהמון מדינות.

או שאין משהו רע לומר. או שלא יודע.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפריסטייל לגבי מה שנרשם כאן:

1. לא הייתי לוקח הייסנס. אמנם ח.י זה יבואן עם שם כאן, אבל לא הייתי רוצה להגיע למצב שאני קונה מזגן בסכום הזה והיום אחד היבואן מפסיק להביא מערכות מיזוג. חפש על מזגני YORK שלקוחות נתקעו עם מערכות לא תקינות ואין אבא ואמא. לכן הייתי לוקח מזגן רק מחברה שלשם זה היא כאן. מבחינתי היתרון של תאדירן מול טורנדו שטורנדו החליפו כמה כמה פעמים חוזים על המזגנים שהם מביאים ותאדירן נשארו תמיד עם אותה חברה, GREE.

2. אצלי בדירה יש תאדירן vrf. עברתי דירה לאחרונה אז המזגנים vrf נשארו לשוכרים, ואני מתגעגע למזגן(לעומת מיני מרכזי אינוורטר). למי שיש יכולת - רק vrf (או אם יש מקום ראוי למזגנים בודדים, אז בודדים).

3. אם היד משגת, עדיף טושיבה/סמסונג(רק של יבואן רשמי) על פני מערכת סינית כזו או אחרת (הייסנס, תאדירן, טורנדו, האייר וכו).

4. לגבי השירות של טורנדו, אגיד את מה שהמתקין שלי, שהוא גם טכנאי vrf של טורנדו אמר לי:

אל תקח טורנדו. השירות שלהם פח. אני בא לסדר את כל הבעיות של הטכנאים שלהם כי הם עובדים לפי כמות קריאות ואין להם אינטרס לסיים בפעם אחת. בתאדירן הטכנאים הם שכירים שלהם ואין להם בעיה גם להיות אצלך בבית כל היום - העיקר שהתקלה תטופל. שכל אחד יעשה עם המידע הזה מה שבא לו.

5. המתקין שלי גם אמר לי שלדעתו, המערכות של מיצובישי לא שוות את הכסף. מי שירצה הוא יתקין לו ($$$).

6. לגבי כל הקשקושים האלו שהמדחס של מיצובישי - זה קשקוש. המערכות האלו הן הרבה הרבה יותר מהמדחס (מה גם שאני זוכר שקראתי שהמדחס בתאדירן הוא של מיצובישי, אבל אין לי סימוכין לזה).

7. מגנוס, ראיתי שרשמת שההצעה כוללת מזגן 38k btu. אני זוכר שהתוכניות דירה שלנו דיי דומות רעיונית, ואצלי המתקין נלחם ממש שאקח 42k btu. זה הגיע לרמה שהיינו צריכים לדחות את ההתקנה ביומיים כי המזגן לא היה במלאי והוא נסע לאסוף אותו במקום לחכות שישלחו אליו).

8.מגנוס (סלח לי, לא זוכר את השם), יש לך את המספר שלי בהודעה פרטית, מוזמן לחייג מחר בבוקר לקשקש.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תשמע הבעיה שלי שאתה זורק פה הרבה משפטים של שיחות סלון ושל "ההוא אמר לי". 

1.1  טורנדו באמת עובדים מול כמה ספקים והסיבה העיקרית היא שאלקטרה עשו לו קטע לפני הרבה שנים ולקחו ממנו את הספק שלו. כל הספקים של טורנדו הן חברות גדולות ומוכרות בתחום. 

וכן תדיראן עובדים רק מול GREE בגלל חוזה בלעדיות. אבל באמת שאני לא מבין מה היתרון פה. המזגנים שלהם לאחרונה לא יוצאים דופן לטובה בשום צורה. 

אז לא יודע למה לי כלקוח זה משנה. מה גם שאני לא יודע מה עכשיו - אבל עד לאחרונה תדיראן עבדו עם ה-BOX הזה שהיה מקור להמון צרות. ולא דגדגו את הרמה של סיניות האחרות.

1.2 - זמינות חלפים של הייסנס. זאת נקודה חזקה. להשאר עם מזגן במחיר הזה בלי חלקי חילוף זה באסה באסה.

