Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התלבטות בקניית SUV

RSORT
שימו לב! השרשור הזה בן 1193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברצוני לרכוש גיפון קטן\בינוני עקב הגדלת המשפחה. הרכב מיועד בערך 20 אלף ק"מ - הרוב עירוני, פעם בשבוע תל אביב חיפה הלוך חזור.

במעבר על האופציות אני כרגע בין ניסאן קשקאי 1.3 (160 כ"ס) לבין סקודה קאמיק ?  השיקולים העיקריים זה בטיחות, צריכת דלק סבירה, נוחות וכמובן תא מטען שיספיק למשפחה 

הקאמיק יותר קטן - אבל התא מטען יחסית גדול ושמעתי שמועות על בעיות גיר אפשריות, הניסאן סבירה אך לא זולה בקטגוריה שלה..

מה מומלץ? האם יש רכב אחר שאתם ממליצים?

האם מומלץ לקנות 0 קמ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מומלץ מאד לבדוק את המאזדה CX 30 ואת הפיגו 2008,שני רכבים בטופ של הסגמנט,דווקא הקשקאי בסוף הדרך לפני החלפה ואת הסקודה לא הייתי קונה בגלל חשש מבעיות ויבואן שלא נותן שירות.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 32 דקות, ronrcz כתב:

מומלץ מאד לבדוק את המאזדה CX 30 ואת הפיגו 2008,שני רכבים בטופ של הסגמנט,דווקא הקשקאי בסוף הדרך לפני החלפה ואת הסקודה לא הייתי קונה בגלל חשש מבעיות ויבואן שלא נותן שירות.

תודה ! המאזדה , שאני אישית מאוד אוהב, יקרה יותר ככל שידוע לי והצריכת דלק שלה גבוהה בהרבה. הפיגו 2008 ,

למרות מה שאני קורא בפורום פה,  עדיין עם סטיגמת הצרפתיות.. אולי אני טועה? אמינות וכאב ראש משחק תפקיד גדול אצלי

לגבי הקשקאי, היא אכן לפני החלפה לגרסה היברידית \ חשמלית ולכן המחירים שלה כיום אטרקטיביים (ניתן לקנות בכ -130 אלף רכב חדש לחלוטין) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר תקציב ויהיה יותר קל לכוון אותך.

כדאיות ב-0 ק"מ נמדדת בעסקה ספציפית ולא באופן כללי. יש דגמים משתלמים יותר לרכישה ויש כאלה שפחות. זה פונקציה של כמה הנחה מקבלים בעסקת 0 ק"מ לעומת המחיר בסוכנות של היבואן אחרי הנחה. מעבר לזה, העסקאות האלה משתלמות למי שמתכוון להחזיק את הרכב לטווח ארוך כי אז ירידת הערך שנמדדת בכסף שהוא יצטרך להעביר לקונה הבא נמוכה יותר.

הקשקאי מיושן ויש אופציות עדיפות לטעמי, גם בהנחה שבה הוא מוצע כרגע.

הקאמיק מעולה אבל קח בחשבון שהוא חצי קטגוריה מתחת לקשקאי. ל-3 נוסעים מאחור לא יהיה נוח במיוחד כי מדובר ברכב צר.

באותה גזרת מחיר בהתחשב שאתה מעוניין בעסקת 0 ק"מ הייתי בודק סיאט אטקה או קיה נירו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, Mike808 כתב:

תגדיר תקציב ויהיה יותר קל לכוון אותך.

כדאיות ב-0 ק"מ נמדדת בעסקה ספציפית ולא באופן כללי. יש דגמים משתלמים יותר לרכישה ויש כאלה שפחות. זה פונקציה של כמה הנחה מקבלים בעסקת 0 ק"מ לעומת המחיר בסוכנות של היבואן אחרי הנחה. מעבר לזה, העסקאות האלה משתלמות למי שמתכוון להחזיק את הרכב לטווח ארוך כי אז ירידת הערך שנמדדת בכסף שהוא יצטרך להעביר לקונה הבא נמוכה יותר.

הקשקאי מיושן ויש אופציות עדיפות לטעמי, גם בהנחה שבה הוא מוצע כרגע.

הקאמיק מעולה אבל קח בחשבון שהוא חצי קטגוריה מתחת לקשקאי. ל-3 נוסעים מאחור לא יהיה נוח במיוחד כי מדובר ברכב צר.

באותה גזרת מחיר בהתחשב שאתה מעוניין בעסקת 0 ק"מ הייתי בודק סיאט אטקה או קיה נירו.

התקציב שאני מכוון אליו זה עד 130 אלף... 

