Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

106-XS 1600 שנת 96'

akurtser
שימו לב! השרשור הזה בן 7714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, בחיפושיי הארוכים מאד אחר 106 XSI, נתקלתי ב-106 XS 1600 כסופה.

אבל...אוטומטית... המכונית שמורה ביותר, יד שניה עם קילומטראז' של 65000, ספר טיפולים ואפילו מגנזיום..

עד עכשיו הייתי נעול על דגמים עם גיר ידני בלבד, אבל אחרי שראיתי את זאת, אני מתלבט האם לוותר לטובת מכוניתצ באמת שמורה, עם יכולות ספורטיביות (שלדת XS אחרי הכול) ופחות ביצועים..

מלבד העובדה שהמכונית תיתן פחות ביצועים, האם יש עוד עיות שעלי לשים לב אליהן במידה ואני מתכוון לרכוש את המכונית ?

תודה מראש.

אלמוג

"If you really want something in this life you have to work for it.

Now quiet, they're about to announce the winning numbers !"

-Homer Simpson .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:roll: האממממ... זה ממש מתסכל, אני יודע שהיכולות הספורטיביות והשליטה שלי במכונית בגרסה האוטומטית הן על הפנים לעומת הידנית, ומצד שני, המצב המדהים של המכונית הזאת מדהים..

מחר אני אלך לבדוק איזה XSI שנת 95' עם קילומטראז' של 98K, אולי אני אמצא משהו טוב.

דיברתי הערב עם מוכר הרכב של האוטומטית והוא אמר לי שבכל מקרה, בגלל השביתה אי אפשר לבצע העברת בעלות לרכב, מישהו יודע האם זה נכון ??

כי אם כן, אז זה ייתן לי מרווח זמן, לא גדול מדי אני מקווה, לחפש עוד רכבים ולהחליט בקשר לזאת.

-Homer Simpson .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון להיום...אפשר לעשות העברת בעלות. תתקשר לסניף הדואר לפני זה כדי לברר

אם יש להם תקשורת עם משרד הרישוי.

אני בכל אופן הצלחתי להעביר בעלות.(ביי ביי סקסו :( ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר אוטומטי שלושה הילוכים = סירוס היכולות הספורטיביות לחלוטין.

אל תתפשר :!:

:mm_yeah: צוקרמן, העם איתך... :wink:

הפשרה של היום היא הנורמה של המחר, אלמוג... :lol:

תזדיין קצת בסבלנות.

Good things come to those who wait.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, בינתיים, ההוא עם ה-106 לא לחוץ מאד למכור ככה שיש לי קצת זמן להחליט.

בכל מקרה, אני אלך מחר לראות את הZX וולקן שנת 94' שמתפרסמת באתר מוטוקאר, יד 4 140000 ק"מ. היא בבעלות פרטית של "מכונאי רכב", קרי, בעל מוסך בו טופלה גם המכונית.

למכונית נוספו צ'יפ, פילטר פתוח והורד הממיר הקטליטי.

הוא רוצה עליה 28 ואני מעריך שיש עוד על מה לדבר..

האם למישהו יש מושג אולי בקשר למכונית הספציפית ?

שוב תודה. :)

-Homer Simpson .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7714 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...