רק מה שהייסנס עוד יש בחול את אותם הדגמים. אני לא מרגיש יותר בטוח עתיד של היבואנית של סמסונג, מיצובישי או כל אחת מאלו מאשר ב-ח.י שהוא יבואן בסדר גודל לא קטן. 

אם תדיראן פושטים רגל (יכול להיות) - לך חפש חלפים כאלו. אני חושב שח.י חזקים יותר מחלק ניכר מהיבואנים הקטנים יותר. אבל לך תדע.

3. טושיבה/סמסונג - במה הם טובות מאחרות? ספציפית עם סמסונג יש לי ניסיון לא טוב. טושיבה הוא חד קרן בשוק. 

אם אתה מפחד מחלפים של הייסנס - אז בטח אל תמליץ עליהן.

4. תשמע, רציתי לרשום קשקוש, אבל אני לא ארשום. את מה שעברתי עם השירות ומתקינים של תדיראן אני לא מאחל לך.

5. למה? למה לא שוות? המתקין שלך נשמע לי כמו המוסכניק הממוצע של "עזוב, שמע לי. 30 שנים אני שם את זה. זה טוב. קח את זה". כל העולם לא גילה את מה שהוא גילה?

6. קשקוש לא קשקוש. טורנדו נותנים מדחס של מיצובישי במערכות החדשות. המדחס BY FAR הוא החלק הכי יקר במערכת. היחידות הפנימיות ברובן זולות מאוד. 

נכון. המערכת הזאת היא יותר מזה. אבל אם הולכת יחידה פנימית אחת שמנטרלת לך חדר אחד. ועלותה 1000-2000 שקל. דיינו. מדחס שעולה 12 אלף ומעלה - וכל המערכת מושבתת. לא טוב. לא טוב.

בעצם מה יש לך פה? יש לך מדחס. יחידות פנימיות. וכל השאר ציוד התקנה. מה עוד יש לך?

7-8. ביניכם.

אני רושם את מה שאני רושם, לא כי אני מחפש לריב איתך. אני פשוט מתוסכל מכל השוק הזה. תרתי משמע. 

אני יודע שהדבר הכי חשוב במערכת ה-VRF כדי שתעבוד כמו שצריך זה המתקין. זהו. 

מתקין שעובד כמו שצריך מונה לדעתי מעל 95% מהבעיות. לך תמצא אחד.

אח"כ לגבי המערכות. אתה נותן לדעתי המון משקל למה שהמתקין שלך אומר. עכשיו, פגשתי מתקיני מזגנים בחיים שלי. למעט מאוד מהם כדאי להקשיב. 

ולפי חלק מהמשפטים שנזרקו כאן, שלך הוא לא אחד מהם. 

אני ממש אשמח שתשכנע אותי, למה לא לבחור במותג מסוים או למה כן. כי אני אישית אובד עצות ופשוט מתכחש לכל הסיפור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התובנות המעטות שיש לי שצריך 4 אלמנטים הכרחיים ("וגם"):

1. מוצר טוב ומתאים לדירה/בית/דייר (יש מי שסובלים מרעש וכו' יותר); 

2. מתקין טוב שלא מעגל פינות, שמרכיב מערכת מסוג שהוא מכיר ומרכיב בתדירות טובה, ושיהיה זמין לתפעל תקלות בעתיד;

3. יבואן/יצרן עם זמינות של טכנאים מביני עניין ומלאי חלפים;

4. מזל, הרבה מזל 🤣

השילוב הזה קטלני וזה לפני שנוסיף שבין עליות המחירים והעדר טכנאים טובים המחירים בשמיים ... בקיצור, לא פשוט

בגלל שתנאים 2 ו-3 נעלמים ו-4 בכלל רנדומלי, אנחנו נוטים להתרכז בתנאי 1 יותר מדי ... 

מה כן יכול לעזור לקבל קצת מושג על 2 ו-3 - לשאול הרבה אנשים ... לדוגמא אצלי אישית היתה לי דעה טובה על סמסונג והאחים פולק במשך זמן רב אבל לאחרונה פחות אחרי שכמה מתקינים לא קשורים אמרו לי שיש בעיות גם עם המוצר וגם עם רמת השירות עד כדי שהפסיקו להתקין מערכות של סמסונג.