הקשקאי כיום ניתן להשיג מהיבואן בלא רחוק מן הסכום הזה כאשר הפער בינו לבין 0 ק"מ הוא כשבעת אלפים שקלים..

סיאט אטקה - רכב מעולה לטעמי אך האם היא לא עם אותה בעייתיות של כל הקונצרן עם הגיר??

לגבי נירו - כרגע העדיפות היא לא רכב היברדי בגלל התרחבות המשפחה ופחד שלא בהכרח מוצדק מקרינה עבור ילדים.

על איזה רכבים אתה ממליץ ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה רכב אתם מגיעים? הקשקאי לא מרווח במיוחד במושב האחורי, גבולי מאוד ל-3 ילדים עם כסאות בטיחות.

בפער של 7,000 ש"ח אני הייתי קונה ישירות מהיבואן אגב.

לגבי חלופות - בדוק קיה סלטוס, הדגם הבסיסי עולה 134K אצל היבואן לפני הנחות. קיה ספורטאז' דיזל נמכר סביב 136K ב-0 ק"מ. הוא מרווח ונוח יותר מהקשקאי וגם הנדסת האנוש שלו עדיפה.

לעניין הגיר, לקשקאי יש גיר רובוטי כפול מצמדים, כמו בסיאט אטקה וגם בספורטאז' דיזל. הגירים האלה פחות מומלצים לנסיעות בתוואי שהוא בעיקר עירוני בגלל החלפות מרובות שגורמות לבלאי מואץ למצמדים ולפעמים להתחממות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, Mike808 כתב:

מאיזה רכב אתם מגיעים? הקשקאי לא מרווח במיוחד במושב האחורי, גבולי מאוד ל-3 ילדים עם כסאות בטיחות.

בפער של 7,000 ש"ח אני הייתי קונה ישירות מהיבואן אגב.

לגבי חלופות - בדוק קיה סלטוס, הדגם הבסיסי עולה 134K אצל היבואן לפני הנחות. קיה ספורטאז' דיזל נמכר סביב 136K ב-0 ק"מ. הוא מרווח ונוח יותר מהקשקאי וגם הנדסת האנוש שלו עדיפה.

לעניין הגיר, לקשקאי יש גיר רובוטי כפול מצמדים, כמו בסיאט אטקה וגם בספורטאז' דיזל. הגירים האלה פחות מומלצים לנסיעות בתוואי שהוא בעיקר עירוני בגלל החלפות מרובות שגורמות לבלאי מואץ למצמדים ולפעמים להתחממות.

מבחינת צריכת דלק ונוחות נסיעה: איך הספורטאז דיזל וקיה סלטוס? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הספורטאז' נוח מאוד, הצמיגים הגבוהים בדיזל משפרים את נוחות הנסיעה. יש לי חבר שנוסע באחד כזה בליסינג, מגיע ל-13 ק"מ לליטר אבל הרכב עובד קשה כולל גרירות ועם הרבה נסיעות בעיר.

את הסלטוס אני פחות מכיר, אמור להיות רכב פשוט לעומת הספורטאז'. לתוואי שלך הוא כנראה עדיף בגלל הגיר הרציף אבל סביר להניח שהוא יהיה פחות חסכוני מהספורטאז' דיזל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 דקות, Mike808 כתב:

הספורטאז' נוח מאוד, הצמיגים הגבוהים בדיזל משפרים את נוחות הנסיעה. יש לי חבר שנוסע באחד כזה בליסינג, מגיע ל-13 ק"מ לליטר אבל הרכב עובד קשה כולל גרירות ועם הרבה נסיעות בעיר.

את הסלטוס אני פחות מכיר, אמור להיות רכב פשוט לעומת הספורטאז'. לתוואי שלך הוא כנראה עדיף בגלל הגיר הרציף אבל סביר להניח שהוא יהיה פחות חסכוני מהספורטאז' דיזל.

ממש תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגיר הרובוטי של הספורטאז' דיזל עלול לעשות צרות בשימוש עירוני. 

הספורטאז', כמו הטוסון והקשקאי, עומדים לפני החלפה (טוסון חדש ישווק כאן בקרוב, קשקאי חדש לחלוטין יושק בחול ממש בקרוב, ספורטאז' חדש יושק בחו"ל במחצית השניה של השנה). 

אהבת את ה-cx30? ניתן לרכוש אחד (לבן, שחור, כסוף או אפור) מיד ראשונה 0 ק"מ בכ 136000 שקל. 

סלטוס מפוארת תעלה כ-140000 חדשה מהיבואן. מדובר ברכב ראוי עם מכלולים פשוטים וכנראה אמינים. 

• אהבתי 1

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1193 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...