Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לתוכנה וקויילאוברים/קפיצים לפורד מונדאו טיטאניום.

שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

אני מעוניין בחודשיים הקרובים לבצע מקצה שיפורים קל שיכלול תוכנה ושיפור התנהגות.

בקשר לתוכנה אשמח לקבל המלצה מכם,ולגבי קפיצים וקויילאוברים אין לי ידע כלל בנושא ואשמח לקבל המלצה לסט לא יקר ובכלל לדעת מה טווח המחירים שלהם.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, GTI33 כתב:

אני מנחש שלא מדובר בניסאן GTR, אם תספק אינפורמציה לגבי סוג הרכב, והתקציב אולי יוכלו לסייע לך

טעות שלי,מדובר בפורד מונדאו טיטאניום 2.0 טורבו 2011.לגבי התקציב אין לי סדר גודל כי אין לי באמת מושג מה טווח המחירים של קויילאוברים,קפיצים ותוכנה. תוכנה בכל מקרה אעשה בחודשיים הקרובים והשאר במידה והסכום לא יהיה משתלם עבורי ארד מהנושא לבנתיים.

אציין שחלק מהנסיעות שלי הן בלילה ואני נהנה "לתקוף" פניות והנסיעה לעיתים אגרסיבית.

עריכה אחרונה על ידי NissanGTR
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחיל בהתקנת תוכנה (הייתי הולך על קאסטום אצל דני ממקס טיוינינג) , לאחר מכן צמיגים אוחזים וסט ברקסים חדשים שיכולים לעצור את הבהמה הזו.

בהתאם לצורך באחיזה ויציבות תחשוב האם יש צורך בקוילאובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צמיגים טובים זה בהחלט משהו שכדאי להתחיל ממנו, קורס לנהיגה מתקדמת גם יספק הרבה אם טרם עשית משהו כזה, אני לא מכיר את יכולות בלימה אבל רפידות ספורטיביות, החלפת נוזל בלם עשויים לעזור בתור התחלה.

אני דווקא הייתי מתחיל בפן ההתנהגות לפני הוספת הכוח.

כוח יש לרכב (203\240 סוס תלוי בגרסה), מה גם שככה תוכל לשמור קצת יותר על הגיר.

אני לא בטוח אילו חברות מציעות קויילאוברים למונדיאו, אבל זה משהו שדי פשוט לבדוק, אם לא קויילאובר אז גם סט בולם קפיץ משודרג יכול להוות פתרון התנהגותי, כמו כן הייתי חוקר בחו''ל מה אנשים עשו על מנת לשפר את ההתנהגות, מה נקודת התורפה שלהן (רכות מדי\ זוויות גלגול גבוהות\ האם יש צורך לטפל בשלדה או אפילו להחליף אנטירול למשהו עבה וחזק יותר) כמובן שאין גבול ואתה צריך להבין עם עצמך לאן תרצה להגיע ועל מה אתה עשוי להתפשר,  לדוגמא עשוי לפגוע בנוחות.

בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי GTI33
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד 

הכי פשוט וזמין, זו תוכנה( באזור האלפיים ש"ח ). 

תחליף נוזל בלמים איכותי ובתקן, ההבדל יהיה מיידי. 

צמיגים: תשים זוג איכותי כגון מישליין PS4, כבד בכיס, אבל אתה תוכל לתקוף ככרות כאילו אין מחר. 

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראשית תודה לכולם.

החלפתי צמיגים לפני כשבועיים למישלן פרימסי 4,הרכב מרגיש נהדר אבל בכל זאת הרכב לא קל והייתי רוצה לחדד את ההתנהגות ואתחיל בנוזל בלמים ורפידות ואשקול לקחת גם קורס נהיגה מתקדמת.

מה העלויות של סט בולם קפיץ טוב(לא הכי טוב)?ובכלל יש לכם המלצות לעסקים שניתן לרכוש את החלקים(נוזל בלמים,רפידות,ברקסים,בולמים וכו')?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

תתחיל בקורס נהיגה. תשפר קודם כל את הנהג אחר כך את הרכב.

קח בחשבון שתכנה ובלמים וגם צמיגים לא יהיו בעיות בהמשך לעבור טסט. קוליאוברים עשויים להיות אתגר במידה ובוחן יחליט פתאום שעשית "שינוי מבנה" ויכשיל אותך בטסט. 

במידה ואתה מחליט ללכת גם על קוילאוברים נסה לצבוע לצבע "מקורי" שחור על מנת שלא ימשכו את העין. 

כל צבע אחר (צהוב,אדום) גורם לבוחנים חדורי מוטיבציה להתעלל בבעלי הרכב. 😬

אני נהגתי ב 3 דורות של מונדאו 2002-2007-2011, הרכב בכל מקרה נוטה לתת היגוי, לכן המלצתי - שפר קודם את הנהג 

Ford_Mondeo_MDC2006_7.thumb.jpg.27fc9b1586807c3272fb86a9a6d931d3.jpg

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1442 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...