מסכים עם נאקאמיצ'י שככל שאין מידע טוב זה סיכון גדול מדי, ולא בגלל בכסף אלא כי אתה לא יכול להיתקע ללא מיזוג בישראל. מבחינתי דרך אגב מידע מחו"ל זה "חצי כח" כי תנאי מזג האויר שלנו שונים מרוב העולם (אלא אם כן יש מידע מאיחוד האמירויות ואוסטרליה ...), מה שמחליש את מיצובישי HEAVY בתחרות (אבל אז גם הייסנס צריך ליפול).

עוד תובנה שיש לי היא שככל ש-1 ו-2 ברורים יותר, הדגש צריך להיות עליהם ולא על נקודות 3/4 כי ההסתברות לתקלה משביתה של כל המערכת יורדת משמעותית. אישית לא יצא לי לשמוע על תקלה במדחס של VRF של שום חברה בהתקנה בבית פרטי (כן שמעתי על תקלות במערכות מיזוג מסחריות אבל זה סיפור נפרד).

רוב התקלות (שהן לא מאייד אחד שבטעות על חימום וכו') הן או נזילת קרר (וזה בדר"כ מגלים תוך כמה חודשים ויש אחריות) או שיש רעשים בגלל התפשטות הקרר , שכמעט תמיד קורה כי עיגלו פינה בהתקנה (לדוגמא לא ניקו פיח הלחמה) / לא שמו יד בכיס להתקין שסתומים חיצוניים במאיידים הרלוונטיים (לדוגמא סמסונג, טושיבה).

לפי כל זה אני צריך לשים את היד עמוק בכיס ולקנות דייקין 😆 - יש מתקין טוב, אין בעיית רעשי מערכת (המוצר היחיד שאפשר לומר זאת בוודאות בלי שסתומים חיצוניים - באחרים אתה צריך מזל/מתקין בחסד) ונזילת קרר כבר עניין גם של מתקין טוב וגם קצת של מזל ועל המזל (או הנאחס) אין לי שליטה בכל מקרה ...

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. זה פחות רלוונטי למזגנים רגילים וזולים, אבל מבחינתי, להמשיך חוזה אחיד עם חברה זו נקודת חוזקה. לא אמרתי שהן לא חברות גדולות ושזה איזה חברת קקמייקה (aux, midea וכו'). לגבי ה box - זה שיקוץ ישראלי וגם טורנדו עבדו איתו. המיני vrf זו חיה אחרת. כל אחד יכול לעשות כל העולה על רוחו, ציינתי מדוע עשיתי את ההחלטה שלי (=בחרתי במיני vrf של תאדירן). האם של טורנדו טובה יותר? יכול להיות. אבל חשוב גם שתבחר מתקין שכבר תיקתק מערכות כאלו.

עוד נקודה קטנה - אם תאדירן פושטים רגיל, כניראה נוכל להמשיך להשיג חלפים של חברת gree - ענקית מיזוג עולמית.

אם הייסנס מחר מחליטים שחטיבת המיזוג שלהם לא רווחית והם סוגרים אותה ומעבירים את כל הכוח שלהם לטלוויזיות/מקררים - מה אז? חפש על York vrf בארץ. אין לי צל של ספק, עבורי הייתי בוחר תאדירן/טורנדו עוד 100 פעם במקום הייסנס/האייר.

האם gree יכולים גם לפשוט רגל? יכול להיות, אבל קשה לי להאמין.

2. לא דיברתי רק על היבואן, אחר גם על החברה. לסמסונג יש גם יבואן מקביל (לא הכי מוצלח, אבל יש). חלפים כניראה יהיה אפשר להשיג. הייסנס? לא יודע, לא בטוח. אני מעדיף חברה עם מוניטין יותר גדול ומוכח בתחום של המזגנים בארץ. הייסנס והאייר הן לא בדיוק כאלו (אני מזכיר את האייר כי יש לי הצעת מחיר זולה ב20 אחוז ממערכות של תאדירן/טורנדו, מהצעה הזולה ביותר שהייתה לי).

