Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פקק ניקוז נוזל קירור psa

ניצן א
שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לי הייתה אותה בעיה. פתרתי אותה עם פקק של ונטיל. יש להדביק את הפקק עם קצת דבק הייטק.

מישהו יודע היכן ניתן לרכוש פקק כזה?

עריכה אחרונה על ידי sagiv791
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פקק ונטיל זה מוצר צריכה בסיסי😊 פירקתי מהגלגל והרכבתי בנתיים. למחרת ניגשתי למחסן של מוסך מורשה. אמרו שאסור לשים פקק ונטיל, חיפשו במגירות ונתנו לי פקק לפי המקט. הסתכלתי עליו עם זכוכית מגדלת ולא מצאתי שם הבדל בינו לבין פקק ונטיל....חבל שלא מייצרים אותו בצבע אחר בולט אז הייתי מוצא את זה שנפל.

עריכה אחרונה על ידי ניצן א
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אחד מחששותי לקראת החלפת נוזל קירור שעשיתי לאחרונה

רכשתי מראש טרמוסטט מקורי בחו"ל(20 דולר) כחלק מהזמנה יותר גדולה גם כדי שיהיה לי פקק ספייר וגם כדי שיהיה זמין אם נצטרך להחליף (בקרסו רוצים מעל 600  ש"ח על  אותו חלק בדיוק)

ברגע שהפקק הזה תופס אזימוט לך תחפש (שחור וקטן במבוך מנוע צרפתי ) ומגנט לא יעזור כאן ...

למזלי לכל הפקקים שלום 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 479 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...