Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

3008 1.6 בנזין (מודל 2017) רעידות חזקות בהתנעת בוקר, וחלשות ב IDLE פעם ב 4 שניות

Pompon
שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי רעידות ממש חזקות בהתנעת בוקר, לקחתי למוסך מורשה, השארתי ללילה, בבוקר אמרו שלא מצאו משהו לא בסדר בקריאות מחשב ושהרעידות האלו תקינות. 

בנוסף יש רעידות ממש חלשות ב IDLE כל כמה שניות 3 או 4, החלפת פלאגים לא עזרה... 

לא מסכימים לשדרג תוכנה במחשב רכב (לא יודע למה... מישהו יודע)

בוצע ברכב ריקול והחליפו צינורות דלק לפני שנתיים בערך.

לאור העובדה שהמוסך טוען שזה תקין, עוד מישהו חווה את הרעידות של הבוקר? נשמע לי מוזר שככה פג'ו בונה רכבים.. 

במידה וזה לא תקין יש למישהו מוסך מומלץ במרכז שלא מפחד להתעסק עם הרכב הזה מעבר למה שהמחשב פולט?

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה.

הייתי אצלו, אמר שלדעתו צריך לשדרג גירסה במחשב רכב אבל רק מורשה יכול לעשות את זה ואף מורשה לא רוצה לעשות את זה... כי הם לא רואים בעיות במחשב.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה מודל הרכב ?
כמה ק"מ על האודומטר ?

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Adamm כתב:

הרעידות בבוקר זה בגלל תהליך חימום מהיר לממיר הקטליטי. בכמה מורשים היית?

אני מניח שהרכב 2017.

צודק! אכן 2017, הייתי במורשה אחד, ועם עוד אחד דיברתי בטלפון.

במורשה שהייתי אכן אמרו לי שזה קשור לחימום של הממיר הקטליטי( שעדיין לא יצא לי לקרוא מה זה.. כל הטורבו וזה חדש לי..). נשמע לי מוזר שככה ייצרו את הרכב, אשמח אם תוכל להרחיב, אם זה תקין, או אם פתרו את זה, תודה. 

לפני 20 דקות, איציק נ. כתב:

איזה מודל הרכב ?
כמה ק"מ על האודומטר ?

2017, 

20000 קילומטר. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה ההבדל בין מוסך מורשה למוסך מרכזי? כי הייתי כבר במוסך מורשה אחד.. אמרו שזה רעידות שקשורות לממיר כמו שאמרת, ולא שדרגו גירסה או משהו. אמרו שמשדרגים רק אם יש ריקול ואין להם מה לשדרג... 

נשמע שאתה מכיר את הבעיה די טוב, אולי אתה יכול להמליץ על מקום שכן יפתרו את הבעיה? אפילו בפרטי? תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Pompon כתב:

צודק! אכן 2017, הייתי במורשה אחד, ועם עוד אחד דיברתי בטלפון.

במורשה שהייתי אכן אמרו לי שזה קשור לחימום של הממיר הקטליטי( שעדיין לא יצא לי לקרוא מה זה.. כל הטורבו וזה חדש לי..). נשמע לי מוזר שככה ייצרו את הרכב, אשמח אם תוכל להרחיב, אם זה תקין, או אם פתרו את זה, תודה. 

2017, 

20000 קילומטר. 

בולשיט! שום חימום ולא נעליים ,נסעתי על המון רכבים כאלה ובאף אחד אין רעידה,שים את הרכב בלובינסקי שורק

עריכה אחרונה על ידי miatanc
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, Adamm כתב:

זאת לא תקלה אבל כמו שאחד המוסכים אמר לך יש פיתרון. 

תיגש למוסך המרכזי ויבדקו אם זה אכן זה.

נראה שאתה מכיר את התופעה? שים לב, רשמתי שהלכתי למוסך מורשה. 

אתה מכיר את הפתרון הזה? אשמח אם תוכל להרחיב.. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרעידות של5-8  שניות בהתנעת בוקר קיימות גם ברכבים אחרים שהם הזרקה ישירה.

לא מדובר ברעידות חזקות.

תבדוק שכל הצינורות,של הפילטר אויר ,טורבו,מחוזקים למקום שלהם,נשמע שהרכב שלך סוחב אויר מאיפשהו.

לי באחד המוסכים אחרי החלפת פילטר אויר השאירו את הצינור יניקת אויר למנוע מנותק לחלוטין והרכב לא עבד עגול עד שגיליתי את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בקבוצת וואטספ של סיטרואן פיקאסו:
מישהו עם תופעה דומה, במוסך אורן אובחנה התארכות שרשרת הטיימינג - הוחלף במסגרת האחריות בלובינסקי.
מנוע זהה לשלך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל שרשרת רפויה לא תגרום לרעידות כפי שתיאר פות"ש . היא פשוט עושה רעש של מכונת תפירה כשהיא נותנת מכות למובילים וכו. בלי רעידות מיוחדות. זה הבדל גדול. רעידות זה משהו שמרגישים בהגה. בעל מקצוע יודע להבדיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, titanium75469 כתב:

ראיתי בקבוצת וואטספ של סיטרואן פיקאסו:
מישהו עם תופעה דומה, במוסך אורן אובחנה התארכות שרשרת הטיימינג - הוחלף במסגרת האחריות בלובינסקי.
מנוע זהה לשלך

הייתי במוסך אורן, הוא בדק את הרכב ואמר שזה לא שרשרת טיימינג. אלא צריך לשדרג גרסת מחשב לרכב. הבעיה היא שאף אחד לא רוצה לעשות לי את זה.... מישהו מכיר מקום שלא מפחד מעדכוני תוכנה?

לפני שעתיים, save כתב:

אבל שרשרת רפויה לא תגרום לרעידות כפי שתיאר פות"ש . היא פשוט עושה רעש של מכונת תפירה כשהיא נותנת מכות למובילים וכו. בלי רעידות מיוחדות. זה הבדל גדול. רעידות זה משהו שמרגישים בהגה. בעל מקצוע יודע להבדיל.

את הרעידות שאני מדבר עליהם מרגישים אפילו בכיסא כאילו איזה ילד מעצבן בועט לך מאחורה.

אני עדיין מסרב להאמין שככה פג'ו הוציאה את הדגם הזה.. 

לפני 11 שעות, Ron.P כתב:

הרעידות של5-8  שניות בהתנעת בוקר קיימות גם ברכבים אחרים שהם הזרקה ישירה.

לא מדובר ברעידות חזקות.

תבדוק שכל הצינורות,של הפילטר אויר ,טורבו,מחוזקים למקום שלהם,נשמע שהרכב שלך סוחב אויר מאיפשהו.

לי באחד המוסכים אחרי החלפת פילטר אויר השאירו את הצינור יניקת אויר למנוע מנותק לחלוטין והרכב לא עבד עגול עד שגיליתי את זה.

אני אנסה להסתכל, אם היה משהו מנותק לחלוטין בטח הייתי רואה. יהיה לי קשה לאבחן משהו שלא סגור הרמטית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1277 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...