Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

השוואה בין מיטו 155 לבין מיטו תלתן ירוק

Oriel88888
שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם , 

בהמשך לאשכול הקודם או עד שיגיעו הצעות יפות לרכב ספורטיבי זריז וחזק 

רציתי לשמוע חוות דעת מאנשי הפורום שהיו בבעלותם / בבעלות משפחה או חבר קרוב 

מיטו 155 מנוע tjet שמגיע לצערי רק בשנתונים 2009-2010

או

מיטו תלתן ירוק כמובן 170 כוחות סוס שנתון טיפה יותר מתקדם 2012-2013

בלי קשר לכל המידע שאני אשמח שתתנו לי לגבי שני הרכבים הטלה 

שאלה לגבי המוט הגה, הוא בכל דגמי המיטו או רק בדגם 155 

כי אני הבנתי בהתחלה שזה רק בדגם 155 ואז מישהו אמר לי שזה בכולן אז אשמח לדעת 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר לעומק את הרכב, אבל דבר אחד זכור לי מהנסיעה בו, הוא פשוט נוקשה ולא נוח, בקטע מוגזם.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקלת מוט הגה היא בכל המיטואים, אבל היום כבר כזכור לי אפשר לפתור אותה באיזור ה2.5 אלף אם קוראת.

חוץ מזה השמועה אומרת שהמנוע של ה155 פחות רגיש(T-jet), לעומת של המיטואים 135 והתלתן (multiair).

חשוב ממש במיוחד במולטיאייר למניהם להקפיד על רכב שעבר טיפול כל מקס' 10k ק"מ.

בהצלחה.

2012 Alfa Romeo Mito Sprint TcT

Peugeot 208 GTI 2015

Suzuki Jimny 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 28.4.2021 בשעה 15:57, Oriel88888 כתב:

שלום לכולם , 

בהמשך לאשכול הקודם או עד שיגיעו הצעות יפות לרכב ספורטיבי זריז וחזק 

רציתי לשמוע חוות דעת מאנשי הפורום שהיו בבעלותם / בבעלות משפחה או חבר קרוב 

מיטו 155 מנוע tjet שמגיע לצערי רק בשנתונים 2009-2010

או

מיטו תלתן ירוק כמובן 170 כוחות סוס שנתון טיפה יותר מתקדם 2012-2013

בלי קשר לכל המידע שאני אשמח שתתנו לי לגבי שני הרכבים הטלה 

שאלה לגבי המוט הגה, הוא בכל דגמי המיטו או רק בדגם 155 

כי אני הבנתי בהתחלה שזה רק בדגם 155 ואז מישהו אמר לי שזה בכולן אז אשמח לדעת 

בתור בעלים די מרוצה של מיטו וולוצה 2017 (הגילגול של התילתן 170 כ"ס אחרי הרמת פנים) אני בסך הכל מאודדד מרוצה מהרכב.

אומנם לאחרונה יש לי איזו בעיה שתוכל לקרוא עליה כאן בפורום הטכני אבל אני מאמין שהיא תפתר, לא מוטרד ממנה במיוחד.

הנסיעה די נוחה לטעמי ביחס למצופה מרכב כזה. צריכת הדלק מצויינת כל עוד אתה נוסע רגוע 

אבל הפאנץ' ליין זו חווית הנסיעה, המנוע של ה 170 כ"ס נותן חוויה מדהימה עם כוח סוחף. נסעתי עם ה 155 tjet בעבר זה לא היה אותו דבר.

ראה כאן נסיעה שמשהו העלה ליוטיוב עם העלה תלתן במסלול המירוצים נירבורגרינג בגרמניה

עריכה אחרונה על ידי odednovo
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, odednovo כתב:

בתור בעלים די מרוצה של מיטו וולוצה 2017 (הגילגול של התילתן 170 כ"ס אחרי הרמת פנים) אני בסך הכל מאודדד מרוצה מהרכב.

