Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המקרה הוויראלי שרץ על הסקודה המפורקת בפייסבוק. דעתכם?

טירון רכבים
שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה המסקנה המתבקשת שעולה מהסיפור הזה?

שעל שירות לקוי כדאי לרוץ לכתוב פוסט בפייסבוק, ועדיף שיצבור כמה שיותר לייקים ושיתופים? האם כך מתמודדים עם שירות לקוחות ומדיניות אחריות הלקויים בחוסר?

שיימינג הוא כלי מאוד מאוד חזק. הרבה פעמים משתמשים בו לחינם, הרבה פעמים הוא משמש כאיום על בעלי עסקים מסכנים שנאלצים להפסיד כסף רק כדי לרצות את הלקוח, ולפעמים.... הלקוח פשוט צודק ונגרם לו עוול נוראי שכולם מזדהים איתו.

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 110
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

הוא לא השתמש במשתמשי הפורום, פותח השירשור הוא לא בעל הרכב.

ולגבי הפייסבוק, זה כלי מעולה, אבל זה לא יותר מכלי, והחברים בפייסבוק הם לא חברים אמיתיים, כל אחד משתמש בכלי הזה למטרות שונות, משיפור עמדות במשא ומתן ועד הפגת השיעמום בעבודה או בנסיעה ארוכה באוטובוס, וכל דבר באמצע.

אם השקעתם משאבים בקידום הפוסט או בכתיבת הודעות תמיכה, זה זכותכם בשימוש בכלי הזה, אף אחד לא ביטל תוכניות/עבודה/דייט/לימודים וכו' לצורך תמיכה בפוסט הזה, נהנתם לקרוא את הפוסט ונהנתם להגיב, איפה הניצול?

עריכה אחרונה על ידי saay222
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שפותח הפוסט לא חייב לנו שום דבר אבל להשתמש במשתמשי הפורום והפייסבוק ככלי שניתן להשתמש איתו ולזרוק אותו לאחר שימוש פשוט מגעיל אותי.

כיצד אתה היית נוהג?

מוותר על הפיצויי שהוצע לך, שלשמו יצאת למלחמה הזו, על מנת לרצות משתמשי פייסבוק אקראיים?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למלחמה (אמיתית או מטפורית) נכנסים עם מטרות ספציפיות, כשהם הושגו, חותמים על הסכם.

נראה לי שהמטרה שלשמה נפתחה המלחמה הושגה, הסכם נחתם, וזהו.

לא רואה סיבה הגיונית להמשיך במאבק שלא לשם מטרה כלשהי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה הבחור קיבל בתמורה, להסרת הפוסט..

"עבודה מקצועית ביותר של המוסך", או

טיפול ראשון חינם,{כמו שמישהו כבר אמר,כאן}.

הוא לא הסיר את הפוסט, רק ערך אותו עם העדכון. הטקסט המקורי נמצא עדיין שם (גרסאות עריכה)

דיי פתאטי אם מכל השיימינג המיותר הזה, כל מה שהוא קיבל זה טיפול ראשון חינם. אפשר לקבל הרבה יותר מצמפיון (וכל יבואן אחר אני מאמין) גם בלי לעשות שיימינג ברשתות חברתיות

עריכה, עכשיו קלטתי שהוא הסיר אותו לגמר. דיי דבילי כל העניין

עריכה אחרונה על ידי tomerR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה נשמע מאוד נחוש ויסודי בהכנת ״כתב האישום״ הזה, אני לא רואה מצב שכל מה שהוא קיבל זה טיפול חינם, אם הוא מחק את הפוסט ועשה מה שביקשו ממנו אז הפיצוי היה בטח יותר ממספק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי מה אתם רוצים ממנו?

עשה שיימינג, עבד לו, הבטיחו לו מה שהבטיחו והתנו את זה בכך שיוריד את הפוסט.

נגמר

Seat leon Cupra MK3 FL 2011 - sold

Seat leon Cupra 280 - sold

Golf GTI Performance - sold

Awaiting on new car :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה זה התגובה המזלזלת הזו ?
תגובה ראויה לאמירה מתחכמת ומתחמקת.

עוד לא סיפרת לנו כיצד היית נוהג במקום אותו אדם, שהגיע להסדר עם צ׳מפיון, ומילא את חלקו בעיסקה. נו זה שכלכך מעצבנת אותך ההתנהלות שלו.

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא היה נשמע מאוד נחוש ויסודי בהכנת ״כתב האישום״ הזה, אני לא רואה מצב שכל מה שהוא קיבל זה טיפול חינם, אם הוא מחק את הפוסט ועשה מה שביקשו ממנו אז הפיצוי היה בטח יותר ממספק.

"טיפול חינם" ,אל תקחו את זה ברצינות.

זה מה שנותנים על גילוי שריטה מינורית, במעמד קבלת רכב חדש..

על מה שנעשה ברכב שלו, ועל עוגמת הנפש מכל העניין, זה צריך להיות, כל הטיפולים והתיקונים חינם, לכל תקופת האחריות, בנוסף קניית הרכב ממנו בחזרה, לאחר תקופת זמן מוסכמת מראש, במחיר מחירון מלא, לפחות.

אילו זה היה קורא לי, לא הייתי מסכים לפחות מזה.

אבל לעולם לא נדע מה היה באמת, לאחר שבוודאי, החתימו אותו על מסמך סודיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"טיפול חינם" ,אל תקחו את זה ברצינות.

זה מה שנותנים על גילוי שריטה מינורית, במעמד קבלת רכב חדש..

על מה שנעשה ברכב שלו, ועל עוגמת הנפש מכל העניין, זה צריך להיות, כל הטיפולים והתיקונים חינם, לכל תקופת האחריות, בנוסף קניית הרכב ממנו בחזרה, לאחר תקופת זמן מוסכמת מראש, במחיר מחירון מלא, לפחות.

אילו זה היה קורא לי, לא הייתי מסכים לפחות מזה.

אבל לעולם לא נדע מה היה באמת, לאחר שבוודאי, החתימו אותו על מסמך סודיות.

אמרת משהו שתכלס אני לא מצליח להבין.

יש אחראיות על הרכב (לא מדבר על המקרה הזה במיוחד, מדבר בכללי עכשיו), כל תיקון אמור להיות חינם, לא מדבר על תאונות, מעניין אותי אם רק פה בארץ קורה שעושים הכל כדי להגיד לך בסוף "אתה אשם, נהגת לא בסדר" או משהו בסגנון.

אבל כנראה שיש צדק במה שאנשים אומרים "כל כך הרבה שנים מדברים בפורומים על השירות לא טוב שלהם ועדיין מוכרים הרבה מאוד רכבים", כנראה שלא באמת אכפת להם פשוט.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1634 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...