Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ב 2 מילים טיפול לרכב bmw סדרה 1 שנת 2016

שמעוני הקטן
שימו לב! השרשור הזה בן 1188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הייתי רוצה לעשות טיפול לרכב יש נזילה מהמשאבה והייתי רוצה שמי שאתם תמליצו לי עליו היה ככה 

א. מוסכניק מקצועי עם שירות מקצועי 

ב.אחד שיש לו נסיון ידע בנושא ולא על סמך ידע של השארות

ג. שיתן לי להיות לידו בזמן העבודה אני רוצה לראות מה הוא עושה 

שיסביר לי תוך כדי פעולה יגדיל ראש 

והכי חשוב שיש לו פתרון אך לפתור את נושא הנזילה ממנה גם מבלי להחליף אותה זה קודם כל / אין לי בעיה שיעשו לה שיפוץ אשמח לעזרה בנשוא מדובר ברכב bmw 2016 servis 1 עדיפות לאזור אשקלון אשדוד אין בעיה באר שבע מרכז אבל לא משהו של מרחק ענק של נסעיה תודה ושבת שלום חברים פורום קטלני אהבתי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, שמעוני הקטן כתב:

והכי חשוב שיש לו פתרון אך לפתור את נושא הנזילה ממנה גם מבלי להחליף אותה זה קודם כל / אין לי בעיה שיעשו לה שיפוץ

באיזו משאבה מדובר?

מים? שמן? דלק? הזרקה? ואקום?

לפני 15 שעות, שמעוני הקטן כתב:

ג. שיתן לי להיות לידו בזמן העבודה אני רוצה לראות מה הוא עושה 

שיסביר לי תוך כדי פעולה יגדיל ראש 

אין שום סיכוי שמכונאי שלא מכיר אותך ולא מקורב אליך יתן לך לעמוד לו על הראש ועוד יעשה לך שיעורים בחינם תוך כדי.

לדעתי אתה מחפש חד קרן.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...