Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השכרת רכב לחתונה- איך זה עובד?

shlomi171
שימו לב! השרשור הזה בן 1010 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז בשעה טובה ומוצלחת הגיע גם זמני, וכנראה שלא נשתמש ברכב הפרטי שלנו לטובת ההסעה והצילומים לחתונה מחמת גילו ומצבו הקוסמטי.

הסתכלתי בכמה אתרי סוכניות רכב להשכרה ולא ראיתי בשום מקום אפשרות לשריין צבע ו/או דגם.

אם אני אצור קשר טלפוני עם הסוכנות הם ילכו לקראתי ויסכימו לשריין רכב ספציפי? אם לא איך מתקדמים מכאן? חשוב לאישה רכב בצבע לבן/ שחור ללא פרסומות של חברת ההשכרה.

תודה מראש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנושא הזה נטחן עד דק בשנים עברו, כנראה שבשל הקורונה והחתונות הקטנות הוא ירד מסדר היום לאחרונה.

ההמלצה שלי פשוטה מאד: מצא חבר עם רכב מרווח - בעדיפות, אם כי לא חובה, ג'יפון גדול - לצורך העניין - שיתנדב להסיע אתכם ולהמנע משתיה חריפה באותו יום. אם יש צורך בהפרדת חתן וכלה (יש זוגות שמפרידים את ההתארגנות שלהם) - מצא שניים כאלה.

כחתן ממליץ לך להמנע מנהיגה ביום החתונה, גם בלי זה הראש שלך יהיה במקום אחר, שלא לדבר על האלכוהול שאתה צפוי לשתות.

באופן מניעתי אני מעלה עניין שעליו לא שאלת, אבל בעבר עלה כאן בתדירות שבועית  - שכירת רכב פאר. לטעמי מיותר, אף אחד לא מתיחס לזה, ולכם, כזוג, יהיו עניינים חשובים יותר. את החוויה הזו, אם חשובה לך, השאר להזדמנות אחרת, שבה תהיה פנוי להנות מהרכב.

והעיקר - שיהיה במזל טוב.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • רעיון גרוע 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על  התשובה, אני גם עברתי עם הפוסטים הישנים בנושא הזה בפורום ולא מצאתי תשובה מספקת.

אני ממש לא מחפש רכב יוקרה/ שופוני אלא רכב משפחתי סטנדרטי/ ג'יפון שיהיה נוח ומרווח לאותו יום.

בגלל המיקום של האולם קשה בעייתי להתעלק על אבא/אמא/חבר לצורך הרכב לאותו יום ונותרתי רק עם האופציה של השכרה.

הבעייה שיש לי ניסיון עם חברות השכרה בארץ והניסיון לא משהו בלשון המעטה...

אני לא רוצה להגיע ליום החתונה ולקבל מחברת ההשכרה רכב חבוט אלא משהו מכובד. השאלה איך ניתן להבטיח את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. דבר איתם בטלפון ותבקש שבהצעה יציינו ספציפית איזה רכב תקבל (לא יודע אם זה אפשרי).
2. תאסוף את הרכב מסניף יחסית מרכזי שיש בו היצע גדול של רכבים, כך אם הרכב לא לטעמך תוכל להחליף לאחד אחר.
3. נסה לבקש לאסוף את הרכב בערב לפני מבלי להוסיף כסף/להוסיף סכום שולי מקסימום תשלם על יום נוסף אם אתה ממש חושש, לטעמי לא צריך.

בסופו של יום זו פרוצדורה מאוד פשוטה וכנראה שיוכלו לפתור לך את כל הבעיות בשיחת טלפון עם נציג מכירות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, shlomi171 כתב:

אז בשעה טובה ומוצלחת הגיע גם זמני, וכנראה שלא נשתמש ברכב הפרטי שלנו לטובת ההסעה והצילומים לחתונה מחמת גילו ומצבו הקוסמטי.

הסתכלתי בכמה אתרי סוכניות רכב להשכרה ולא ראיתי בשום מקום אפשרות לשריין צבע ו/או דגם.

אם אני אצור קשר טלפוני עם הסוכנות הם ילכו לקראתי ויסכימו לשריין רכב ספציפי? אם לא איך מתקדמים מכאן? חשוב לאישה רכב בצבע לבן/ שחור ללא פרסומות של חברת ההשכרה.

תודה מראש.

אתה מחפש רכב פשוט או יוקרה?

בהשכרות רכבי יוקרה תוכל לשריין מה שתרצה

רק עכשיו ראיתי שאתה לא מחפש יוקרה,

ברור שאם מדובר בסתם השכרת רכב לא יתנו לך לשריין צבע ספציפי, נסה להציע תשלום מראש

לפני 4 שעות, sperial כתב:

הנושא הזה נטחן עד דק בשנים עברו, כנראה שבשל הקורונה והחתונות הקטנות הוא ירד מסדר היום לאחרונה.

הקשר בינך לבין המציאות מקרי חבר 

אתה בטח עדיין חושב שאנשים לא מגיעים לחתונות כי מפחדים מקורונה

עריכה אחרונה על ידי Transporter
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא, תשווה לי כמה שרשורים על שכירת רכבי יוקרה לחתונה נפתחו בפורום כל שנה, ב-4 השנים האחרונות. 

