Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה מכם, גילו פגמים ברכב חדש, אחרי קבלתו, ולאחר כמה זמן?

yossiaviel
שימו לב! השרשור הזה בן 1153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיאט איביזה 2014. במעמד בדיקת הרכב בסוכנות התגלה שנורת התקלה של כרית האוויר דולקת ובנוסף הרכב הגיע ללא חישוקי סגסוגת שהוזמנו במיוחד.
נורת התקלה אופסה במוסך.
כנראה שהתקלה נגרמה בגלל פרוק של תא הכפפות עבור התקנות מקומיות.

חישוקי הסגסוגת הגיעו לאחר חודש.
נאמר לי שהאיחור נובע בגלל שהם פיספסו את האוניה מספרד.
כן בטח... מדובר על חישוקים סיניים לא מקוריים.

ביקשתי פיצוי סימלי כדי לתקן את חווית קבלת הרכב. גם טיפול חינם היה מספק אותי.
לא קיבלתי כלום!
למזלי הרכב היה מצוין ושירת אותי נאמנה במשך 4 שנים.

ביואיק  SUV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלי יצאה באופן מושלם מהסוכנות, אפילו כמעט ללא סווירלים!

שפשוף בג'אנטים אני אשם שעשיתי אחרי שלושה ימים כשהרכב חדש בתל אביב

חחחח-#צחוקמריר-חחחח 😭

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 2018, לובינסקי התקינו חיישני רוורס (לפני המסירה),  אחרי כמה ימים אני רואה שפנס התאורה מעל מספר הרכב "מידלדל",  מסתבר שהכישרון שהתקין את החיישנים מאמין בדוקטרינת: 'קודם נקדח אח"כ נבדוק', והוא קדח על הקליפס של התקן התאורה, ושבר אותו. החליפו לחדש. 

עריכה אחרונה על ידי ליפיגו
כיום: סקודה קודיאק 1.5, פיג'ו 108 1.2
לפני: סקודה אוקטביה  *  סיטרואן C2VTS ❤️ *  פיג'ו 206  *  מזדה 3 * רובר 214SI ידנית ❤️ * מזדה לנטיס  * פורד אריקה ידנית
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי היתה שריטה פנימית (איך זה קרה אלוהים יודע) קטנה מאוד בשמשה האחורית מתחת לאחד הספויילרים בסיוויק, שום דבר ששמים אליו לב או מפריע בנהיגה יום יומית,
אבל היות והשמשות מושחמות מהמפעל ולי יש בעיות קשות בנושא דיטיילינג/ניקיון ונושא שלמות המוצר שאותו אני קונה, ביקשתי שיסתכלו במעמד מסירת הרכב,
קראתי למנהל הסוכנות,

אמר לי "או שאני שולח את הרכב כרגע להחלפת כל השמשה על חשבון אחריות לשמשה מקורית וזה ייקח כמה ימים, או שתיקח את הרכב, אני אבין מה שתרצה ואעשה מה שתרצה"
מתוך פחד לרמת העבודה פה, לקחתי את הרכב וזהו, לא היה מספיק מציד/בולט/נורא כדי שאסתכן בתיקון כזה.

חבר שלי שותף בעסק והם קנו מצ'מפיון שלוש מכוניות סקודה קארוק,
שתיים הגיעו עם צמיגים מקוריים טובים מהמפעל, של חבר שלי הגיעה עם רביעיית צמיגים סיניים בשקל ורבע,

הוא גילה את זה אחרי שהגיע הביתה ואמרו לו "ככה זה בא מהמפעל"
הוא נשבע שלעולם לא יקבל רכב נוסף בלי שאבוא לעשות לו מסדר ביום המסירה 😂

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור בן כמעט 20, לא על פגם נסתר אלא על פער.

חבר שרכש את הספורטיבית שלו ושיתף אותי במפרט ההזמנה, מגיע גאה לאסוף אותי מהעבודה עם הכלה היפיפיה.

מיד שאני פותח את הדלת אני שם לב לעובדה מוזרה - בניגוד מוחלט למקובל על מושבי הספורט היפיפיים אין לוגו של ריקארו.

בחוסר נעימות רב אני מחמיא ומתלהב אבל מוסיף ש"מוזר, עד היום תמיד נתקלתי בכיתוב ברור".

