Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הרכב האולטימטיבי לסבא וסבתא

shakedi
שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בנוגע לצבע ראינו גם רק בתמונות, מקווה שבמציאות זה יראה טוב באותה המידה.

וכן אני מאמין שעבורם זה באמת הרכב המתאים ביותר מבין מה שבדקנו.

בנוגע למזגן ב2008 הוא כן עבד איכשהו, מאמין שהדליקו אותו עם הכפתורי קיצור שנמצאים על הפסנתר מקשים הזה, בכל מקרה שליטה על הטמפ׳, עוצמה כיוון זרימה כמובן לא היו זמינים.

מעניין מאוד אם באמת היה מדובר בבעיה נקודתית או בעיה לאור החום הקשה שהיה היום...

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתחדשו! 

הייתי ממליץ לשדרג לסטייל. 

הבדל מחיר לא גדול, אבזור עשיר ושוק עתידי טוב יותר (לא דגם ציי רכב). 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי להם, אבל עדיין ההפרש במחיר היה של 10k עבור דברים שהם תכלס לא באמת צריכים, הדבר היחיד שדיבר אליהם היה הkeyless אבל זה לבד לא שווה את התוספת.
מקווה שבבוא העת הנתונים של הרכב יהיו מספיק טובים כדי להתגבר על עדר הליסינג [emoji846]

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצעתי להם, אבל עדיין ההפרש במחיר היה של 10k עבור דברים שהם תכלס לא באמת צריכים, הדבר היחיד שדיבר אליהם היה הkeyless אבל זה לבד לא שווה את התוספת.
מקווה שבבוא העת הנתונים של הרכב יהיו מספיק טובים כדי להתגבר על עדר הליסינג [emoji846]
חבל, הkeyless התברר לי (כמוגבל בהליכה) כברכה משמיים - לא צריך לעמוד, להתבחבש בחום/בגשם, לחפש את המפתח וללחוץ על הכפתור הטיפשי הזה.
כנ"ל ביציאה, בטח כשאתה סוחב דברים ואין לך ידיים פנויות או עם התנועתיות הדרושה.

אני יודע שלאדם רגיל זו פעולה טריוויאלית ביותר אבל בשבילי ה keyless הוא feature חיוני בכל רכב.

(רק מעיר כי דיברת על גובה שבד"כ בא עם הגבלות בתנועה ובהקשר לגיל)

Sent from my Pixel 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על השיתוף!
אני מסכים איתך שזה פיצ׳ר נהדר וקשה להסתדר בלעדיו אחרי שמתרגלים.
בנוגע לנגישות, שניהם שמורים במצב טוב [emoji51] עניין הגובה בא כדי לשפר מעט את איכות החיים וגם למנוע דפיקות מדרכה מעצבנות.
אם השדרוג לדגם הסטייל היה טיפה זול יותר מאמין שהם היו הולכים על זה, מקווה שלא יצטערו על זה בהמשך.

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום
לפני 15 שעות, shakedi כתב:

היום היינו בפיג׳ו בנסיעת המבחן ל2008.

בוקר טוב,

קראנו את הסיכום שלך בעניין רב (וגם בצער).

אנחנו מודים לך על ההערות וההארות שציינת, ויכולים לעדכן שאנחנו לומדים את כולן על מנת להפיק לקחים, להשתפר, ולוודא כי אירועים אלו לא יחזרו. 

הפיג'ו 2008 החדשה היא ללא ספק מהמובילות בסגמנט, ומייצרת חווית נהיגה ונסיעה מרשימות. 

אנחנו מזמינים כל מי שמתעניין ברכב להיכנס אלינו, לשבת עם נציגי פיג'ו, לבצע נסיעת מבחן ולהתרשם.

מי שירצה לחזור ולעדכן על החוויה - נשמח. 

מאחלים לסבתא וסבא שנים של נהיגה בטוחה,

בברכה,

צוות לובינסקי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, קבוצת לובינסקי כתב:

בוקר טוב,

קראנו את הסיכום שלך בעניין רב (וגם בצער).

אנחנו מודים לך על ההערות וההארות שציינת, ויכולים לעדכן שאנחנו לומדים את כולן על מנת להפיק לקחים, להשתפר, ולוודא כי אירועים אלו לא יחזרו. 

הפיג'ו 2008 החדשה היא ללא ספק מהמובילות בסגמנט, ומייצרת חווית נהיגה ונסיעה מרשימות. 

אנחנו מזמינים כל מי שמתעניין ברכב להיכנס אלינו, לשבת עם נציגי פיג'ו, לבצע נסיעת מבחן ולהתרשם.

מי שירצה לחזור ולעדכן על החוויה - נשמח. 