אומנם לאחרונה יש לי איזו בעיה שתוכל לקרוא עליה כאן בפורום הטכני אבל אני מאמין שהיא תפתר, לא מוטרד ממנה במיוחד.

הנסיעה די נוחה לטעמי ביחס למצופה מרכב כזה. צריכת הדלק מצויינת כל עוד אתה נוסע רגוע 

אבל הפאנץ' ליין זו חווית הנסיעה, המנוע של ה 170 כ"ס נותן חוויה מדהימה עם כוח סוחף. נסעתי עם ה 155 tjet בעבר זה לא היה אותו דבר.

ראה כאן נסיעה שמשהו העלה ליוטיוב עם העלה תלתן במסלול המירוצים נירבורגרינג בגרמניה

מיטו וולוצה 2017 קיים גם הידני? כי הבנתי שלא

ידני זה די העדפה שלי בבחירת רכב 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי לא קיים ידני לדגם הזה אבל לגיר הרובוטי 6 הילוכים ביצועים טובים יותר בהאצות, החלפות ההילוכים המהירות מספקות תאוצה מדהימה.

כמה שזה ישמע לך מוזר חווית הנהיגה לא נפגעת עם הגיר הזה ברכב הזה. לי גם היה מוזר בתחילה להתרגל לאלפא עם גיר אוטומטי אבל בדגם הזה התוצאה מעולה.

אחד הדברים שצריך להתרגל בדגם הזה שמצב הרגיל של מתג ה DNA אם אתה לא עם רגל כבדה על הדלק אתה מצד אחד מקבל צריכת דלק באמת טובה. אבל זה קצת בא על חשבון ההאצה בתחילת הנסיעה, התאוצה תהיה איטית משהו אלא אם תעבור לרגל כבדה יחסית ואז כמובן המטוס ממריא והחגיגה מתחילה.

אם אתה לא אוהב את זה אתה יכול לעביר למצב DYNAMIC ואז תקבל תגובת דוושה עצבנית בכל ליטוף ומשיכה של החלפות ההילוכים בסל"ד גבוה יותר.

אני אישית ביום יום לא משתמש במצב הזה, הנסיעה נעשית עצבנית יותר, לא מתאים לחיי היום יום בעיר עם הפקקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי מיטו 135 שקניתי לבן שלי, טיפולים יקרים (בחברה), 3 פעמים שיפוץ טורבו בחברה, הרכב מרגיש נורא פשוט בפנים וגם לא מרגיש סוחב ל 135 כ"ס על רכב כל כך קטן, לא יודע בדיוק כמה כבדה היתה הרגל של הבן שלי על הגז אבל הרכב היה בולע דלק בערך 1-8/8.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, gucci3 כתב:

היתה לי מיטו 135 שקניתי לבן שלי, טיפולים יקרים (בחברה), 3 פעמים שיפוץ טורבו בחברה, הרכב מרגיש נורא פשוט בפנים וגם לא מרגיש סוחב ל 135 כ"ס על רכב כל כך קטן, לא יודע בדיוק כמה כבדה היתה הרגל של הבן שלי על הגז אבל הרכב היה בולע דלק בערך 1-8/8.5

הבנתי אותך 

לאיזה רכב החלפתם עכשיו 

לפני 13 שעות, odednovo כתב:

לדעתי לא קיים ידני לדגם הזה אבל לגיר הרובוטי 6 הילוכים ביצועים טובים יותר בהאצות, החלפות ההילוכים המהירות מספקות תאוצה מדהימה.

כמה שזה ישמע לך מוזר חווית הנהיגה לא נפגעת עם הגיר הזה ברכב הזה. לי גם היה מוזר בתחילה להתרגל לאלפא עם גיר אוטומטי אבל בדגם הזה התוצאה מעולה.

