Jump to content

sagiv791

 • הודעות

  141
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של sagiv791

נהג חדש

נהג חדש (2/14)

1

מוניטין

 1. הגומייה הימנית בציריה נקרעה לפני שנה (זו שקרובה לגלגל, מקורית). החלפתי גומיה בעלות של 250 ש"ח, הבעיה שזו החזיקה מעמד פחות מ-10 חודשים. זו שנקרעה 20 שנה. השאלה אם לא כדאי כבר להחליף את כול הציריה? עד כמה שאני מבין העלות היא בסביבות 1000 ש"ח כולל עבודה, ולה גומיות שיחזיקו יותר זמן. אני מתכוון להמשיך להחזיק את הרכב עוד זמן רב, ולא מתאים כל כמה חודשים לחזור להחליף גומייה.
 2. לי הייתה אותה בעיה. פתרתי אותה עם פקק של ונטיל. יש להדביק את הפקק עם קצת דבק הייטק. מישהו יודע היכן ניתן לרכוש פקק כזה?
 3. לא, בטמפ' של 110 לא המאורר לא נכנס לפעולה. המאוור לא נכנס לפעולה מאחר ולא ביצעתי ניקוז אוויר כראוי. רק לאחר כיבוי המנוע המתנה שיתקרר ל-70 מעלות וניקוז אוויר המאוורר נכנס לפעולה ב-90 מעלות.
 4. החלפתי נוזל קירור ברכב, כנראה שלא ניקזתי אוויר כראוי בהתחלה וחום המנוע הגיע לקצת מעל 100 מעלות (לא אמור לעבור 89 מעלות). הפסקתי את פעולת המנוע חיכיתי שהמנוע יתקרר מתחת ל-90 מעלות הנעתי ועוד הפעם חום המנוע הגיע ל- 110 מעלות. הפעולות הנ"ל בוצעו בערך 5 פעמים. בשום שלב הטמפ' לא הגיע בשעון לקו האדום בשעון (טמפ' מנוע). ניקזתי אוויר מה שפתר את הבעיה והמנוע לא מתחם ומע' הקירור עובדת בצורה תקינה השאלה אם הגעה לטמפ' של מעל 20-25 מעלות מטמפ' העבודה של המנוע (ברכב שלי 89 מעלות) יכולה לגרום נזק למנוע? חשוב להדגיש, בשום שלב הטמפ' לא הגיע לקו האדום במד טמפ' בלוח השעונים . האם כדאי לבצע החלפת שמן עקב הגעה לטמפ' הנ"ל?
 5. שלום, האוטו נפסל בטסט מאחר ובלם שירות אחורי (מסוג תוף) לא בולם מספיק חזק . האם ניתן להחליף לרכב דרמים? משום מה בלמי דיסק מחליפים המון ואילו את הדרמים לא. שאלתי את בעל המוסך והבנתי שלא מחליפים אותם, אלה מחליפים רפידות. רפידות הוחלפו (הודבקו חדשות) לפני 20k- (כאמור לא רפידות של בלמי דיסק)+החלפת משאבות אופן (דרך אגב תקינות) לדעתי הבעיה נובעת מכך שהדרמים נשחקו עם השנים. ישנה מדרגה (חריץ) שנוצר בנק' המגע בין הרפידות לדראמים כך שגם החלפת משאבות אופן ו/או הדבקה של רפידות חדשות לא פותרת את הבעיה לאורך זמן.
 6. מחזיק רכב (בבעלותי 15 שנים) בן 20 שנה. פיגו 306 227k ידני 1.4 , עלה לכביש 6/00 (21 שנה על הכביש), למעט בלאי , הרכב ללא תקלות. פיגו' בעבר ייצרו רכבים ללא טורבו ושטויות מהם סובלים היום הרבה רכבים.
 7. מאחר ומדובר בגיר ידני הייתי מנחש שהקלאץ הגיע לסופו ויש לך החלקה. העניין ילך ויחמיר עד שגם לא תחת עומס תרגיש ירידה בכח.
 8. יש בעיה בחוזק ההצמדה בין המגב לשמשה (הבעיה לא במגב). אני כופפתי את המוט פלדה שאליו המגב מחובר כלפי השמשה (כיפוף קל - זה מוט מאוד חזק וקשה לכופף אותו), הדבר יצר הצמדה טובה יותר וזה פתר את הבעיה. בהצלחה
 9. ברכב שלי מורכבת רצועה עם 108 שיניים. רכשתי רצועה עם 104 שינים (רוחב זהה 17 מ"מ). האם הרצועה (104 שיניים) מתאימה לרכב שלי ?
 10. הרעש מופיעה כאשר אני לוחץ את דוושת המצמד עד הסוף (נשמעים ציפצופים). כאשר דוושת המצמד לא לחוצה אין רעש. לדעתי מדובר ברכיב שנקרא Pilot Bearing שממוקם במרכז גל התנופה (רואים אותו שמפרקים את המצד). החלפתי את המצמד לפני 90k , הראשון החזיק 133k. לדעתי יש למצמד עוד "בשר" ל-40k. כרגע למעט הרעש נוסע כרגיל. השאלה היא האם רעש מהרכיב הנ"ל מחייב תיקון (שאז מחליפים את כול מצמד)?
 11. השאלה האם ניתן להמשיך "לחיות" עם הרעש ולא לבצע החלפה (של מיסב הלחץ)?
 12. האם רעש ממיסב לחץ מצמד מחייב החלפת המצמד בחדש? במידה ולא מחייב החלפת מצמד כמה זמן ניתן "למשוך"?
 13. הדוושה קשה. לא רק בבוקר אם האוטו עומד מס' שעות הדוושה חוזרת להיות קשה. השאלה היא אם זה מצביע על תקלה?
 14. כן הדוושה מתקשה לאחר מס' פימפומים. לצורך הבדיקה התנעתי את האוטו הדוושה חזרה להיות רכה, כיביתי ופימפמתי 3-4 פעמים והדוושה חזרה לנק' ההתחלה (לפני התנעת הרכב), קרי קשה.
×
×
 • תוכן חדש...