Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

באופניים לאיזה צמיג כדאי להחליף, אם בכלל כדאי

Ron Poh
שימו לב! השרשור הזה בן 1537 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי את האופניים GT AVALANCHE Comp, באופניים מורכבים הצמיגים wtb Transition, 29 x 2.25
הרכיבה שלי ברובה עירונית ו/או בכבישי כורכר קלים, בנוסף יש לציין שגם בעיר אינני אוהב לרכב במהירות רבה ומהירות של 30 קמ"ש כבר מרגישה לי מספיק מהירה.
אני שוקל להחליף את הצמיג האחורי בלבד לכזה שמותאם יותר לעיר, כך שישאר הצמיג הקדמי אגריסבי יותר שיעזור בשטח אך האחורי שיתגלגל בייתר קלות.
הצמיג תקין וטוב ולא עשה הרבה ק"מ, הסיבה היחידה שאני רוצה להחליפו היא עבור קלות ברכיבה בפחות מאמץ, האם כדאי בכלל להחליף או שחבל על הכסף?

חשבתי על שני צמיגיםSERFAS Driffter 29x2.0

צמיג עיר ARISUN METRO TROOPER

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאוד כדאי.
בדיוק כמו שלא תיסע עם צמיג שטח 100% ברכב שנוסע רוב הזמן על אספלט, לא כדאי לעשות כך באופניים.

ב29" לא אמורה להיות לך בעיה למצוא צמיגים יותר צרים עם פרופיל שמתאים לכביש ושטח קל. 

אני רוכב על 26" ונאלצתי להזמין מחו"ל את הצמיגים שרציתי. השינוי בין צמיגים רחבים מדי שהיו אצלי בהתחלה לצמיגים צרים הקל מאוד על הרכיבה.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 48 דקות, amosbmw כתב:

מאוד כדאי.
בדיוק כמו שלא תיסע עם צמיג שטח 100% ברכב שנוסע רוב הזמן על אספלט, לא כדאי לעשות כך באופניים.

ב29" לא אמורה להיות לך בעיה למצוא צמיגים יותר צרים עם פרופיל שמתאים לכביש ושטח קל. 

אני רוכב על 26" ונאלצתי להזמין מחו"ל את הצמיגים שרציתי. השינוי בין צמיגים רחבים מדי שהיו אצלי בהתחלה לצמיגים צרים הקל מאוד על הרכיבה.

השיקול לגבי חתך 2.0 הוא להישאר עם אותה פנימית כפי שיש לי כיום.
בצמיגים שציינתי גם הקוביות יותר שטוחות וגם הרוחב יותר קטן, כך שאני צופה לגלגול יותר מהיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, tanga כתב:

עמוס, איזה צמיגים הזמנת ? אני גם מתלבט איזה צמיגי עיר 26" לקנות - 1.5, 1.75 או אפילו יותר, כמו צמיגים של אופני קרוזר

Continental Race King

• רעיון טוב! 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על ההלפה גם כן. בעבר היו לי כמה זוגות אופניים שהייתי עושה את זה והשיפור הוא משמעותי.

לא רק בגלגול ובשמירת המהירות, אלא גם ברעש מופחת ונסיעה חלקה יותר (פחות ויברציות מצמיגי שטח). להגברת השיפור ממליץ להחליף את שני הצמיגים.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הדגמים.

אבל מהניסיון שלי, אל תלך על צמיגים דקים מדי, כי זה פוגע משמעותית בעבירות בשטח (טיפה של חול בשביל כורכר האהוב אלייך ואתה מתחפר). היו לי כמה סוגים, מ 1.5״ חלקים לגמרי ועד 1.9״. את העבים אהבתי יותר.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, tanga כתב:

עמוס, איזה צמיגים הזמנת ? אני גם מתלבט איזה צמיגי עיר 26" לקנות - 1.5, 1.75 או אפילו יותר, כמו צמיגים של אופני קרוזר

אני שלוש שנים עם מישלין Country Rock ואני מאוד מרוצה. עלו לי גרושים (איזור ה 90 לשני צמיגים, הוזמנו מ bike24 בזמנו).

מהירים מאוד על כביש ומדרכות, עם פידבק ממש טוב על האחורי (אם כי אחיזת בלימה בינונית) ועמידות טובה בפני תקרים. על כורכר גם אין שום בעיה לרכב איתם.

עריכה אחרונה על ידי Ooga
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...