3. אני חושב שאפשר למצוא נסיון לא טוב על כל מערכת. כל אחת. ולכן גם אני חושב שהחלק החשוב הוא מתקין טוב. יכול להיות ששכחתי לרשום על דייקין.

כשאתה רושם מהאחרות-למה אתה מתכוון? במה הן טובות יותר מתאדירן/טורנדו? דוגמה אחת יכולה להיות לרמת הרעש של היחידות הפנימיות.

4. יכול להיות. באיזה תחום זה היה? גם vrf? אני לא חושב שיש מושלם, אנחנו לא בארצות הברית והחברות בארץ הן לא אמזון.

5. לא שווה VFM. יקרות ולא באמת טובות הרבה יותר משאר היפניות/קוריאניות. וההפרשים יכולים להיות גם 20-30k וזה לא מספר שבא ברגל. אם אצלך בא ברגל ואתה לא מתרגש מ 100 אלף על מיזוג, קח מיצובישי.

את כל הדברים האלה הוא לא אמר לי לפני שהחלטתי לקחת תאדירן - רק אחרי העבודה. הוא בשום שלב לא אמר שמערכת כזו או אחרת עדיפה ולא אמר ש x הכי טוב ותקח x. היה מבחינתי פונקציה של מחיר. רוצה סמסונג? טושיבה? תאדירן? לכל אחת קיבלתי הצעת מחיר והיה גלוי מראש על עניין השסתומים בתאדירן. יכול להגיד שביום יום לרוב זה לא השפיע כלל (ייתכן וזה בגלל שהוא עשה צנרת ארוכה מאוד לכל מזגן, אמר שזה אמור להפחית את רעשי הזרימה), כן היו שלבים ששמעו את זה. לי לא הפריע יותר מדיי, ואני אחד שרעשים סטטיים יכולים לחרפן אותי. אם מישהו חושב שהוא רגיש לרעשים אני ממליץ בחום לנסות לראות מערכת כמו שהוא רוצה בפעולה).

אז לא, אני לא חושב שזה המוסכניק הממוצע שמנסה לדחוף לי פילטר שמן סיני כי הוא שם 100 כאלה ביום ולאף אחד אין בעיה.

6. לא הולך להתווכח על זה. רק רוצה להגיד שלבחור טורנדו כי יש להם מדחס של מיצובישי זה לטעמי הסתכלות לא נכונה. אז לא חושב שמדחס כזה או אחר צריך להטות את הכף. מדחס אמור להיות דיי אמין, לדוגמה במקרר אצלנו האחריות על המדחס היא ל 10 שנים(שארפ). לדעתי זה "מוכר" אחריות ל 10 שנים כי הם יודעים סטטיסטית שלא הרבה מדחסים כושלים בצורה פאטאלית (השערה שלי שלא מבוססת על שום דבר)

מבין את התסכול וסימני השאלה. ושלא תבין לא נכון, אני לא חושב שהמערכת של תאדירן מושלמת.

בלילות הקרים של שנה שעברה (טמפ' בחוץ של 6 מעלות לפי החיישן) המעבה נכנס כמה פעמים למצב הפשרה וחזר לעבוד רק אחרי 5 דקות. לא נתקלתי בזה לפני כן עם מזגנים רגילים, אבל אני גם לא זוכר שהיה כזה קר בחוץ.

עברתי כמה מתקינים עד שהגעתי לזה. בחור שעשה עליי רושם טוב, לא הרגשתי שחיררטת אותי.  נתקלתי גם במתקין שאמר לי שאם אני רוצה לבוא לראות עבודה שלו שאתן לו מקדמה של 200 שקל. אז סמוך עליי שהגעתי גם למספיק הזויים, ושילמתי 20 אחוז יותר מההצעה הכי זולה שהייתה לי כדי לעשות איתו את העבודה.

צריך מתקין טוב שאפשר לסמוך עליו. ומזל. הרבה מזל.

עריכה אחרונה על ידי yaniv572
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Nakamichi כתב:

אתם שואלים לגבי השירות?

בגדול מניסיון אישי, סקרי שביעות רצון וביקורות ברשת.

אגב, טורנדו מתחייבים לטכנאי תוך יום. 

היה ראיון עם המנכל שלהם שהסביר שהוא החליט להתמקד בשירות. 

