Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכוח יורד במהלך נסיעה

Pazko
שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, קרה לי כבר פעמיים שבמהלך הנסיעה משום מקום יורד לי הכוח באוטו, שאני לוחץ אני לא מקבל את הכוח כמו בדרכ ולוקח המון זמן להגיע למהירויות, פעם הראשונה שקרה לי יום למחרת זה הסתדר ונסע רגיל ואז קרה שוב לאחר יומיים

סיטרואן קקטוס 1.2 טורבו 2016 ידנית.

בבקשה עזרה? יכול להיות שמשהו התנתק? הטורבו אני לא יודע.. אני לא מבין בזה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נדלקו נורות מנוע? חיברת למחשב הרכב לבדוק אולי?

מישהו פרסם פה גם תגובה כמו שלך על כמעט אותה תלונה של חוסר סחיבה, ומסתבר שיש לו בעיה כלל ברצועת הטיימינג, לדעתי כדאי לבדוק זאת בדחיפות.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

היי, אני הבחור מהשרשור השני שהקדים אותך ב-3 ימים עם סיפור דומה. בגדול, מה שקרה אצלי (שאני ממש מאחל לך שלא קרה לך) זה שהרצועה התפוררה וסתמה את פילטר השמן. ממה שהבנתי, יש שם גם שסתום שתכליתו למנוע הרעבה של המנוע משמן במקרה שהפילטר נסתם. ברגע שהפילטר נסתם, השסתום נפתח, הפירורים הגיעו לוואקום של הטורבו והרכב לא סוחב. בגלל זה גם קיבלתי חיווי של תקלה בטורבו. או לפחות זה מה שהבנתי בגדול ממה שהוסבר לי (גם אני לא מבין גדול במכונאות רכב).

כולי תקווה שהמקרה שלך שונה משלי (וקל יותר, כמובן), בכל מקרה הייתי ניגש למוסך בהקדם.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה לפני כחודשיים הייתה לי תקלה במנוע נדלקה נורה האוטו הפסיק לנסוע באמצע הדרך

גררתי למוסך שם ראו שהייתה בעיה בטיימינג עשיתי את הטיפול החליפו לי שם ומאז האוטו נסע רגיל, עכשיו זה התחיל.. הייתי במוסך בפעם הראשונה אמרו לי יכול להיות בעיה בדלק משהו כזה אנר לי לתדלק במקום אחר תידלקתי עדיין לא סוחב, הגעתי הבוקר למוסך המכונאי הראשי עשה סיבוב ברכב וקרע אותו את הראשון והשני (הילוכים)ואמר נוסע רגיל לא יודע מה אתה רוצה.

עכשיו זה הרכב שלי ואני מכיר אותו ויודע טוב מאוד איך הוא אמור לנסוע, מפה לשם לא עזרו לי לא בדקו אותו והאוטו עדיין נוסע שונה.

עוד המלצות בבקשה🙏🏼

עריכה אחרונה על ידי Pazko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...