Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 בזמן הקורונה

GaT
שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרבה מאוד אנשים לקחו הלוואות לקנות ג'יפים בחודשים הקרובים הג'יפים האילו יצאו למכירה כדי שיהיה כסף לשלם משכנתא ולקנות אוכל,אנשים יחזרו למימדים הטיבעיים שלהם.

גם אם יש לי כסף לקנות ג'יפ בלי הלוואות כל חיי חייתי בצניעות ונסעתי במכוניות פשוטות וזולות שעושות את העבודה 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזיכרון של האנשים מאוד קצר.

לא אתפלא אם חודשיים אחרי שיעבור כל הבלאגן. המוני אדם שוב פעם ירוצו לקנות טוסונים וספורטאזים... ללא כל זכר, למשבר שהיה.

• רעיון טוב! 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, or tesler כתב:

הזיכרון של האנשים מאוד קצר.

לא אתפלא אם חודשיים אחרי שיעבור כל הבלאגן. המוני אדם שוב פעם ירוצו לקנות טוסונים וספורטאזים... ללא כל זכר, למשבר שהיה.

להערכתי זה יקח הרבה יותר מחודשיים,בחודשים הקרובים ניראה מאות אלפי מובטלים שאוכלים את החסכונות שלהם ונילחמים להביא אוכל הביתה ולשלם משכנתא או שכירות ,אוכל וקורת גג הם צרכים קיומיים וחשובים יותר מג'יפ נוצץ

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בזמנים כאלה של אי ודאות מדרגה שניה ושלישית, לקנות רכב בכמה עשרות K זה לא הצעד הכי חכם שמישהו יכול לעשות,

אבל אם כבר לקנות רכב אז אך ורק מכסף נזיל שיש.

לקנות כיום רכב בהלוואה (עזבו שהריבית תקפוץ בכמה אחוזים טובים) זה התאבדות כלכלית וחוסר אחריות, נקודה.

עריכה אחרונה על ידי TheOne23
  • רעיון טוב! 1

Straight roads are for fast cars, turns are for fast drivers

:-):arrow::idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, levy כתב:

גם אם יש לי כסף לקנות ג'יפ בלי הלוואות כל חיי חייתי בצניעות ונסעתי במכוניות פשוטות וזולות שעושות את העבודה .

כל כך נכון, גם אני נוהג באותה צורה למרות שאני יכול לרכוש כל רכב שאני רוצה - רק שיש לי סדר עדיפות שונה. כלומר רכב יותר זול יעשה עבורי את אתה מטלה, לכן אני רוכש תמיד רכבים יד שנייה, אך מקפיד ( בלי להתפשר בשום צורה) על רכב שמור כולל פנים וחוץ, גם אם הוא רכב של 6/7 שנים על הכביש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף ליוגב - מבחינתי רכב הוא כלי שנועד לשרת מטרה: תחבורה אמינה ליחיד\זוג\הרכב משפחתי. עד לפני עשור רכשתי בדרך כלל רכבים משומשים, בעשור האחרון אני יכול להרשות לעצמי חדשים - אבל מסתפק ברכב המינימלי שישמש את המטרה, ומחזיק בו שנים רבות. לא אוהב את ההתעסקות במכירת ורכישת רכב, וכמובן לא את אבדן הערך של רכב חדש וההתעסקות עם תקלות ברכב שאיני יודע מה עבר עליות טרם רכשתי אותו.

• רעיון טוב! 2
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דיברנו על זה בפוסט דומה של שוק יד 2

לדעת רבים עקב כך שצריך להיפטר מהרכב במהרה, בכדי להחזיר חובות וכלכל את המשפחה, אנשים ימכרו במחיר נמוך משווי השוק.

רכבי ליסיניג רבים יוחזרו לחברה {עיין ערך איקאה שביקשה מכל העובדים להחזיר את הרכבים ואת הפלאפונים?!}

נקווה ונתפלל לימים טובים יותר כלכלית וכי נבואות הזעם כי לחמם של אנשים יעלם מהשולחן לא יקרו.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי מחירי החדשות יישארו יציבים או ירדו בתקופה הקרובה (מימוש מלאי לטובת תזרים) ואח"כ יתייקרו כשהיבואנים יקבלו מלאי חדש.

היבואנים וגם היצרנים יצטרכו להחזיר חלק מההפסדים שלהם וזה יתגלגל לייצור העתידי, שלא לדבר על המדינה שעלולה להעלות מיסים כדי לפצות על הגירעון.

עריכה אחרונה על ידי mh53

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם שער המטבעות, שאיתם קונים היבואנים, זינק. 

אולי סופסוף היבואנים ינהגו בהגינות ולא יעלו מחירים. כפי שלא הורידו מחירים בצניחת הדולר והאירו בשנה האחרונה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תריצו חיפוש על רכבים חדשים (2019 ומעלה) תגלו לא מעט מודעות חדשות של רכבים עם ק"מ מצחיק.
פתאום כולם קיבלו רכב מהעבודה (בימבה של הילד), או עושים רילוקיישן (לבידוד).

אולי אני סתם מדמיין... מקווה מאוד שאני רק מדמיין.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שמתי לב להרבה מאזדות וסקודות (בעיקר 3/6 סופרב/אוקטביה, בהתאמה) בשנתונים 17-20 שמוצעות כרגע בקבוצות היד 2 בפייסבוק. אני לא יודע אם זה ככה הרגיל (בשלושה חודשים שאני בחיפושים פחות פזלתי לכיוון הרכבים הנ''ל אז קשה לי להבחין בשינוי), אבל אכן נראת עליה קלה. אבל אולי זו סתם הטיה של קשב עקב המצב...

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.3.2020 בשעה 16:56, YaronNahum כתב:

הריבית לא תעלה , כנראה. לא כאשר המשק נכנס למיתון. העלאת ריבית רק תגרום להחרפת המיתון.

Sent from ...

תעלה , תעלה וואי וואי כמה שתעלה, לא רק שתעלה גם לא יתנו כל כך מהר מימון.

למעשה כבר עלתה מאוד ברמה שלא היה כבר מספר שנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים. ריבית פרטית אינה קשורה ישירות למיתון אלא משקפת בעיקר את רמת הסיכון של הלוואה. קח לדוגמא אדון יצחק תשובה : עוד לפני משבר קורונה לקח הלוואה אבל הבנקים חששו ולכן נתנו הלוואה בריבית 10% (היום הם מבינים שהיה צריך לדרוש יותר)

מחירי הליסינג יתייקרו מאותה סיבה. ענף הליסינג ממונף בצורה מסוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1334 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...