אם עוצרים לרגע וטורחים לקרוא את האותיות הקטנות, רואים שהדיבורים יפים אבל המנכל מכסה את עצמו אם אין חלקים וכו'

"

• אין האמור בהתחייבות החברה לביקור טכנאי תוך יום בכדי לסיים את התיקון בתוך יום. במקרים מסוימים נדרש ביקור נוסף ו/או המשך טיפול להחלפת חלק במוצר, מקרים אלו אינם במסגרת ההתחייבות ויטופלו במסגרת זמן סביר.
  • התחייבות החברה לביקור טכנאי בתוך יום תחול על פניות לקוחות זכאים למוקד השירות בטלפון 1-700-50-15-15 בכל שעות הפעילות של המוקד (שעות פעילות המוקד בימים א'-ה' בין השעות 8:30-16:30, אלא אם נמצא לנכון שנדרשת המתנה של יום נוסף בכדי להעניק לך שירות נכון וטוב יותר עבורך ובהסכמתך).
  • במקרה שלקוח זכאי פנה ע"פ התנאים לעיל והחברה לא הצליחה לעמוד בהתחייבותה לביקור טכנאי תוך יום יעביר הלקוח בקשה לפיצוי באתר החברה "פנייה לשירות לקוחות" והלקוח יפוצה בשלושה חודשי אחריות נוספת מוגבלת כפיצוי מוסכם מראש.

"

https://www.tornado-top.co.il/page?pageid=221

לפני 6 שעות, Nakamichi כתב:

אין כלום. הכל זה מידע פרסומי מהרבה מדינות. זאת לא חברת מדבקה. זה יצרן שמוכר וכנראה הרבה בהמון מדינות.

הקייס סטדי נראה יותר גרוע מיבואן מקומי. https://www.hisensehvac.com/case/index_mob.aspx?nodeid=145&top=212

זה מראה על נוכחות אפסית באירופה ומצומצמת מאוד ברוב אסיה, כנראה שהם מעדיפים להשקיע פעם 1 במוצר מוכח ואמין. או שאולי עד עכשיו התרכזו בייצור למותגים פרטים.

לא יזיק להסתכל בתרשים של המעבים ולראות את החלקים שמרכיבים אותו+מחירים.

הסיפורים על מדחס זה שטות גמורה ומדחס לא הדבר היחיד שקובע. בלי תכנון וקרור טוב של האלקטרוניקה, המזגן לא יהיה אמין וטוב.

גם ההנחה שיצרן מדחסים X מוכר את המדחסים הכי איכותיים שלהו לצד 3, קצת מוזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול מניסיוני האישי להעיד לטובה על תדיראן,  בביתי הפרטי בימים הכי לחוצי למתן שרות של חברות המיזוג באמצע יולי, היתה לי בעיה עם המזגן שהיה באחריות, פשוט פניתי לשרות לקוחות דרך הטלפון  , הגיע טכנאי לדעתי בשם פרדי, היה יעיל ומועיל, ואפילו סידר משהו שלא היה קשור ישירות למזגן שגרם לבעיה מרצונו הטוב וזה במקום שאקרא לאיש מיזוג בכדי שאצא בהרגשה טובה,  מאז המזגן מעולה. 

ללא קשר ישיר למקרה הזה מנסיוני האישי שלי אני פעמים רבות ממליץ ללקוחות שלי על תדיראן (כמובן תלוי סוג המזגן הנדרש ואיפיון הפרויקט וכו'...),

דבר נוסף מעבר ליצרן חשוב התת דגם המסויים, זה יכול להיות מוצר אחר לגמרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזו עיר/איזור אתה?

אוכל להמליץ לך על מתקין באיזור אשקלון שתוכל לסמוך עליו בעיניים עצמות בין אם תיקח אותו או לא

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, shake כתב:

הקייס סטדי נראה יותר גרוע מיבואן מקומי. https://www.hisensehvac.com/case/index_mob.aspx?nodeid=145&top=212

זה מראה על נוכחות אפסית באירופה ומצומצמת מאוד ברוב אסיה, כנראה שהם מעדיפים להשקיע פעם 1 במוצר מוכח ואמין. או שאולי עד עכשיו התרכזו בייצור למותגים פרטים.

