Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שוק יד 2 בזמן הקורונה

GaT
שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, AssafO כתב:

הבנתי שדווקא לדו גלגלי הביקוש עלה כי באזור המרכז יש ביקוש לשליחים.

Sent from my MI 8 using Tapatalk

אתה מדבר על טוסטוסים.

אני מדבר על עסקאות של אופנועי פנאי. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי כל הריסוק הזה באחזקת רכב יביא אותנו בדיוק לשלב בו הרכבת הקלה תפתח, יהיו נתיבי תח"צ על כבישים ראשיים וקווים רבים יתחילו לפעול, ואז אנשים יקבלו עוד סיבה לזרוק את הרכב...

אבל זה רק בחלומות שלי

• מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, yogev20 כתב:

אם אין לך מזומנים לרכישת רכב? רכוש רכב בכסף שיש לך ללא הלוואות.

זה תקף מבחינתי גם ללא קורונה. 

נכון. לא חייבים אגב לגעת בחשבון עצמו אם לא רוצים וכן אפשר נגיד להשלים חלק מהעסקה או את כולה במימון, אבל לטעמי חובה שהכסף עצמו יהיה קיים פיזית בחשבון ולא ווירטואלית על כל מקרה שלא יבוא. זה נכון תמיד ולא רק לעכשיו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, EliC25 כתב:

כמובן שיש כבר מודעות של חרטטנים ביד 2

image.png.2c27083ace72f056178ab6f9cfd3dc68.png

image.png.6e0bfdedf7d22be8f73f7d87c442c2dc.png

וכמובן שיש גם סתם אהבלים

image.png.aa8ee839faab3138929a68a4a274a5fb.png

וכן, משעמם לי, מאוד.

החלונית של ההיסטוריית מחירים , זה חלק מיד 2 או אפליקציית צד 3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, Doron_Z כתב:

נכון. לא חייבים אגב לגעת בחשבון עצמו אם לא רוצים וכן אפשר נגיד להשלים חלק מהעסקה או את כולה במימון, אבל לטעמי חובה שהכסף עצמו יהיה קיים פיזית בחשבון ולא ווירטואלית על כל מקרה שלא יבוא. זה נכון תמיד ולא רק לעכשיו.

שני המקרים היחידים שבהם אני חושב שזה נכון לשלם בהלוואה כאשר יש לך את הכסף בעו"ש זה 

1. כאשר אתה חושב שהכסף בחשבון יעשה תשואה גבוהה יותר מריבית ההלוואה 

2. כאשר אין לך משמעת עצמית כלל , ואתה לא תחסוך את הכסף אלא תבזבז אותו (אבל אז כנראה גם לא תגיע לחסכון מההתחלה )

אחרת שלם את הרכב , ותחסוך בהוראת קבע את "תשלום ההלוואה". 

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, YaronNahum כתב:

שני המקרים היחידים שבהם אני חושב שזה נכון לשלם בהלוואה כאשר יש לך את הכסף בעו"ש זה 

1. כאשר אתה חושב שהכסף בחשבון יעשה תשואה גבוהה יותר מריבית ההלוואה 

2. כאשר אין לך משמעת עצמית כלל , ואתה לא תחסוך את הכסף אלא תבזבז אותו (אבל אז כנראה גם לא תגיע לחסכון מההתחלה )

אחרת שלם את הרכב , ותחסוך בהוראת קבע את "תשלום ההלוואה". 

מבין מה שאתה אומר וזה הגיוני אבל יש כאלה שקשה להם פסיכולוגית לראות חלק גדול מהחשבון שלהם מצטמק וזה מרגיע אותם שהכסף שם, גם אם בסוף הם משלמים יותר בגלל הריבית, פשוט מעדיפים מבחינה פסיכולוגית את האפקט של תשלום חודשי שיורד מהמשכורת ושלא נגעו בכסף הגדול בחשבון מאשר להוציא הכל במכה ולראות את חשבון הבנק נעלם כמעט כולו.

