Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ג'ולייטה - מישהו יכול להאיר את עינינו

erezger
שימו לב! השרשור הזה בן 1067 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מעדכן שהייתי במרכז שירות דניאל, אחלה שירות שם כרגיל (יעקב אלוף)

אובחנה תקלה בשסתום עוקף טורבו (ווסטגייט).

מכיוון שעשיתי שיפוץ טורבו אצל איציק, רציתי לדעת אם ווסטגייט נכלל באחריות של השיפוץ, מתכנן ללכת אליו מחר...

מה אתם הייתם עושים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 1.5.2021 בשעה 23:29, Blap כתב:

מעדכן שהייתי במרכז שירות דניאל, אחלה שירות שם כרגיל (יעקב אלוף)

אובחנה תקלה בשסתום עוקף טורבו (ווסטגייט).

מכיוון שעשיתי שיפוץ טורבו אצל איציק, רציתי לדעת אם ווסטגייט נכלל באחריות של השיפוץ, מתכנן ללכת אליו מחר...

מה אתם הייתם עושים?

ווסטגייט לא נכלל השיפוץ טורבו בדרכ, אבל הוא נבדק בתהליך של השיפוץ אחרת איציק לא היה משחרר אותך והיית יודע על זה.

הייתי פונה לאיציק שוב.

בכל מקרא, עבר זמן מההודעה, אז מניח שכבר התקדמת ותיקנת, עדכן אותנו מה יצא וכמה עלה

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן פניתי אליו שוב עם האבחנה של מוסך דניאל, הוא ניגש כדי לבדוק את השסתום ואז גילה צינורית וואקום קטנה קרועה (מתחברת לטורבו שם איכשהו), הוא החליף, לקח 100 ש"ח והאוטו נוסע כרגיל.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם 

התייעצות עם החבר'ה שקנו לאחרונה אלפא - מספיק לקחת את הרכב לבדיקה אצל מיכאל מתל אביב ?  הוא עושה בדיקה מלאה של כל הרכב ? או שאתם ממליצים על מקום אחר שעושה בדיקה מקיפה של כל האוטו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע לגבי מיכאל ספציפית, אבל אם יש לך אפשרות לקחת את הרכב לבדיקה באחד המוסכים המומחים זה כנראה עדיף על מכון בדיקה ״רגיל״.

אני יודע שגם אוטו איטליה ואיציק אלפא עושים בדיקות לפני קנייה.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי בדיקה אצל אבי מהתלתן, מניח שגם מיכאל עושה.
המוסכים המתמחים מכירים את הנק' חולשה ונוגעים באלפות יום יום, לכן יודעים מה לחפש, יותר מזה אם האלפא שאתה רוצה היתה מטופלת באחד מן המוסכים המתמחים-זה יתרון משמעותי מבחינתי ולגבי זה מספיק. אך המוסכים לא מבצעים בדיקת חשמל מקיפה, קומפרסיה למנוע ו4 גזים למשל, המדד הוא הניסיון שלהם והתחושה בנסיעת מבחן שהם יעשו.

לכן תלוי איזו אלפא ושנתון.

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכם אני כנראה אלך לאוטו איטליה לבדיקה מדובר על ג'ולייטה שנת 2015 

שאלה נוספת - למישהו יצא להחליף דאשבורד שהתנפח ? יודעים מה העלות ואיפה אפשר לתקן במידה וצריך ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אחד מן המחלות של הרכב שהחברה תיקנה בחינם לגולייטות עד בני 5 שנים ובתנאי שהיה קרע, עלות סביב ה10K, אם תמצא יד 2 תוכל לחסוך, בכל מוסך אפשר, תשאל את גיא מאוטואיטליה כשתבדוק אצלו.

כתבת שהוא מנופח ולא התפוצץ, ככה שזה עוד סביר, תקפיד לשים סוכך הגנה מהשמש בחניה ואני בדיוק מכין סוכך תהיה קבוע, אעלה את התוצאה בקרוב לפוסט סקירה ואחזקה.

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...