לא יזיק להסתכל בתרשים של המעבים ולראות את החלקים שמרכיבים אותו+מחירים.

הסיפורים על מדחס זה שטות גמורה ומדחס לא הדבר היחיד שקובע. בלי תכנון וקרור טוב של האלקטרוניקה, המזגן לא יהיה אמין וטוב.

גם ההנחה שיצרן מדחסים X מוכר את המדחסים הכי איכותיים שלהו לצד 3, קצת מוזרה.

תסביר את הכוונה בקייס סטאדי להדיוט כמוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי סנס קוראים לזה קייס סטאדי...

זה פשוט רשימה של מדינות ופרוייקטים גדולים בהם. תורכיה מככבת. מעבר לזה אין ממש המון התקנות. אירופה בכלל לא. פרוייקט אחד בגרמניה ואחד באיטליה.

גם אין רשימת פרוייקטים בסין.

זה אומר שאי אפשר להשיג חלקים באירופה למשל.

שוב, זה מערכות מאוד גדולות לבניינים ציבןריים בינוניים ומעלה. אולי הם לא בשוק הזה חזק.

מתחיל ללמוד את הנושא לקראת שיפוץ דירה.

מה הסיפור עם הרעשי זרימה? מה הסיפור עם ג'ט?

יש לי מתקין אמין שלטענתו התקנות עשרות כנראה 60 מערכות כאלה, עסק פרטי, אבא ובן. ממליץ על תאדיראן נדמה לי. ממליץ על vrf. אם לחסוך אז אמר לעשות און אוף עם דמפרים, לא להתקרב לאינוורטר "רגיל".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

עניין המעבר מתקדם. דירת יד2 שאני משפץ.

מחכה להצעות מחיר וממש מבולבל.

דירת 5.5 חדרים, 130 מר.

בעיות -

1. אין הרבה מקום למזגנים במרפסת שירות.

2. לא בא לי הנמכת תקרה בחדר אמבטיה. מרגיש לי קלסטרופובי.

3. יש ממד ולידו חצי חדר עבודה שנמצא ממש ליד המרפסת שירות. החצי חדר עבודה ישמש לעבודה שלי מהבית כשלושה ימים בשבוע, בשעות הבוקר אני לבד בבית. צהריים הבית מתחיל להתמלא.

4. לשים שני מאיידים גדולים בתוך המסדרון זה לא טריוויאלי, דורש תכנון מדוקדק. 

5. אפשר לארגן נקודות ניקוז בכל חדר בשיפוץ.

שומע קצת שטויות - "מזגן מולטי נותן לך כמה שאתה רוצה".  גם vrf. אומר לבחור שאני רוצה להפעיל לבד רק מזגן הכי קטן. לא יקרר חזק מדי? אומר שלא . מהמפרטים שאני קורא אני לא מבין כי נראה שהספק המינימום של יחידת חיצונית הוא לא כזה נמוך.

תוהה בין -

1. מזגן מולטי אינוורטר לחדרים עם דמפרים חכמים + מזגן מיני on oFF לסלון + למזג את החצי חדר והממד בנפרד עם מזגן דו או שני מזגנים קטנים

2. מזגן מולטי אינוורטר לכל החדרים (5) + מזגן אינוורטר / on off לסלון

3. מזגן vRF לכל הבית - סמויה לסלון וגלויות לחדרים. המתקין תוהה איפה לשים את החנוכיה, כי במרפסת שירות תהיה גם המרכזיית מים ככל הנראה.

זה שלושת האופציות המרכזיות לדעתי.

דמפרים - האם זה נותן שליטה סבירה בטמפ' ? היחידה יודעת לרדת בכמות האנרגיה אם יש ארבעה דמפרים סגורין? איך מנהלים את זה??

VRF BOX המתקין שהיה אמר שזה פתרון פחות טוב ואין לו מושג כמה זמן החיבורים של הBOX מחזיקים לעומת הלחמות שהן נבדקות בלחץ בVRF (אבל לדעתי לא נבדקו במולטי) והן לכל החיים.

עריכה אחרונה על ידי KipodYam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...