Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קניית מוצרי מזון באינטרנט - איפה הכי כדאי?

ד ו ד
שימו לב! השרשור הזה בן 1192 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בגלל זה אשתי מפצלת: מוצרי יסוד ברמי לוי (קניון חיפה) חנות די צפופה, מבחר מוגבל, תורים לקופה אנושית, אפילו כרטיס האשראי עדיין על הפס המגנטי. כשצריך מבחר ובשביל המבצעים - שופרסל דיל - חנות מרווחת של איזה 10,000 מ"ר, הרבה מחלקות נלוות ואיזה תריסר קופות שרות עצמי יעילות.

וכשנחה עליה הרוח נוסעת לירקן ולמאפיית אריאל ליד שוק תלפיות.

לפני 2 דקות, sperial כתב:

בגלל זה אשתי מפצלת: מוצרי יסוד ברמי לוי (קניון חיפה) חנות די צפופה, מבחר מוגבל, תורים לקופה אנושית, אפילו כרטיס האשראי עדיין על הפס המגנטי וביציאה יש מישהו שאוסף בקבוקים ונותן פתק שכתוב בעפרון, ומקשקש על סרט הקופה של מי שיוצא.

כשצריך מבחר ובשביל המבצעים - שופרסל דיל - חנות מרווחת של איזה 10,000 מ"ר, הרבה מחלקות נלוות ואיזה תריסר קופות שרות עצמי יעילות.

וכשנחה עליה הרוח נוסעת לירקן ולמאפיית אריאל ליד שוק תלפיות.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אוסיף שהמחירים בשופרסל אונליין יכולים להשתנות באופן קיצוני לעומת המחירים בסניף בהגעה פיזית, או אפילו לעומת טיב טעם בהגעה פיזית.

שניצלים:

שופרסל פיזי 45+שח לקילו כזכור לי

טיב טעם פיזי 38שח לקילו

שופרסל אונליין 30שח לקילו בקניית 3קילו

יש לציין שהשניצלים של שופרסל אונליין נראים כאילו ג'ק המרטש חתך אותם, אבל זה לא ממש מפריע לי.

מוזלי גרין אריזה 1.1קג:

שופרסל פיזי 25שח~ בערך

שופרסל אונליין עם קופון 14שח~
טיב טעם לא זוכר, אבל בוודאות מעל 18שח

יש הרבה מאד מבצעים וקופונים לאונליין, רשמתי מה שזכרתי מהקנייה האחרונה.

בגדול מהנסיון שלי מערך ההזמנות, אריזת המוצרים והמשלוח של שופרסל הרבה יותר מרשים מטיב טעם. מחירים באופן כללי זה סיפור אחר אני מניח.

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כרטיס של שופרסל שנותן הנחה , אאל"ט 5%, על מוצרי מותגי הבית וכן יש בו מבצעים, אבל הוא עומד לעבור שינוי בקיץ, עדיין אין פרטים.

כרטיס פלייקארד של אלעל מזכה בכפל נקודות  בקניה בשופרסל. כרגע אין להן שימוש לטיסות, אבל נותנות הנחות נאות ב-flystote, גאדג'טים ומוצרי חשמל.

אשתי טוענת שהשניצלים בסניף הפיזי עולים 30 ש"ח ל"'ג אבל החיתוך גרוע, קונה חזה עוף 4 ק"ג ב-100 ש"ח.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבדוק לכשאהיה בשופרסל בפעם הבאה. אך אני בטוח שהמחיר היה גבוה מ 38שח, שהרי זו הסיבה שנסעתי לטיב טעם שהוא רחוק יותר.

אבל יפה שהם שומרים על אחידות בכל הנוגע לחיתוך השניצלים :D

עריכה אחרונה על ידי method
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר שנים שאשתי מעדיפה לחתוך את השניצלים בעצמה. בעיקר מנקה יותר טוב את השומן והגידים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמצאו קצב מוצלח [emoji12] ותראו שלא תתעסקו עם חזה עוף בשביל שניצלים... תקבלו הכל נקי ומוכן.
בקשו המלצה מטרנספורטר לקצב [emoji28]

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.2.2021 בשעה 23:00, stum כתב:

אשמח אם תוכל לעדכן.

זהו, ההזמנה מרמי לוי התקבלה ואשתדל להעביר עדכון התרשמות,

המשלוח ארוז בשקיות קנייה פלסטיק עבה כולל ידיות נשיאה - מעולה

פריטים קרים (לא קפואים) בשקית קנייה פלסטית שהוצאה על ידי השליח מתוך תיק טרמי - סביר

ירקות באיכות סבירה  למעט המלפפונים שהם באיכות ירודה ומלוכלכים שלא הייתי אוסף מהמדף

המשלוח הגיע בטווח השעות המובטח מלווה בעדכון הגעה ב SMS

זו התרשמות שלי מקנייה אחת וראשונה ברמי לוי.

עריכה אחרונה על ידי ד ו ד
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכל מי שמדווח - בבקשה ציינו את סניף המקור, או, לפחות, איזור גיאוגרפי. הרשמים מאשדוד לא רלוונטיים לחיפאי ולהפך.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נוטה לגוון דיי הרבה ולאחרונה מרוצה ממגה. הכל מגיע נקי וטרי, דברי חלב עם תוקף ארוך, שקית נפרדת לביצים ואם חסר משהו במלאי - מתקשרים ומציעים מוצר חלופי.

כמעט שלא נתקלתי בחוסרים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...