בגלל זה אני אומר שגם אם אתה מהסוג הזה, לפחות שהכסף יהיה באמת קיים בחשבון גם אם לא ״נגעת״ בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אעשה הלוואה לקנות רכב 

נסעתי על סובארו אימפרזה שנת 2000, רכב מדהים שלא ידע איך נראה גרר.

אין ספור אנשים ידעו רק לרדת על צורת החיים שלי, איזה אוטו מגעיל איך אתה נוסע בזה? ואני בשלי, חוזר ואומר אני לא יעשה הלוואות כמוכם {אחד מהם עם חובות של 120 אלף שקל והוצאה לפועל וקנה מיקרה חדשה בהלוואת בלון, איך אישרו לו לפני חצי שנה איך?}

העולם עגול, עכשיו כל אלו שלעגו לי על סגנון החיים שלי שלא קפצתי מעל הפופיק {לא אעבוד 2 עבודות בכדי לקנות שברולט קרוז- אחד מהעבודה,היה עובד בערב כשליח בכדי לקנות רכב,לא נהנה ממנו בכלל היה עייף מת מהחיים אבל מה,יש לו קרוז חדשה היפ היפ הוריי} 

נראה למי מהם לא יהיה לחם בבית והזמנה לבתי משפט כל שני וחמישי על חוסר האפשרות להחזיר את הכסף על טוסון חדשה שקנו ומיקרה וקאיה נירו {כל אלו סובבים אותי במעגל הקרוב}

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן 3 אנשים שונים

אנשים שאני מכיר מהמעגל הקרוב אליי והם אלו שסיפרו לי את קורות חייהם ואני מכיר אותם מזה מספר שנים.

הראשון עבד בעוד עבודה בכדי לקנות קרוז חדשה 

השני היה לו אלנטרה שהייתה סבבה לגמרי לאבעייתית עשתה את המוטל עליה ללא דופי,קם בבוקר, הלך קנה מיקרה.

השלישי מאז בטוסון הישן שהיה בן כמה שנים וגם עבר בסכונות וקנה אחת בהלוואת בלון כמו רוב האנשים היום.

עכשיו אני הולך לשבת על הגדר ולראות איך הם ואני חיים בח.ל.ת ממקום העבודה

מי ישן טוב בלילה ומי עיניו יהיו טרוטות במסך המחשב שיראה התראות על התראות על התראות.

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק חלילה אל תשמח לאיד.

כבר כתבת שהעולם עגול.

• מעניין 2
  • רעיון טוב! 1

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 19.3.2020 בשעה 10:10, yogev20 כתב:

גם אני מעדיף לשבת על הגדר בינתיים, מלבד במקרה שאראה רכב ששווה להתאמץ עבורו. (שגם פחות נפוץ )

לא חושב שיש איזה נחמה בהורדת מחירי הדלק, מילא כולם יושבים בבית. ( זה חסר משמעות כרגע)

או כמו אצלי, גם אני וגם שני בנים שנחשבים חיוניים, לפחות בשלב זה. אז אחד עבר לעבודה מהבית (אבל בכל זאת יצטרך לנסוע למשרד פעם - פעמיים בשבוע, 200 ק"מבכל פעם), והאחרים ממשיכים לנהוג.

דרך אגב - לגבי הלוואות - בימים כתיקונם הן פתרון הגיוני לגמרי כאשר יש צורך ברכישת רכב. אני מדגיש צורך, ולא "רצון", "חשק" או "הגשמת חלום" של בחור בן 21 שרוצה איביזה חדשה. בימים טרופים אלה כניסה לחובות (אם אין גיבוי בבנק) היא הימור מסוכן. הצד השני הוא שהצורך ברכב גובר, לאור צמצום התחב"צ. קיבלנו בעבודה הוראה לשחרר את כל הלקוחות לפני עה 19:00 כי התחב"צ נגמר ב-20:00.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...