עד 2019 ועד בכלל זה קרה בממוצע פעם בשבוע. בשנה האחרונה מדובר בשרשורים נדירים.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד יש את הבחור שמבקשים ממנו להיות הנהג, זה אני (כבר 4 חתונות ברזומה)

בדיוק שבוע שעבר שכרתי בשביל חבר כי הייתי הנהג שלו.

כמו בכל פעם, עשיתי השוואה (חיפשתי ספורטאז' / טוסון) בין כמה חברות השכרה

לבסוף בחרתי אלבר (בד"כ מזמין משלמה סיקסט)

ביצעתי הזמנה באתר והתקבל אישור במייל 

צלצלו לאחר כמה ימים ואישר את ההזמנה

יום לפני התקשרו מהסניף ואמרו שאין ג'יפון וישדרגו אותי בחינם לשברולט מאליבו חדשה.

אגב היא הייתה בצבע שחור.

הנציג היה נחמד, ציין בפניי שקרא בהזמנה שרשמתי שהרכב מיועד לחתונה ושאלו האם להסיר מדבקות מהרכב וכמובן ניקו אותו ביסודיות (הורדתי את מסגרות הלוחית כי אחת מהן הייתה שבורה).

יום השכרה אחד, 589 ש"ח .

WhatsApp Image 2021-08-19 at 17.55.54.jpeg

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • רעיון טוב! 2

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, Transporter כתב:

לא מבין למה להשכיר רכבים כאלה?

או אתה לא מתכנן להשכיר מייבאך או רכב שווה אחר, מה הבעיה לקחת ספורטאז מאיזה חבר במקום להשכיר?

מעדיף לא לבקש כדי להימנע ממצבים לא נעימים במקרה של נזקים.

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Transporter תמיד ידענו שהסטנדרטים שלך גבוהים. הפעם התעלית על עצמך.

חוץ מזה, לא תמיד יש חבר עם ספורטאז' או ש"ע שפנוי להובלות באותו יום. לפעמים לחבר יש פיקנטו, וצריך לשכור משהו יותר מרווח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Mr.Hybrid כתב:

מעדיף לא לבקש כדי להימנע ממצבים לא נעימים במקרה של נזקים.

בדיוק זה.

שריטה ברכב מבוטח לא מעניינת,לקבל שריטה על הבוקר ברכב של חבר דיי מבאסת את היום.

תוכל להגיע לסניף גדול ולשכור רכב על המקום,תוכל גם להתרשם מהרכב.

לגבי רכבי יוקרה,בהתחשב בעובדה שרוב המוזמנים יודעים במה עוסקים המתחתנים ומה רמת ההכנסה,זה בעיקר מגוחך.

עריכה אחרונה על ידי Potato
  • רעיון טוב! 1

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Transporter כתב:

או אתה לא מתכנן להשכיר מייבאך או רכב שווה אחר, מה הבעיה לקחת ספורטאז מאיזה חבר במקום להשכיר?

ואם אין חברים עם ספורטאז׳?

או חברים בכללי 😢

או כסף לשכור מייבאך

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Transporter כתב:

אם חבר שלי יקנה ספורטאג' אני מנתק איתו קשר. קמצן.

• מצחיק 3

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Transporter@

הסברתי בפוסט הראשון, האידיאל היה להשאיל רכב ממשפחה או חברים אבל המצב לא מאפשר את זה.

עריכה אחרונה על ידי shlomi171
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

@Transporter תמיד ידענו שהסטנדרטים שלך גבוהים. הפעם התעלית על עצמך.

חוץ מזה, לא תמיד יש חבר עם ספורטאז' או ש"ע שפנוי להובלות באותו יום. לפעמים לחבר יש פיקנטו, וצריך לשכור משהו יותר מרווח.

אבל הוא לא חייב ספורטז

יש חבר עם יונדאי ? עם טויוטה? מה ההבדל לא הבנתי ?

כולה נוסע לחתונה, הוא לא נוסע לאילת 

לפני שעתיים, Potato כתב:

בדיוק זה.

שריטה ברכב מבוטח לא מעניינת,לקבל שריטה על הבוקר ברכב של חבר דיי מבאסת את היום.

תוכל להגיע לסניף גדול ולשכור רכב על המקום,תוכל גם להתרשם מהרכב.

לגבי רכבי יוקרה,בהתחשב בעובדה שרוב המוזמנים יודעים במה עוסקים המתחתנים ומה רמת ההכנסה,זה בעיקר מגוחך.

אם כבר משלמים על רכב אז שיהיה רכב מפנק

ואם מחליטים ללכת על הכי סטנדרט שיש אז לא רואה בעיה לקחת מכל אחד

לפני כשעה, shlomi171 כתב:

Transporter@

הסברתי בפוסט הראשון, האידיאל היה להשאיל רכב ממשפחה או חברים אבל המצב לא מאפשר את זה.

הבנתי...טוב בכל מקרה אם ממש לא אכפת לך מה יהיה אז תשכיר כל רכב וזהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...