Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הונדה ג'אז 2005 עם צריכה גבוהה של דלק

D.a123
שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם ותודה מראש לעוזרים .

אחותי קנתה לא מזמן הונדה ג'אז 2005 עם 157k ק"מ הרכב נוסע סבבה והכל אבל שותה דלק , האם זה הגיוני לדגם הזה ??

לפי מה שהבנתי הוא דגם מאד חסכוני בגלל הגיר הרציף וגם מנוע קטן והכל....

במבחן שעשיתי ייצא לי באזור ה1/11 משולב למרות שאני מרגיש שזה קצת יותר באזור ה1/9-10 מה יכול להיות הגורמים ? תודה לעונים 😊

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן ואופי הנהיגה העירונית? או רגל כבדה על הגז?

או אולי פילטר הדלק נשחק ויש להחליפו?

לפעמים זה גם בגלל פילטר אויר שחוק הגורם לצריכה מוגברת

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה לפי מחשב הדרך או לפי הצריכה במשאבה? האם זה לפי מיכל אחד או על פני תקופה.

וכמובן, מה שכתב המחליף: נהיגה עירונית או בכביש הפתוח, בהרים או במישור, עם רגל כבדה או רגועה, כל אלה משפיעים מאד על צריכת הדלק. צריכה של 10 קמ"ל סבירה לגמרי לרכב בגודל הזה אם היא ממעטת לצאת מהעיר, אבל גבוהה אם רוב הדרך בכביש המהיר בלי פקקים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, המחליף כתב:

יתכן ואופי הנהיגה העירונית? או רגל כבדה על הגז?

או אולי פילטר הדלק נשחק ויש להחליפו?

לפעמים זה גם בגלל פילטר אויר שחוק הגורם לצריכה מוגברת

היא נוהגת בעיקר בינעירוני ונוסעת ברגוע...

יכול להיות שזה פילטר דלק אני גם חשבתי על זה אבל יש דרך לבדוק שזה באמת פילטר דלק?

לפני 16 דקות, sperial כתב:

האם זה לפי מחשב הדרך או לפי הצריכה במשאבה? האם זה לפי מיכל אחד או על פני תקופה.

וכמובן, מה שכתב המחליף: נהיגה עירונית או בכביש הפתוח, בהרים או במישור, עם רגל כבדה או רגועה, כל אלה משפיעים מאד על צריכת הדלק. צריכה של 10 קמ"ל סבירה לגמרי לרכב בגודל הזה אם היא ממעטת לצאת מהעיר, אבל גבוהה אם רוב הדרך בכביש המהיר בלי פקקים.

1.לפי חישוב של כמות הקילומטרים שנסעתי עם פול טנק אחד חלקי כמות הליטרים במיכל ויצאה לי התשובה.

2.לפי תקופה של קרוב לחודש וחצי

כמו שציינתי היא נוסעת ברגוע בדרך כלל בכבישים מישוריים בעיקר בבינעירוני בלי הרבה פקקים אם בכלל...

עריכה אחרונה על ידי D.a123
טעות
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בארץ יש מלא אם לא הרוב שכל הידע שלהם עובר בסגנון: "מאב לבן" "סיפורים ואגדות".

תראה את הסרטון ותגיד לי אם יש פילטר או אין. (לא משנה שזה 09)

טויוטה פריוס 1.8 2009

יונדאי גטס GLS 2006

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Seeזהו אחי ראיתי גם לפני הרבה סרטונים משהו לא הגיוני לי בזה שאין וגם אפילו הוצאתי את הפלסטיקה לראות את זה באמת אבל הוא אומר לי שיש שם רק משאבה בלי פילטר 

אז אמרתי לו שהחלק הקטן זה פילטר....

בכל מקרה אני אחליף רק אני צריך להשיג את החלק

תודה רבה לכולם אני אעדכן אם הסתדר אחרי הפילטר דלק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 שעות, yosilogen כתב:

בארץ יש מלא אם לא הרוב שכל הידע שלהם עובר בסגנון: "מאב לבן" "סיפורים ואגדות".

תראה את הסרטון ותגיד לי אם יש פילטר או אין. (לא משנה שזה 09)

דיברתי עם עוד כמה מקומות של חלפים ואמרו לי שרק בחברה אפשר להחליף או במאיר מישהו יודע למה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1359 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...