Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מידע חסר לגבי C3 לפני קנייה

sovaor
שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

אני מחפש סופר מיני לאישה ולתינוק. לשימוש עירוני ונסיעות קצרות. ממש נדלקנו על ה-C3 (גרסת 2017) ומקריאה בפורום יש כמה שאלות פתוחות שרציתי לדעת:

1. בעיות ידועות ונפוצות: נתקלתי פה באנשים שהתלוננו על בעיה בגיר (שדורש עדכון תוכנה) וצניחת טורים. השאלה אם יש משהו שקורה בחלק גדול מהמכוניות שעליי לחשוש ממנו. מניח ש-5 שנות אחריות אמורות לתת לי ראש שקט יחסית.

2. מערכת בטיחות: ממה שראיתי בהודעה מ-2018. ה-C3 התחילה ללא מערכות מקוריות להתרעת מרחק, בלימת חירום והתרעה על סטיה מנתיב, אלא רק עם מוביליי.

מאיזה שנה כבר קיימות המערכות הללו?

3. עלות תחזוקה: לא ראיתי מישהו שפירסם פירוט. האם היא משמעותית יקרה מהמתחרות האסייאתיות שלה?

4. (ואולי הכי מדאיג) היצע המכוניות: לעומת האיביזה או ה-I20, יש מעט מאוד C3 ביד 2. מניח שזה בגלל המוניטין הצרפתי. ב-2018 חלק מאנשי הפורום רשמו שצפויה ירידת משמעותית בעקבות כך. האם יש היום קצת יותר מידע לגבי התנהגות המחירים? הייתם ממליצים לקנות רכב בן שנה/שנתיים ולא חדש? 

מעבר לכך, אנחנו לוקחים בחשבון את העניין של חווית הנהיגה הפחות דינמית, רעידות בתחילת הנסיעה וכו'. לצרכים שלנו זה פחות קריטי.

אם יש עוד פרמטרים שחשוב שאדע, אשמח לשמוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2.מערכות בטיחות התווספו באזור מאי 18.

4. תלוי כמה זמן אתה הולך להחזיק את הרכב.

זוויות הגלגול מורגשות אבל מצד שני אתה מקבל נוחות  נסיעה מהטובות בקטגוריה (לדעתי לפחות). הייתי מנסה לעשות נסיעת מבחן לפני ולראות אם הרעידות מפריעות או לא. 

בנוגע לחדש, אמורה להגיע מתיחת פנים לארץ מתישהוא .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, yoav911gt2 כתב:

2.מערכות בטיחות התווספו באזור מאי 18.

4. תלוי כמה זמן אתה הולך להחזיק את הרכב.

זוויות הגלגול מורגשות אבל מצד שני אתה מקבל נוחות  נסיעה מהטובות בקטגוריה (לדעתי לפחות). הייתי מנסה לעשות נסיעת מבחן לפני ולראות אם הרעידות מפריעות או לא. 

בנוגע לחדש, אמורה להגיע מתיחת פנים לארץ מתישהוא .

תודה על התגובה! 

בעקבות מה שרשמת, כנראה אחפש C3 יד שניה אחרי מאי 18.

תוכל לפרט לגבי 4? אני מניח שהרכב יהיה איתנו 4 שנים give or take

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה מאוד עד בלתי אפשרי לצפות ירידת מחירים בעתיד.
That being said יש מותגים עם שמירת ערך טובה מאחרים, לצורך העניין סביר להניח שמאזדה 2 או הונדה ג’אז ישמרו על ערכן מעט טוב יותר.
במקומך הייתי רוכש C3 בת שנה שנתיים, אחרי ספיגה של ירידת ערך כלשהי, ככה תהנה ממחיר קניה נמוך יותר ופחות תתבאס מערכה העתידי שעשוי להיות נמוך מחלק מהמתחרות.

לדעתי דווקא העובדה שהרכב לא מאוד נפוץ לא פוגעת בערך, ואולי אף עשויה להפוך אותו ליותר מבוקש.
העובדה שהוא לא נפוץ בליסינג גם כן עשויה לסייע בעניין הסחירות העתידית.

לדעתי הC3 רכב מקסים, עם עיצוב ייחודי ושיקי. נהנתי מאוד עם אחת שכורה בחול לפני כמה שנים, לדעתי מבין הרכבים בסגמנט היא מהמוצלחות, בעיקר לאנשים שלא מחפשים חווית נסיעה מאוד דינמית.

בהצלחה!

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

C3 רכב כייפי

ישנן מערכות בטיחות מקוריות כבר מ-2017 בדגם PK, ללא בלימה/התראה אוטונומית.

לא נתקלתי בתקלות ברכב, גם לא בגיר.

התחזוקה לדעתי במחירים של כל מכונית מקבילה, לא נתקלתי במשהו חריג.

ט.ל.ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם במודל 2017 יש מערכת להתרעה על סטייה מנתיב.
אני נהנה מאוד מהנהיגה על הרכב, ממליץ ללכת על גרסת ה-PK המאובזרת יותר. אני רכשתי כזאת לפני שנה וחצי (נובמבר) ב-75 אלף עם 20 אלף ק"מ אם זה יעזור לך להבין את ירידת הערך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 2.6.2020 בשעה 15:58, gilgil28 כתב:

גם במודל 2017 יש מערכת להתרעה על סטייה מנתיב.
אני נהנה מאוד מהנהיגה על הרכב, ממליץ ללכת על גרסת ה-PK המאובזרת יותר. אני רכשתי כזאת לפני שנה וחצי (נובמבר) ב-75 אלף עם 20 אלף ק"מ אם זה יעזור לך להבין את ירידת הערך.

מה לגבי אמינות וטיפולים? נתקלת במשהו חריג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 4.6.2020 בשעה 09:42, sovaor כתב:

מה לגבי אמינות וטיפולים? נתקלת במשהו חריג?

שום דבר, מדובר על רכב שנמצא 3 שנים על הכביש, אין סיבה שיקרה משהו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1393 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...