מאחלים לסבתא וסבא שנים של נהיגה בטוחה,

בברכה,

צוות לובינסקי

הרעיון של נציג רשמי של יבואן כאן בפורום מבורך. זו יכולה להיות דרך טובה להתייחס בצורה מקצועית למה שרושמים כאן.

תגובה כמו זו שמנוסחת כהודעת דוברות - לפחות לי מרגישה פספוס. 

ואם כבר הפקת לקחים, השארתי פרטים לנסיעה על 3008/C5 ושלוש פעמים התקשרו אלי ביומיים האחרונים רק בשביל להגיד לי שXX תתקשר לתאם לי נסיעת מבחן עוד כמה דקות.

אז לא, היא לא התקשרה ותכלס 3 טלפונים שונים על השארת פרטים באתר זה אפילו מטריד.

מזל שהמוצר שלכם טוב אז נחכה בסבלנות 😀

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקביל להודעה שהם רשמו פה נשלחה אלי גם הודעה פרטית עם בקשה לשיחת טלפון כדי לשאול עוד פרטים.
בינתיים הם לא חזרו אלי אבל אעדכן כשיהיה במה 🙂

וכן אין ספק שמזלם הוא שהמוצר שהם מוכרים הוא טוב, כי אם אני צריך להשוות את היחס הכולל שקיבלנו אצל צ׳מפיון מוטורס כולל בקיעות הידע של נציגי השירות, נסיעת המבחן וסגירת העסקה מצבם של לובינסקי לפחות למי מה שאני התרשמתי לא טוב.

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסוכנות של צ'מפיון היו לארג'ים איתכם, ובסוף זה השתלם להם. תתחדשו!

אמנם בדיעבד אבל בכ"ז, שקלתם גם C4 קקטוס? שיכוך הרבה יותר טוב/נוח מהקאמיק ואחריות 5 שנים (בטח שילמתם עוד 1000 ש"ח וקיבלתם 3 שנים אחריות במקום שנתיים. אם לא עשיתם, לפי דעתי שווה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מתחיל מבצע בסקודה בעוד יומיים. 

האם קיבלתם את ההטבות שיהיו? 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוגע לקקטוס עברנו באולם תצוגה של סיטרואן והראתי להם את הרכב, האם שעם הקטטוס יש לי נסיון רב, אבא שלי מחזיק אחת מספר שנים וכ-150 אלף ק״מ. הקקטוס היה מעט מינימאליסטי מדי עבורם, בעיקר עניין החלונות מאחורה. במעבר לזה הוא סובל מהיעדר מערכות בטיחות מתקדמות... חבל כי בעיני העיצוב של הגרסה המחודשת מוצלח מאוד.
מעבר לזה ייצור הקקטוס בקרוב יסתיים מה שבטח לא יעשה טוב מאוד לירידת הערך.

כמובן שהוספנו שנת אחריות שלישית בסקודה, לא מבין איך אפשר לוותר על זה האמת.

בנוגע להטבת רכישה, כן קיבלנו אותה למרות שהמבצע כביכול עדיין לא התחיל, ההנחה הסופית שקיבלנו היתה 6000 ש״ח בלי קשר לרמת גימור/מנוע ועוד 20% הנחה על אביזרים (שלא לקחנו)

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנחה מאיזה נקודת מוצא? אני הזמנתי לפני 10 ימים ארונה, חישוב המחיר (כולל אגרת רישוי וכל ההתקנות) היה קרוב ל-120 אש"ח, ואז הנחה של כ-9000 ש"ח ומחיר סופי 110 אש"ח. איך זה בהשוואה למבצע של השבוע הבא?

ודרך אגב, המכונית הגיעה היום. טרם נהגתי בה, אבל התאמתי אותה לאשתי. אין מה לדבר, ממשק המשתמש עדיף על זה של ה-308 והקקטוס עליהן נהגתי לפני כשנה בשווייץ, הרבה הרבה יותר אינטואיטיבי. מצד שני, אמצעי הריגול של צ'מפיון נראים לקוחים מגוגל.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדשו!

לדברי הסוכנות הם נותנים את ההנחה מהמבצע הנ״ל כבר תקופה אבל רק עכשיו המבצע החל רישמית[emoji2369]

בכל מקרה ההנחה היתה ממחיר המחירון, בסופו של דבר כולל אגרת רישוי והרחבת אחריות לשנה המחיר יצא סביב ה-121k

יכול להיות שבסיאט נתנו הנחות גדולות יותר כי הדגם ותיק יותר, או שפשוט יכולנו ללחוץ יותר

על איזה אמצעי ריגול אתה מדבר?

VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...