Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן ברלינגו 2005 לא סוחב

ברלינגו
שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סיטרואן ברלינגו 2005 HDI שהפסיק לסחוב לא עובר את 2500 סלד כאילו הטורבו לא ניכנס לפעולה יש לכם תשובות בשבילי מה עושים עם דבר כזה תודה לעונים 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושש שתצטרך להחליף את הטורבו.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, פריג'י כתב:

אולי זו התקלה של נגד מהירות מאוורר שמכניסה את האוטו למוד חרום?

זה לא רלוונטי למודל המדובר. 

יכול להיול מד כמות אוויר או משהו במערכת סולר ועוד סיבות. 

תגש לסריקת תקלות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק את הצינור (אקורדיון) גמיש בין בית מסנן האויר לצינור יניקה. בדוק היטב שאין בו שום קרע (תמתח אותו מעט).

דבר שני - במקרים מסויימים המערכת נכנסת ל MODE חירום (כמו אצלך) בגלל שה-EGR מספיק לעבוד.
הבעיה ב 99% היא לא ב EGR עצמו (לא בשסתום EGR עצמו) אלא בשסתום חשמלי שתפקידו לווסת וואקום וככה הוא מפעיל את השסתום EGR המכאני.
לעיתים הצנרת וואקום נקרעת או שהיציאה בתוך המפצל פלסטיק שמותקן על המשאבת וואקום, נסתם מליכלוך (מפרקים ופותחים עם מחט או מקדח 1-2 מ"מ).

בכל מקרה אם אין לך מושג על מה אני מדבר, גש למוסך שמכיר את הרכב.

איציק

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איפה הצינור הזה יושב

איפה הצינור הזה יושב זה אז בעיה בEGR ? הרכב גם אחרי טיפול טימינג משאבת מים מים שמן פילטרים כל מה שצריך בטיפול 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי, קרא שוב.

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 43 דקות, איציק נ. כתב:

המערכת נכנסת ל MODE חירום (כמו אצלך)

הוא יכול להכנס למוד חרום ולא להדליק Check? רשום שלא דולקת שום נורה וזה מוזר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע איך זה בברלינגו,
בניסאן NV200 קריעת צינור יניקה מדליקה נורות תקלה והרכב נכנס ל save mode
בקנגו 2007 קלקול מכני בטורבינה (שבירת ציר ) לא מדליק שום נורה. ההרגשה היא זהה - הטורבו מפסיק לפעול.
( בזמנו שתי התקלות היו ברכבים שלי ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 דקות, Buki כתב:

הוא יכול להכנס למוד חרום ולא להדליק Check? רשום שלא דולקת שום נורה וזה מוזר. 

כן.

זה מנועים בתקן יורו 3, ה CHECK ENGINE עבר לידם במקרה הטוב.

הטורבו מכאני לגמרי, אין שום בקרת גדישה.

זה לא דגם עם טורבו רגיש, זה סוס עבודה.

עצם העובדה שהוא מוגבל ל 2500 סלד וזה דיי פתאומי - מכוונת אותי לאופציות שרשמתי שלו (Been there,done that).

תאורטית הוא אמור להדליק CHECK ENGINE, אבל הוא לא תמיד יודע.
לפעמים האקורדיון נקרע מעט, אז בגלל שמד זרימת האויר מראה לו כמות אויר נמוכה יותר - הוא חושב שה EGR תקוע או לא עובד.

לחילופין, כש EGR לא נכנס לעבודה בגלל צינור וואקום שנקרע או חריר שנסתם ב- "T" שמחובר למשאבת וואקום,  הוא גם יודע (בתקלה הזו הוא בד"כ כן מדליק CHECK ENGINE אבל לא תמיד. ברכב שלי כן - ברכב הקודם של אחי [פרטנר 2007 2.0HDI] לא היה מדליק).

איציק

• מעניין 1

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...