אחד הדברים שצריך להתרגל בדגם הזה שמצב הרגיל של מתג ה DNA אם אתה לא עם רגל כבדה על הדלק אתה מצד אחד מקבל צריכת דלק באמת טובה. אבל זה קצת בא על חשבון ההאצה בתחילת הנסיעה, התאוצה תהיה איטית משהו אלא אם תעבור לרגל כבדה יחסית ואז כמובן המטוס ממריא והחגיגה מתחילה.

אם אתה לא אוהב את זה אתה יכול לעביר למצב DYNAMIC ואז תקבל תגובת דוושה עצבנית בכל ליטוף ומשיכה של החלפות ההילוכים בסל"ד גבוה יותר.

אני אישית ביום יום לא משתמש במצב הזה, הנסיעה נעשית עצבנית יותר, לא מתאים לחיי היום יום בעיר עם הפקקים.

הבנתי תודה רבה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, gucci3 כתב:

קנית אותה חדשה או משומשת? אם זו משומשת, לפי התיאור שלך עם שיפוץ הטורבו והסחיבה ניראה לי שנפלת על מכונית שהבעלים הקודם לא כיבד במיוחד. את שלי קניתי חדשה ב 2017 ואני מחזיק כמה שנים טובות ולא הייתה לי בעיה עם הטורבו  והסחיבה מדהימה, אומנם זה ה 170 כס אבל יצא לי לסוע גם ב 135, זה לא אותו דבר אבל גם לא רע.

לגבי עלות הטיפולים - בחברה הם יקרים אבל לטיפולים שגרתיים של החלפת שמן ובלמים וכו' לא חייבים ללכת לחברה, העבודה עצמה היא פשוטה וכל מוסך טוב יוכל לעשות ובלבד שהשמנים  והחומרים יהיו מתאימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, odednovo כתב:

קנית אותה חדשה או משומשת? אם זו משומשת, לפי התיאור שלך עם שיפוץ הטורבו והסחיבה ניראה לי שנפלת על מכונית שהבעלים הקודם לא כיבד במיוחד. את שלי קניתי חדשה ב 2017 ואני מחזיק כמה שנים טובות ולא הייתה לי בעיה עם הטורבו  והסחיבה מדהימה, אומנם זה ה 170 כס אבל יצא לי לסוע גם ב 135, זה לא אותו דבר אבל גם לא רע.

לגבי עלות הטיפולים - בחברה הם יקרים אבל לטיפולים שגרתיים של החלפת שמן ובלמים וכו' לא חייבים ללכת לחברה, העבודה עצמה היא פשוטה וכל מוסך טוב יוכל לעשות ובלבד שהשמנים  והחומרים יהיו מתאימים.

קניתי אותה יד שניה מזוג חרדי, הרכב נקנה עם 62K ק"מ והסטוריית טיפולים מלאה בחברה.

בגלל שזה רכב כל כך עדין ויקר לאחזקה לדעתי כדאי לטפל בחברה או במוסכים שמתמחים באלפא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע היכן בארץ הרכב תוחזק על ידי אלו שקנית מהם אבל באזור שלי ממוסך החברה שבו טפלתי ברכב כשהיה חדש התרשמתי רע מאוד. וככל שהיסטורית הטיפולים שלו גדולה יותר הייתי מפחד יותר.

רע עד כדי עשיית נזקים בטיפולים! אני יודע שזה נשמע רע אבל זה ככה, אני מדבר על כל מיני חלקים שמשום מה לא הוברגו חזרה למקום ונעלמו.., ואפילו הברגה שחוקה שאיזה מכונאי עם ידיים שמאליות גרם, הייתי צריך לעמול קשה לשקם את הנזקים שעשו ואולי זה מסביר את מצב הרכב שהיה לך. 

כף רגלי לא דורכת אצלם מאז.

ההמלצה שלי היא שמי שיש לו ידיים טובות, ידע וזמן ויכולת - שיטפל לבד בעצמו, מי שלא, שימצא מוסך טוב ומקצועי שעובדים שם אנשים עם ידיים טובות ויטפל שם, גם יהיה לו יותר זול וגם אמין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1077 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...