Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 בזמן הקורונה

GaT
שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

והרי החדשות הטריות ....
מי רוצה מכונית מליסינג? יש כמה שתרצו 

https://www.calcalist.co.il/local/articles/0,7340,L-3803500,00.html

ל"כלכליסט" נודע כי במהלך הימים האחרונים החלו חברות הליסינג בפניות ללקוחות המחזיקים במכוניות ליסינג שהוחזרו - והציעו לחוכרים (כלומר מחזיקי המכוניות בליסינג) מספר מסלולים המאפשרים ללקוח לרכוש את המכונית במידה ויפוטר. המסלולים כוללים תוכניות תחזוקה שיאפשרו ללקוחות להמשיך וליהנות מהשירותים שאותם קיבלו כאשר היו מועסקים, למשל שירותי החלפת גלגל והעברה של הרכב אל המוסך. 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי איוניק 2018 בליסינג דרך העבודה, ועוד שנה מסתיים לי החוזה.

אני שוקל לקנות את הרכב בסיום (כי הוא עם נתונים מושלמים - ק"מ נמוך, נהג יחיד, טופל ביונדאי, עדיין עם אחריות יצרן, לא עבר תיקוני פח/שלדה whatsoever).

שמתי לעצמי מחיר מטרה של 60 אש"ח, שאם ההצעת מחיר שלהם תעבור אותו, אני יורד מהעניין ומחפש פריוס/אוריס.

אבל במצב הנוכחי יכול להיות שעוד יישאר לי עודף מהסכום הזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, vadim6385 כתב:

יש לי איוניק 2018 בליסינג דרך העבודה, ועוד שנה מסתיים לי החוזה.

אני שוקל לקנות את הרכב בסיום (כי הוא עם נתונים מושלמים - ק"מ נמוך, נהג יחיד, טופל ביונדאי, עדיין עם אחריות יצרן, לא עבר תיקוני פח/שלדה whatsoever).

שמתי לעצמי מחיר מטרה של 60 אש"ח, שאם ההצעת מחיר שלהם תעבור אותו, אני יורד מהעניין ומחפש פריוס/אוריס.

אבל במצב הנוכחי יכול להיות שעוד יישאר לי עודף מהסכום הזה.

מעניין איך עשית את החישוב הזה שמביא אותך ל 60 אלף בעוד כשנה. אני לא חושב שהליסינג ילך לפי מחירון יד 2 שזה היום 85.

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מחיר מטרה, take it or leave it

בינתיים הרכב הזה משרת אותי טוב מעולה, ואני רוצה שימשיך לשרת אותי עוד תקופה ארוכה (זאת הפעם הראשונה שיש לי אוטו חדש).

אבל - יש גבול למה שאני מוכן לבזבז, לכן זה המחיר.

מקסימום בסוף תקופה אוכל לתת כיוון לרכב אצל אוויס, למי שירצה לקנות.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, vadim6385 כתב:

זה מחיר מטרה, take it or leave it

בינתיים הרכב הזה משרת אותי טוב מעולה, ואני רוצה שימשיך לשרת אותי עוד תקופה ארוכה (זאת הפעם הראשונה שיש לי אוטו חדש).

אבל - יש גבול למה שאני מוכן לבזבז, לכן זה המחיר.

מקסימום בסוף תקופה אוכל לתת כיוון לרכב אצל אוויס, למי שירצה לקנות.

החישוב שלך הגיוני, על בסיס יד 2  בהנחה שעוד שנה המחירון ירד ב 15% ועל זה יורידו 14% ליסינג תגיע ל 62, שזה מחיר מטרה הגיוני. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא קניתי מעולם מחברת ליסיניג אבל לפי מה שאני קורא בפורום . חברות הליסיג עד היום לא ממש מפחיתות למחירון של ליסינג במיוחד לא במכוניות במצב מעולה כמו שהבחור תיאר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא יפחיתו, שיהיה להם בהצלחה לחפש מקום במגרש, כשהשוק יהיה מוצף באיוניקים שסיימו חוזה ליסינג (בנוסף לכל אלה שנפלטו כשהלקוחות פוטרו/הוצאו לחל"ת).

לי יש condition שאני לא מתכוון לחרוג ממנו.

• רעיון טוב! 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב האחרון שיהיה חסר לרכישה, זה איוניק. מזכיר לי את כמויות הסובארו של שנות השמונים. מגרשים מלאים באיוניק, הכבישים כנ"ל, גם בכלמוביל הרכב שמככב שם זה איוניק.

איוניק הרכב האחרון שהייתי ממהר לרכוש בטח לא כעת.  לדעתי עוד תקופה ממש קצרה השוק יהיה מוצף באיוניק שיורידו את מחירו בצורה משמעותית.

אבל הכל תלוי בקורונה, עד מתי שהיא תישאר איתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שזה קשור בכלל למצב, אבל כמות הפאסט cc שיש למכירה לאחרונה מפתיעה אותי...ראיתי בערך חמישה בשבוע האחרון

Peugeot 206 1.4  2007 manual  (past) 

Fiat Panda  1.2  2011 manual (present)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך למה שצפיתי שיקרה בתגובה שלי בעמוד 3:

בגלל הצניחה בנפט: מחיר הדלק יירד ב-17% באפריל - ל-4.89 שקלים לליטר

מדובר בירידה של 1.03 שקלים לליטר; זהו המחיר הנמוך ביותר מאז ינואר 2005

• מעניין 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 25.3.2020 בשעה 08:09, windsurfer כתב:

קראתי את כל השרשור,

יש למישהו תשובה לגבי היכולת לקנות/למכור רכב משומש כיום?

האם בכלל מותר לצאת?

ראיתי שסניפי הדואר עדיין פתוחים

אשמח לדעת אם מישהו קנה/מכר רכב במהלך השבוע הנוכחי

תודה

מכרתי היום רכב של קרוב משפחה, לא הייתה בעיה (רק היה צריך למצוא סניף שעובד, לא כולם פועלים).
בוצע בסניף ברחוב מקלף בצ'ק פוסט. חששתי שתהיה התנפלות כי יום ראשון ואמרו גם שמחלקים קצבאות היום, אבל היו 4 אנשים סה"כ בסניף, והקפידו על נהלי קורונה.

כן, נסעתי יותר מ-100 מטר, והקונה נסע בכלל מטבריה לחיפה בשביל זה.. לא היו שום בדיקות בכבישים.

Tesla model Y RWD

Mazda Miata NC1 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...