בלילה החבר מתקשר ואומר לי - "ירדתי עם פנס ונשכבתי מתחת למושב ואתה צודק זה לא ריקארו..."

מפה לשם.. החבר עבר על המפרט בו צויין בפירוט שהמושבים שהוזמנו הם ריקארו וגם הג'אנטים BBS אך גם פה הסתבר שקיבל משהו אחר.

היבואן ניסה להציע טיפולים חינם ואחר כך פיצוי כספי - אך החבר הפגוע והעקשן הצליח לגרום להחלפת המושבים והג'נטים למה שהובטח בהזמנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה שאני מצנן את ההתלהבות: קנו מכונית משומשת בת שנה. תיהנו יותר מכל הבחינות, ובעיקר שלא יהיה לכם כאב לב על כל שריטה....

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב אחרי שנה על הכביש ממש לא ישן, גם לא אחרי 3/4 שנים.  (חשבתי שהמספרים על הרכב, שהעידו על שנת יצור, עברה מהעולם)

חוץ מזה שריטה תמיד כואבת (למי שזה משנה) גם על רכב ישן, בטח על רכב מתוחזק. אבל שמוכרים רכבים חדשים עם פגמים קוסמטיים

ללא ידיעת הלקוח, זה כואב כפליים. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סווירלים על פיאט 500, לא זוכר כמה זמן אחרי המסירה (לדעתי משהו כמו שבועיים או שלושה שבועות), אבל המסירה בוצעה בזמן שירד גשם כך שהיה קשה לראות.

יאמר לזכותם של סמל"ת שהם הסכימו לתת שני טיפולים חינם כפיצוי או לבצע את הפוליש אצלהם.

בחרתי בהצעה הראשונה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.1.2021 בשעה 19:29, BeBest כתב:

אותי יותר מעניין המצב המכאני, באדיבות המחוקק יכולים למסור לנו רכבים שעומדים שנה וחצי באיזה מגרש, כרכב "חדש".

יכול להיות שבעוד חודש ארכוש רכב שיוצר בכלל ב2019. עם בלאי לגומיות, רצועות ושאר רכיבים שאמורים להיות בתנועה ולא במצב עמידה למשך שנה וחצי.

אבל מה לא עושים בשביל לסדר פרנסה לעוד כמה מקורבים...

איפה המועצה להגנת הצרכן?

למכור רכב שעמד כשנה כרכב "חדש" - זו פשוט הטעיה ממדרגה ראשונה. זה הגיוני לגמרי שיבואן יפסיד כסף על רכב שעמד יותר משנה.

ככה עובד שוק חופשי. בפעם הבאה הוא ילמד לייבא פחות ממה שנדרש.

עריכה אחרונה על ידי Gorpi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה היא לא כמה זמן ישבו רכבים בנמל/אחסנה, אלא באילו תנאים. זאת הבעיה שגורמת לנזקי צבע חמורים

ודהייה של חלקי פלסטיקים. הרי אפשר לקנות רכב "חדש" ולא לדעת (למי שלא בודק) כמה חודשים עברו (אולי יותר) מאז שהרכב יצא מהמפעל. (הורכב סופית)

שלא נדבר על רכבים באמצע הרכבה, ויש דחייה בהמשך הרכבתו הסופי - בגלל כל מיני סיבות. 

ברגע שיש אחסנה ראויה (נכון, זה מתבטא בהמון כסף וארגון) רכב ששכב שנה נניח,  זה לא פקטור לנזקים. 

(לא אתפלא שבעתיד יהיה ציפוי ניילון מעל הצבע בתור סטנדרט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב שלי הגיע לבעלים הקודם (שהוציא אותו מלובינסקי אחרי תקופה בבונדד) עם כמות נוראית של שריטות/סווירלים לטענתו, ועבר דיטיילינג על חשבון היבואן. הבנתי שהוא לא היחיד, ושלהביא רכב שרוט זה לא דבר נדיר במחוזתנו.
נוסף לכל אלה - רק אני גיליתי אחרי שהרכב היה כבר אצלי כמה חודשים, שמי שהתקין את המרימי שמשות במסירה לא אטם טוב את הדלת וזה גרם לחדירת מי גשם שאם לא הייתי תופס בזמן, היתה גורמת לנזק.

מכל אלה למדתי, שעדיף לקנות רכב עם קצת יותר פז"מ כי שנה זה לא מספיק כדי לגלות הכל ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1153 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...