Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מד קרינה (למדידת דירה בקרבת קו מתח גבוה)

Moonlight Theory
שימו לב! השרשור הזה בן 1432 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייב לומר שמוזר לי שבשכונת מגורים חדשה בכלל נותרו קוי חשמל עיליים. במקומות בהם אני גר ב-30 השנים האחרונות - ואולי יותר - קוי החשמל תת קרקעיים. אמנם נותרו כמה שנאים על עמודים, אבל הם מנותקים ונותרו רק כדי לכער את השכונה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אקבל כתובות אשתדל ללכת לדגום את המקומות בעצמי ואצרף צילומים של החשודים

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרחם על פותח השרשור.

מלים (קישקושים) כמים, והמלצה אין.

לא תצא ראש. פה כל אחד מתיימר לייעץ ולהציג את ה'שני שקל' שלו.

בזמנו עבדתי על גג שסביבו הותקנו הרבה אנטנות סלולריות. כמובן שחברת הסלולר הבטיחה להנהלת הבניין שהכל תקני.

היה לי אז חבר שעבד בחברה ביטחונית מובילה, והוא השאיל לי מכשיר מיטלטל שעבר (כמובן) כיול מעבדתי מוקפד.

המדידות שבצעתי העלו שבמובהק וללא עוררין היה קטע בגב האנטנה (שהטרידה אותי במיוחד) שחרג בהמון מהמלצת התקן. זה קרה לדעתי כי היא לא הייתה ניצבת לאזור בו מדדתי ואני חושב שבגלל מגבלת הכיוון של אונת ההקרנה, השידור באזור זה היה בעוצמה חריגה. הבעיה הייתה שזה היה סמוך למעבר בין שני קטעי גג והיה צורך לפעמים לעבור שם.

אז לך עם התחושה שלך. גם אם המכשיר לא ליגה א' זה כנראה עדיף על כלום. אני מקווה שבכל מקרה תקבל משהו שיהווה בסיס להשוואה.

וכשתסיים את השימוש בו ובאם תרצה אקנה אותו ממך. עוד משהו לאוסף.

יוסי

אה, ושכחתי להוסיף.

יישר כוח על המאמץ.

יוסי

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינתי לאחר ההבהרה, עבור קרינה בלתי מייננת המכשירים מספיק טובים כל עוד כתוב מה טווח הסטייה שלהם, אבל החוכמה היא היכן למדוד.

אגב בד"כ קרינה בגב האנטנה של סלולר (שהיא כיוונית) מעידה ככה"נ על תקלה או מיקום לא נכון.

היו לנו בצבא כמה כאלה שהוחלפו כיוון שלא היו תקינות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות, זה בערך הגורמים שאני גם מעריך שמשפיעים על הקרינה, אני מניח שתופעה של רפלקציה פחות רלוונטית (לגמרי שולף מהמותן שלא תבקשו ממני מקור) אז אני מחפש בעיקר פגיעה ישירה.

אני יודע שבמרחק אפקטיבי (ניצב לשני הקווים, שהם עצמם מקבילים זה לזה) של כ-130 מטר מקו 400 וכ-90 מטר מקו ה-161 מדדו באחת הדירות כ-1 מיליגאוס בתוך החדרים וכ-2 מיליגאוס במדידה ישירה (לא יודע כמה חדרים פנימה, כלומר כמה מחיצות/קירות ומידע רלוונטי נוסף).

כנראה הבנתי לא נכון אבל אם זה אכן מעניין מישהו מכם ברמה כזו אז יכול להסביר במדויק איפה הקווים, וגם לשלוח מיפוי מדידות שפורסם על ידי תושבים שנאבקים על העתקת הקווים.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

MX-5T 05>911 S 08>S2000 07>S2000 06>S2000 08>Mazda 6 05+Z800 14+Polo 98>Suzuki Splash 09 :cry:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לשלוח לי מה שנראה לך רלוונטי כולל כתובות ומיקומי האנטנות (אפילו בפרטי אם בא לך)

בתור תושב השכונה אשתדל לקפוץ למקום ואפילו לשלוח לך תצלומים והערכות ללא מדידות.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ע"פ מקור מבין עניין שנמצא בחזית התחום בארץ ובעולם, לחברת חשמל "זול" יותר להזיז קווים במקומות מסויימים מאשר להתעסק עם כל הרעש והצלצולים של ציבור "מופחד".

אם יהיה מספיק "רעש" על 5G גם אותו יוציאו מחוץ לאיזורי המגורים.

לא הייתי מכניס את המרחק מהקווים לשיקול בבחירת הדירה, אלא אם כן בדירה מסויימת הקו תקוע לך מול הפנים והורס את הנוף.

מכשיר איכותי עולה לא מעט ומצריך ידע והבנה ולכן לא הייתי קונה במקומך מכשיר שכזה.

יש בגוגל המון בודקים, כל אחד מהם יכול לתת לך תוצאות ממכשיר מדידה.

Sent from my Redmi Note 5 using Tapatalk

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים היטב את קווי המתח באורתופוטו ב-govmap. אפשר להעזר בכך בתור כלי לסינון ראשוני.

לפני כשעה, sperial כתב:

חייב לומר שמוזר לי שבשכונת מגורים חדשה בכלל נותרו קוי חשמל עיליים. במקומות בהם אני גר ב-30 השנים האחרונות - ואולי יותר - קוי החשמל תת קרקעיים. אמנם נותרו כמה שנאים על עמודים, אבל הם מנותקים ונותרו רק כדי לכער את השכונה.

מדובר על קווי מתח עליון. לא מטמינים אותם למעט בנסיבות מאוד נקודתיות, עקב עלות אסטרונומית.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • אהבתי 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...